Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

ES 5dien uzzināju, ka man ir astoņas nesekmīgas mācības, ka jus domājat es varu izlabot vismaz 6 par atlikušo laiku?

Un vai no pamatskolas var izmest ja ir nesekmīgās daudz? un ja paliek?

vai arī tikai no vidusskolas var izmest?

Mzaak seedi te un netaa un maacies...

Pietiek 2-3 nesekmiigu, lai izmestu....

Edited by ThoM. YorK.
Link to comment
Share on other sites

aij, labāk mācies līdz 9 un tad tu sapratīsi ko tālāk darīt.

Šodien diena galīgā pakaļā, vismaz aizbraucu uz veikalu un nopirku sev drēbes. Domāju iet uz tuvējo 24/7 veikalu pakaļ kādiem 2 aliņiem, bet nāfig vajag? Labāk uzpīpēšu un skatīšos tālāk movie.

Link to comment
Share on other sites

ES 5dien uzzināju, ka man ir astoņas nesekmīgas mācības, ka jus domājat es varu izlabot vismaz 6 par atlikušo laiku?

Un vai no pamatskolas var izmest ja ir nesekmīgās daudz? un ja paliek?

vai arī tikai no vidusskolas var izmest?

Viss atkarīgs no tevis...es 8 klasē pilnībā nemācījos, taču, kad man gada beigās pateica, ka sanāk 6nesekmīgās es 2ned. laikā visu mierīgi izlaboju. Galvenais vajag mācēt sarunāt visu ar skolotājiem...

Da bļe, vēl joprojām škrobe par brīdinājumu...tizlā skolotāja nepieņēma vecāku zīmi, tāpēc pašlaik man ir 31 neattaisnota stunda, dēļ tā arī brīdinājums. 1dien vēl jāiet uz pārrunām ar direktori

Link to comment
Share on other sites

Tagad es atceros, kāpēc es cabalonline beidzu spēlēt... Jo bļ* stulbie questi ir bezgalīgi... Pazīstamajam kuram ir 150+ lvl saka, ka viņš priecājas ka viņa kaut viens būtu ... mjā, man izpildot 1 parādās vietā 3 un tā visu laiku.

Viss, gulēt, tā jau dulla galva, a man vēl "mērnieku laiki" jāizlasa līdz 3dienai. lol.

Link to comment
Share on other sites

jākārto istaba, jāmācās, jāpabeidz 9. klase. nevaru, slinkums...

neesmu nekur nesekmīgs, bet nav arī tik labi kā gribētos.

skolu mainīt negribu bet nez vai varēšu palikt ar tādām atzīmēm. :o

jāiet kārties. :D

Edited by reiniz.lv
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...