Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

bļed jūs varat šeit nečatot ? Katrs iedirš pa vienam teikumam..

Šodien no rīta pamostoties bija neliels pārsteigums, un likās, ka es vēl sapņoju :D

Cerams šogad būs ziema! :cold:

Gatavojos lielajam braucienam, jāsāk nauda grabināt, lai varētu paķert no Japānas - fočiku vai PSP (PLEISTAIŠANPORTABL).. Vēl tikai nedēļa :D

Rīt Anatomijā K.D., - jāiet mācīties!!

P.S. konteri neesmu šāvis jau kādu mēnesi, ja atmiņa neviļ... prieks!

blody count

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā žēl gan ka konteri neesi ienācis paspēlēt, no mums četriem GooD-> kas bija ir palikuši nu vai 2, un tie paši nespēlē ar klanu kad dursta visus nost ;) GooD MeN's jau te atmaskas sameta kāpēc nenāk spēlēt, vienīgais priecē, ka var zvanīt ezītim 5dienas un 6dienas vakaros un gaidīt visu nakti viņu kamēr ienākam, un viņš ienāk tikai tad, kad es jau esmu gatavs iet gulēt, jo ir viss tik tāl zb, ka negribas neko.

Anyway, rīt krievu valodā milzīgs mājasdarbs, kuru esmu tikai izpildījis pusi, man ļoooti negribas pildīt atlikušo daļu, jo man ļooti nepatīk krievu valoda. (atceros kā bija tad, kad sāku mācīties, es izdomāju pats savus burtus)

Matemātika arī pirmā, ciest nevaru, tas vien nozīmē, ka būs jāiet normāli agri gulēt, lai paspētu uz skolu laicīgi. Tas vien nozīmē, ka tikai atliek izpildīt krievu valodu, doties gulēt.

PS. vai kāds pilngadīgs rīdzinieks nav apsvēris iespēju iet strādāt jaunājā k/t CINAMON?

Link to comment
Share on other sites

aaaa mani appisa narkomaane... uiiiiiiii

ja kas :*

jka ta tevi appisa?

bac aizgaju shodien uz konsultacijam k-ko sarakstiju ibio rio gaju majas satiku čomus un man aakjis lupaa. Tatad tas nozime ka shovakar ieshu dzert! kur ?! nezinu gan jau uzpeldes kada ballite. Daudziem rit uz skolu wqkfiqjfwqi pedinji man gan nav!!! :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Es taisu TUSU, visi laimiigi un prieciiga, saka izdevies tuss, jariiko vel..

Sodien taisa TUSU, svin 16 gadus vecene, man saka nevar naakt..

Un vini vel grib, lai es riikoju izlaidumu TUSU majas... Zbis draugi nahuy..

vajag tusēt ar pareizajiem cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

viņš vienkārši vēl nav sapratis, ka ninjatext generator paraksti ir izgājuši ārpus modes. neviena 16 sīne ar tādiem ārpus modes klauniem netusē, nin.

ko es gribēju pateikt. priecīgu sniegošanu Ķekavas pusē. :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Skolā uzrakstījām matemātikas ieskaiti - no 6 uzdevumiem labā tempā pildot paspēju četrus, skolotāja atkal iedeva divu stundu ieskaiti uz 40 min...

Nedaudz škrobīgi jūtos par klasesbiedra piekāšanu : viņš mani 4 dienas iepriekš uzaicināja uz savas dzimenes tusu, bet sanāca tā, ka dienu pirms tusa draudzene uzaicināja uz savu pasēdēšanu pirtī. Kārtējā stulbā situācija, kad divi forši pasākumi notiek vienā laikā, un, gribi vai negribi, bet vienam bija jāatsaka. Cerēju, ka viņš tik ļoti neņems pie sirds, bet draudzenei atteikt vēl jo vairāk negribējās :ermm:

Rīt uz skolu nav jāiet - varēšu mierīgi, vienatnē, netraucēts... rakstīt sasodīto zinātniski pētniecisko darbu :pizdiblee:

Edited by DeteCtiV
Link to comment
Share on other sites

Šodien ierados savā hometownā ar cerību atrast ziemu, jo pēc dažiem jaukiem telefona zvaniem varēja noprast, ka te sniega ir vairāk nekā Rīgas pusē. Tā nu atripoju ar savu pagaidu auto uz šejieni, mazliet gan vīlos par sniega daudzumu, bet sapratu, ka derēs arī tas, kas ir. Sagatavojos pirmajam ziemas autofreestyle vakaram, pat ierakstīju jaunu disku, ko klausīties un lai arī zināju, ka mans pagaidu auto ir ar priekšas piedziņu, tomēr tas nebija šķērslis un nekādīgi nevarēja sabojāt manus pirmos ziemas priekus, jo ir taču tāda forša lietiņa kā rokas bremze. Patiešām pozitīvi noskaņots sāku sniega/ledus ceļu meklējumus un kad biju beidzot atradis ideālu posmu, kur iesildīties... nezinu ko tie pidari Francijā pīpē, bet viņi pamanījušies Citroenam C5 [nezinu kā ir pašam jaunākajam, bet 2002. gada modelim] uzbliezt tādu fīču, ka rokas bremze strādā nevis uz pakaļas riepām, bet priekšas. Es tik tiešām pirmo reizi mūžā redzēju kaut ko tik debīlu, ja neskaita priekšpēdējā Pasāta bez-rokas-bremzes-labāk-podziņu sistēmu, bet tam vismaz pieejams 4x4 modelis, kas visu maina. Morāli pilnīgi un galīgi sagrauts atgriezos mājās, iesēdos savā sadauzītajā Civicā un sapratu, ka jābeidz stiept gumija un jāpērk sev cits auto un tas pagaidu mēsls jādod atpakaļ tur, no kurienes viņš nācis. Man nav nekas pret C5, jauna [salīdzinot ar manu Civicu] un ērta mašīna, vienīgi man viņa tik tiešām ir par lielu un ņemot vērā, ka tulīt būs ziema, es labāk staigāju kājām nekā saprotu, ka palikšu bez izklaidēm uz ezera & stuff. Tad nu pie reizes papildjautājums, kuru noteikti neviens tāpat neizlasīs, bet ja nu tomēr - varbūt kādam ir sanācis lietot 2G/3G Eclipsi? Būtu forši, ja tas 'kāds' mani sakontaktētu ar PM un mēs varētu parunāties par tiem brīnumiem.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, es tā kā arī vairāk sliecos uz 2G modeli, švaki tikai, ka nevaru atļauties 4x4, tā ka būs jāiztiek ar nepareizo piedziņu, jo pagaidām citu auto ar pareizo piedziņu + labu izskatu + tehnisko pusi + labu gadu man nav sanācis atrast, ja vien kādam nav kāds labs piedāvājums ap 4-5k eiro... :rolleyes: Bumeru nevēlos, tur arī ir tā problēma. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Baigi forši, ka sniedziņš uzsnidzis, turklāt jau novembrī. Man liekas, ka tas ir pēdējos gados kaut kas neredzēts. Pagaidām gan vienīgie prieki ir starpbrīžos kādam ielikt ar sniega piku pa seju, kā arī pašam to saņemt pretī. Bet nu, es jau vairāk gaidu to lielo aukstumu.. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...