Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Vispār manliekas, ka šņabis sašaurina asinsvadus un enerdžī drinks paplašina(vai arī otradāk :D ) un tas arī kautko tur pis. Vismaz tā esmu dizrdējis. Bet kā piemēram ir ar tiem alerģiskajiem cilvēkiem, kuriem saskaroties ar kādu alergēnu sākas spēcigā alerģiskā reakcijā, kuri pie tādiem gadījumiem uzreiz šauj kājās adrenalīna ampulas, kas neitralizē/veic pretdarbību tai huiņai. Arī tā lieta dara pilnīgi pretējo. Tad jau enerdžī drinkam vajadzētu neitralizēt/veikt predarbību uz alkohola veiktajām izmaiņām asinsvados/asinsritē, uc.(un otrādāk.)

Link to comment
Share on other sites

:D ) un tas arī kautko tur pis. Vismaz tā esmu dizrdējis. Bet kā piemēram ir ar tiem alerģiskajiem cilvēkiem, kuriem saskaroties ar kādu alergēnu sākas spēcigā alerģiskā reakcijā, kuri pie tādiem gadījumiem uzreiz šauj kājās adrenalīna ampulas, kas neitralizē/veic pretdarbību tai huiņai. Arī tā lieta dara pilnīgi pretējo. Tad jau enerdžī drinkam vajadzētu neitralizēt/veikt predarbību uz alkohola veiktajām izmaiņām asinsvados/asinsritē, uc.(un otrādāk.)

roflcopter, dienas teksts.

es esmu vienkārši uz zemes :lohs:

lūdzu, izdomā vel k-ko gudru :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu par to, ka viens paplašina un otrs sašaurina viņš nekļūdījās. Pārējais bija kaut kāda huiņa.

Pašlaik pildu jobanos loģikas (diskrētās matemātikas) mājasdarbus. 4 no 11 esmu sadomājis pārējos nemāku/negribu. Rīt jānodod. Pajāt, gan jau kaut kā izbraukšu daudz maz pozitīvi.

Link to comment
Share on other sites

šņaps ar paplašin'.

anyway, tagad testēju kā manus asinsvadus palašina mājās brūvēti vīni. viens man te ir dzērvenīte, otrs ar mežāboliem un pēdējam, bet ne smādējamam, medus un dzērvenes duets.

skāde, ka netiku savu gaismekli krastmalas mūrī ielikt; ir rītdienai uzdevums.

:latvia:

Link to comment
Share on other sites

Alkohols paplašina, enerģijas dzērieni sašaurina.

P.S. Es jau varēju editot savu iepriekšējo poustu, bet viņu tāpat neviens nebūtu atkārtoti lasījis :)

edit:ThoM. YorK., pa TV vienmēr parāda tos, kuri nezin valsts svētku dienas. Objektīvāk būtu publicēt aptaujas datus - cik % zina un cik nē. Durakus vienmēr var atrast.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

kaads domaa shonakt/shoriit skatiities Wariorrs - timberwolves speeli???

ur mani domubiedri???

P.S. Sveiciens visiem Lāčplēša dienā!!!

P.S.S. Nozheelojami bija tas ko redzeeju pa Tv!!! tik daudz cilveeku nezina kaapeec shii diena ir valsts sveetki!!!

Psc.. Nozheelojami cilveeki dziivo muusu valstinjaa...

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik pildu jobanos loģikas (diskrētās matemātikas) mājasdarbus. 4 no 11 esmu sadomājis pārējos nemāku/negribu. Rīt jānodod. Pajāt, gan jau kaut kā izbraukšu daudz maz pozitīvi.

pizdjosh i provokacija.. prasiju arstei speciali par shito.. huj tur energijs paplatina.. abi sashaurina

vai ari arbi paplatina.. karoceh kautka ta

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

es esmu vienkārši uz zemes :lohs:

lūdzu, izdomā vel k-ko gudru :thumbsup:

>:(:crying: .

ahhhh you got me. Noteikti nerakstīju to kā apgalvojumu, bet kā... nu nezinu ko.(varbūt vienkārši blakusefekti manam 4h ilgajam dr. house skatīšanās maratonam B) )

Par to salvijas aizliegšanu - tam kautkad bija jānotiek. It sevišķi tad, kad jau visas sludinājumu vietnes ir piestumtas pilnas ar dažādiem salvijas produktiem un pusfabrikātiem.

Link to comment
Share on other sites

Šodien 7h nosēdēju vienā bārā un visu laiku kodu. It's my personal record! :D Pa nakti palikšu pie viena čoma, jo mājās braukt slinkums. Nē, patiešām slinkums, jo tā īsti pāli arī nenoķēru. Jāiet izklaidēties uz gribu.lv čatu :D bb, folks :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...