Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kz., tjipa baigais vecis tagad? Kāpēc vispār tas bullshits bija jāraksta?

Cipruss, tuvākā vieta, kur ir atrodami tevis interesējošie verķi, ir Igaunija.

ThoM. YorK., gan jau. Bet ar vienu GIGN komjunitiju būs pa maz.

Normāli neesmu gulējis (un ēdis) jau pēdējās trīs vai četras dienas. Visu laiku kaut kādi pasākumi. Jūtu, ka šovakar atkal kaut kas tiks sabīdīts. Vismaz vakar man zvanīja un teica, ka man šodien esot jābūt :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Tas logiski... Bet pa balsij katru dienu.. kaut kas sanaaktu.. veel atlikushas 63 dienas ko balsot!!!

esportaa arii ir tamliidziiga "akcija"...

Varu dereet, ka draugiem.lv domubiedros sadaljaa basketbols ar kaut kas liidziigs ir!!!

Ja jau mees monopolaa Riigu dabuujam var ar pameeginaat Biedru iebalsot (nevajag jau pamatpieciniekaa!)

P.s. Zinu, ka ceriibu maz, bet meeginaat var!

Link to comment
Share on other sites

Cipruss ev tev gadījumā nav uzvārds Cipruss? un tu nebrauc ar Bmx ?

Link to comment
Share on other sites

šodien biju uz filmu Maks peins!

Mēs ar draugiem parsmējāmies vnk tur viņš ierij tās narkotikas un skrien taka ar spēed haku un zin kur visi ir respektīvi wēhā un tad kad viņš kādam iemočī ar vinču tie visi lido, bet kad viņam tad tas bez maz vai nekustās..

Un tur bišk bija tā tizli.

Bet kopumā filma bija tīri laabaāaa !

Iesakat kādu filmu labu!

Link to comment
Share on other sites

par tām filmām.

Nu man ļoti labi patika Taken, laba action filma, tiešām ir vērts noskatīties, kad nav ko darīt.

Vēl tāda, kuru ir vērts skatīties, ir Traitor, nav tāds īpaši milzīgs action, bet viņa liek domāt līdzi un pa reizēm pārsteidz, tā ir tiešām laba filma.

Uz doto brīdi vienīgās, kuras nāk prātā...

Link to comment
Share on other sites

in search of a midnight kiss. Ļoti laba pēdējā laikā labākā, ko sanācis skatīties skatīties (melnbalta btw)

edit: demit, teicu tomasam, ka uzrakstīšu ar viņa profilu, kad šis logojās iekšā :D <C> EriX

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...