Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Klausos vecās labās topu dziesmas, ir oki!

Šodien aizgāju uz skolu.. konsultāciju diena.. ehh

Cerams no rīta pamostoties sniegs būs līdz palodzei (dzīvoju 2.stāvā) :)

P.S. Metallica - Nothing Else Matters

Link to comment
Share on other sites

huh, samērā jauki pavadīta dieniņa ;D

nakts vidū (00.00 precīzi pietam, dīvaini) piezvanīja kaimiņš un aizvilka uz picēriju... Pasēdējām mazliet, un esmu atpakaļ (jau pirms kāda laika) iereibis :D

PS. eziit, paldies par fantastisko telefona zvanu :DDDDD es tā smējies nebiju sen. :thumbsup: pacēli man garstāvokli 100x :D

PSS. Ceru ka pa savu pūtošo sniegu aiziesi mājās :)

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

No manas puses esmu dzirdējis, ka viņiem esot problēma ar priekšējo paneli, jo tas esot liels un neizturīgs, tāpēc lielākajai daļai plēsts un baigi grabot, kas padara braukšanu nebaudāmu. To problēmu it kā nedaudz var atrisināt pārvelkot paneli ar ādu. Par pārējo gan sīkāk nezinu, tāpēc arī pats prasu info no neitrāliem cilvēkiem, jo tajos entuziastu forumos [2g un 3g] katrs, protams, ir par sava modeļa auto un tas ir pats labākais, foršākais un izturīgākais. Ak jā, tehniski, cik esmu dzirdējis, 3g esot pateicīgāks, kaut gan arī tas tā tikai tīri teorētiski.

:thumbsup: pacēli man garstāvokli 100x :D

PSS. Ceru ka pa savu pūtošo sniegu aiziesi mājās :)

Emm, čau. :D Es īstenībā nespēju iedomāties kāpēc es tev zvanīju un ko teicu, katrā ziņā visticamāk neko prātīgu, bet nu bija labi. Pats pārrados mājās ap 5:00, tātad tiku smagi ieputināts un nebiju spējīgs pat pieiet pie kompja, katrā ziņā vēl paģiras. :D

:D Es saprotu ka esi pec mani sailgojies,bet ibio leo nevajag man 3:30 pa nakti zvaniit :DD Hujsnjim ka citiem jaieti tagad uz darbu :D Dabusi pa taam adataam :)

Piedod, tu arī biji manu upuru sarakstā, kuru obligāti vajadzēja patraucēt, vienīgā atšķirība, ka tu biji viens no tiem, kas ar mani negribēja runāties un nemaz necēla/nolika uzreiz. :( Džimmijs man šorīt no rīta zvanīja un taisīja atriebības plānu, bet viņam nesanāca, jo es laikam tā īsti nemaz nepamodos. :D

EDIT* Man tikko čaļi teica, ka es tev esot zvanījis ar domu, ka esot jābrauc uz Liepāju, pat šoferi jau esot sarunājis. Lūk tas būtu interesanti, ja es šorīt būtu pamodies pie jūras. :D

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Es jau kaut ko tadu arii domaju ,kad man pamodinaja pa nakti un pateica ka man kads zvanot!Panjemu telefonu skatos jaaa eziiiic! Nodomaju pie sevis da pa6ol vinsh,cik ir pulkstens vinsh maz zin? Noteikti grib izraut no gultas lai eju CS kapaju vai arii ir komaa gatavs braukt pie manis! Nodomaju ka neies cauri! man 8:00 bija jaceljas uz darbu! :) Eziiic tev bus kirdikts dabuushu tevi rokaa :)

Link to comment
Share on other sites

Ak mans dievs. Manam draugam skolā ir 14 nesekmīgi priekšmeti Tas ir pizdec. Bet kapēc tā? VIņš pilda md, nebasto stundas un tik drausmīgi ir OMG. Pašam kā vienmēr 0 nesekmīgo :) Bet tomēr ir daži priekšmetiņi uz 4 shit jālabo ātri savādāk semestra beigās sūdīgi būs. :(

Link to comment
Share on other sites

kā vsp sēžot visās stundās un pildot md var tik sūdīgi būt?

Pats vsp pagaišo klasi beidzu ar 2 nesekmīgām bet 1 vasaras darbos izlaboju un šogad kautkā aizgājis ka tā nevaig darīt un pagaidām mazākā atzīme ir 5 :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Ja godigi tas ir elementari... Labi tik daudz man nav bijushas bet es zinu ka to var dabut gatavu sezot skola. Klausies mp3 un guli viss :D

Bet ja vinsh stundas pieraksta un pilda majas darbus tad toč atsaldetas smadzenes :D

ara ir tik fucking ideals laiks. Rit uz skolu tak jaiet ne? bet es neieshu hahaha!

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā problēma ka ir iespējams nesekmīgie mums pagaidām ir 16 iespējamie priekšmeti. Nu labi biškin pārspīlēju viņš basto stundas. + Nu viņam jebkādu tēmu stāsti viņš nesaprot. TIk stulbs cilvēks bet kā nekā mans draugs. VIņam katru gada beigās bija 10+ nesekmīgie un pa pēdējām 2nedēļam visu izlabo VOT TAS VISAI SKOLAI VĒL IR NOSLĒPUMS KĀĀĀ VIŅŠ TO DARA KĀ? Tas ir neiespējami 10+ priekšmetu no divniekiem izlabot uz sekmīgo četrinieku WTF? MĒS JAU TREŠO GADU BRĪNAMIES KĀ TO IZDARA. Bet šogad domāju tālāk netiks :(

Link to comment
Share on other sites

Vissliktākā diena kas vien var būt, aizgāju uz pagrabu un atradu noputējušu snow`u no pagāšās sezonas. Aizbraucu uz kalnu tuvējo un sāku iesildīties, bet pēc mazā tramplīna 360 grādu griezienā sagriezu pa daudz un izlauzu savu labo roku, labi ka es biju ar draugiem un palīdzēja no kājām dabūt nost snowu un tā tālāk, nu tagad esmu nelaimīgs ar ģipsainu roku.

Link to comment
Share on other sites

Faking shit! Kā es ienīstu ķīmiju. ibio, ģimnāzijā ņemt pa visiem priekšmetiem pašlaik vidējā atzīme ir 5,7, bet vienā sūda ķīmijā sanāk 2,7, kas visu sačakarē. Ā fāk, rīt vēl kd jāraksta par tēmu, kur neko nesaprotu. Ehh, uz 2.semestri būs jāmeklē sakarīga privātskolotāja, savādāk vēl dabūšu pa vasaru uz skolu staigāt.

Link to comment
Share on other sites

Kur ellē ratā ir tā 333 trase un cik viņā iebraukšanas maksa? Zinu, ka esmu atpalicis, piedodiet. :)

Nezinu kas notiek Rīgā un nemaz nespēju iedomāties kā es rīt uz turieni tikšu, bet Madonas pusē ir vnk tā, ka ceļu redzēt nevar, viss vienā līmenī. Ceļus, protams, netīra, neviens arī apkārt nebraukā, jo tas pat tīri teorētiski ir neiespējami un es tiešām priecājos, ka manam pagaidu autiņam ir hidrauliskie amartizatori un es nekur pilsētā neiestigu + ar ceturto piegājienu tiku pagalmā. Šis vakars ir vakars, kad es visvairāk nožēloju par to Civic un sitrnas pasākumu, jo ja tas brīnums vēl būtu braucams, mani, visticamāk, mājās neviens neredzētu līdz rītam. Veiksmīgi jums. ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...