Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Neatbildu par sekam pec filmas

Taa tjipa ir taa sado mazo filma? Da pagaidam vinjai tikai CAMRIP ir! :( Bet taa jau riktigs sado mazo gabals :) Vopshem pa shito nedelju kartigi esmu nostradajies,pat CS isti neesmu uzspelejis shoned.! Kur nu vel atlicis laiks alko :muahaha: Pat nav galigi 5dienas vakara fiilings! Bet nekas savu 1nu alinju pie vakarinjam izsuukshu un bus labi! :) tagad vismaz 2vas brivdienas un jaatpushas!:) Laiks arii pretigs,visu laiku liist lietus! :( bet vismaz priecee ka silts! Lab jaiet vakarinjas apeest!

Link to comment
Share on other sites

:( Bet taa jau riktigs sado mazo gabals :) Vopshem pa shito nedelju kartigi esmu nostradajies,pat CS isti neesmu uzspelejis shoned.! Kur nu vel atlicis laiks alko :muahaha: Pat nav galigi 5dienas vakara fiilings! Bet nekas savu 1nu alinju pie vakarinjam izsuukshu un bus labi! :) tagad vismaz 2vas brivdienas un jaatpushas!:) Laiks arii pretigs,visu laiku liist lietus! :( bet vismaz priecee ka silts! Lab jaiet vakarinjas apeest!

Rekur DVDRip: http://www.fat.lv/details.php?id=19780

Link to comment
Share on other sites

Seen +1 es arī.

Vakar bijām 3jatā rukājām(viens ar klavu otrs ar pulti treshais lūrēja) nhl09. Iesaku NEVILKT to spēli jo 100% kopija nhl08. Nezinu kāpēc bet gulēt aizgāju gultā, bet piecēlos uz grīdas un par spilvenu es izmantoju lielu ērtu krēslu kur sapildītas visādas mīkstas huiņas. Vēlāk mājāas atnācu sapampis neizgulējies un bezspēcīgs.

Link to comment
Share on other sites

Noskatijos to filmu! Tiri taa neko :) neko nesapisu,tikai dabuju kartigi pasmaidit,cik tie jaunieshi bija stulbi! :) Nju kjipa smadzenem nepieiet skabeklis :D Tieshi izlasiju vel to wl#medias postu par degunu,taa nejaushi pasmaidiju! :) Shodien kartigi esmu izgulejies,pa dienu forshi CS paspeleju un tagad gatavojos partijam :) Vismaz kas forshs :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien forš laiks, forši ar draugiem iedzērām tā lai nevelkamies pa zemi un pastaigājām pasmējāmies un vis ir čikeniekā!

Man ir baigais lūgums.

Vai kāds nevarētu ieteikt kādu labu filmu.

Es itkā vairāk skatos filmas :

Komēdijas, tādas kur labi var pasmieties.

Šausmenes tādas sakarīgas un psiholiģiskas.

UN PATĪK ĻOTI FILMAS KAS IR SAISTĪTAS AR CIETUMIEM UN TĀADĀ GARĀ!

Link to comment
Share on other sites

Vakar ar vecajiem klasesbiedriem Vecrīgā pasēdēju, biljardu paspēlēju. Mājās ap 3:00 no rīta ierados. Šodien piecēlos ap 14:00 un drīz vien uz basi (Barons vs. ASK) braucu. Pēc tam ar kaami kaut kādu huiņu līdz 20:00 dzinām. Rīt pa nakti atkal mājās nebūšu - uz pokerpimpīšvakaru jābrauc. Drīz vairs neatcerēšos, kur dzīvoju :D lol?! Atkal jau 3:00. Laiks tā skrien, vēl tik tikko pie kompja apsēdos, psc. Ja man nebūtu briesmīgs slinkums, tad būtu uzrakstījis sīkāk, kā man gāja, jo garlaicīgi nebija :)

Es gribu ēst. Jāiet patukšot ledusskapis un tad gulēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...