Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Esi apnicis ka tik gudri vari visu laiku dirst.

Man tava seja ir apnikusi.. Luudzu vienreiz beidz rakstiit savas jeebiilas, jeb kaa tautaa saka: "beidz dziit suudu, ibio" Seedi biksees un uzraksti, ko tu dari/dariiji, nevis par savaam pretiigajaam atziimeem, ar kuraam tu naakotnee buusi seetnieks. Ja tu nodarbojies ar sportu nopietni, tad visu cienju, neko neteikshu, bet ja nee, tad chista get a life. Nee nu jebkuraa gadijumaa, ja smeekjee + dzert, tad kaads tur sportists. peace. :)

Link to comment
Share on other sites

Un vsp alga arī ir norm. ja tu dzīvo viens pats un bieži esi ārpus mājas.

Moš grāvjus varēsi rakt domāju ka rakt tu proti vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Patīk skolēnu domāšana - astoņi nesekmīgi priekšmeti, aiii, pox, gan jau. 2 nedēļas daudz laika. Paspēšu izlabot! pāies vel nedēļa.. gan jau.. vel septiņas dienas laika.. tad pienāk ziemassvētku brīvdienas un mammai ar tēti ir forša dāvana - uzaicinājums ierasties pie direktores par jau deviņiem nesekmīgiem priekšmetiem, jo izrādās ka nesanāca vel kaut kur 3,5, bet bija 3,4 un iesprauda vel kādu 3nieku.. cheers! pareizi, izaugs liels smerdelis kurš sēdēs mammai ar tēti uz kakla, jo būs knapi septiņu klašu izglītību..?

teksts par "uu,vel jūtama baigā poha..", apsveicu, tu jau esi uz "īstā" ceļa. Drīz tiešām varēsi iet benārus uz ielas slaucīt un no grāvjiem tukšās pudeles vākt

Link to comment
Share on other sites

Ceru ka mani skolā neizrēks.

Man nav neviena nesekmīga atzīme (jepii)

:sparta:

Man ar nav, bet priekš manis tas nav nekas pārāk iepriecinošs, jo vienmēr esmu bijis sekmīgs.(jau kopš tās klases, kad sāka likt atzīmes, velku svarīgajās mācībās 5-6. mūžīgi viduvējs :) )

Un kā nu redz ir sagadījies, arī es esmu nogriezis savus matus, kurus gribēju līdz pavasara beigām ataudzēt. Aizvakar kautkas uznāca un nodzinu uz 3. Tagad nožēloju... :slap:

Link to comment
Share on other sites

Šodien Copy Pro kopētavā viens vecs perdelis kādas 15 min kavēja rindu, kamēr izdomāja ko viņš grib. Ilgi pētīja sava diska saturu kamēr izdomāja, ko grib izprintēt un kamēr vēl izdomāja kā var izprintēt.. Uz darbinieces jautājumu vai viņam nevajag palīdzēt, šis atbildēja - nē, gan jau pats tikšu galā. Es hujeju. Tikt jau varbūt tiksi, bet CIK LAIKA TAS PRASĪS?!

Anyway rīt programmēšanā kontroldarbs, kur es kārtējo reizi neko nerubīju. Aizvien vairāk sāk likties, ka sesiju nenolikšu. Pārāk daudz esmu iekavējis. Bet nu cerēšu uz to labāko :)

Vēlāk būs jāizpļauj aliņš un gulēt jāiet laicīgi. Vakar aizgāju ap 3, šorīt ap 9 cēlos, bet vienalga jūtos kā izdirsta jāņoga all day long.

Link to comment
Share on other sites

Ah tiko pabeidzu taisīt prezentāciju par Japānas vēsturi, kultūru un visu parējo !!

Tagad tikai jāpārlasa un būšu gatavs rītdienas prezentācijai :))

Akk šodien biju arī uz kīno uz to jauno džeimsa bonda filmu :P

Bija diezgan laba patīk, ka ir labi skati un nav parspīlēta filma ļoti patika iesaku visiem kas vel nav redzējuši !

Link to comment
Share on other sites

hmm, shodien notika baigaa fiicha. esmu nakts putns. kaa parasti seedeeju nomodaa. ap 01:45 izdomaaju, ka gribu eest. gaaju cept pankuukas. cepu, cepu, uzpiipeeju. dzirdu kkaadu troksni. skatos pa logu, manai mashiinai durvis virinaas. pakjeeru savu katanu un skreeju aaraa. kaa tikko izgaaju aaraa no maajas, uzreiz 3 purni izleca no manas miiljaas mashiiniites un aizskreeja prom. vot sukas, bled. to chibriku, kur jaaliek atsleega aizdedzee, izraavushi. mentus, protams, izsaucaam. tie pateica, ka vinjiem po un par "zaadziibas meegjinaajumu" vairs netiek piemeerots sods. gg.

veel interesants fakts bija, kad tie patsani skreeja prom, ielas galaa melns audi markas auto aizbrauca taalees zilajaas. nospriedaam, ka vinji darbojaas komandaa. tipo "backups", ja nesanaak nozagt auto, lai var aatri aizlaisties. nu, ko, mans braalis kopaa ar vienu kaiminju gaaja pabraukaat pa rajonu. mosh paveicas atrast. peec ~2h vinsh atbrauca. vinji to audi atrada un dzinaas vinjam pakalj. aizbrauca liidz Olaine, kur mineeto subjektu arii pazaudeeja. :>

kr4, man te rajonaa risinaas Holivudas filmu cieniigi notikumi !

Link to comment
Share on other sites

Kādam nav samsunga e900 ladētājs pa kādu 10 ls?

Jo orģinālu negribu pirkt pa 20 ls > 4dien braucu uz rīgu mošk varu pie kāda piebraukt pa ceļam!

tiko uzzināju, ka esmu nesekmīgs 5 macību priekšmetos!

šodien lidz 3jiem sedēju konsultācijās ak dies! no besījos.

edit : Aizmirsu piebilst, ka ladētājam vajag orģinālu ladētaāju fabrikātus nepieņem viņš :(

Edited by Kz.
Link to comment
Share on other sites

Seezu darbaa jau no 12iem, darit galiigi nav ko. Riigas Sargus jau nolupiiju, velak vel kads muuvijs janolupii un vakaraa buus jaatdodas suudzibu demo... jauns talants nine paradijies... bus jaiecheko... likas diivains...

P.S. kutinat rukjiiti vai arii ne? Lai vemj vai arii nee ? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...