Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Staasts sekojosh... vakar - 4dienaa aizgaju ar chomu patuset bik Melnaja Kakjii, tur viss kedaa, choms ap 4iem aiziet majas, es palieku... izdomaju jaaiziet liidz Feeniksam, kas ir tieshi aiz melnaa kakja...

Man pasaka, ka esmu parak dzeris, lai pardotu man alu... protams, es saku protestet... atnak apsardze un izmet mani ara... protams, es mieraa nelikos un devos iekshaa veelreiz... saku lamaties, apsardze chiks aiz rokam un izsauc mentus, atbrauc tie - BRUTAALI iemet masina un uz menteni prom...

Nakamais kadrs, ko atceros -> atveru acis... TUMSA... snjores nav, gredzens, auskars kjedite utt nav... pilnigi tuksh esmu, domaju shas zvanit, protams, teefona arii nav... peeksnji atveras durvis un texts -> Celies, nac paraxties. nofocheeja veel utt... pus5os palaiz mani ara no mentenes, atnaku majas, bet chota roka saap, auskars nav... eju dushaa un skatos uz rokam zilumi... tad atcerejos, ka mani taksh vel atspardija kameraa... naijs... forshi menti + vel uzlika sodu, tjip par kartibas traucejumiem... nu vaax...

Piezvanu muteritei, taa pasmejas un saka, lai es vairs taa nedarot :pizdiblee:

Katra zinja vakars nebija izdevies... shas atnaks barinjsh pie manim un jasak tuset, cerams, ka mentene atkal nebushu, jo pateica, ka pec nakama parkapuma pusgada laikaa 15 sutkas kaa minimums buus un tiesa...

mda

Link to comment
Share on other sites

Man pasaka, ka esmu parak dzeris, lai pardotu man alu... protams, es saku protestet... atnak apsardze un izmet mani ara... protams, es mieraa nelikos un devos iekshaa veelreiz... saku lamaties, apsardze chiks aiz rokam un izsauc mentus, atbrauc tie - BRUTAALI iemet masina un uz menteni prom...

Nakamais kadrs, ko atceros -> atveru acis... TUMSA... snjores nav, gredzens, auskars kjedite utt nav... pilnigi tuksh esmu, domaju shas zvanit, protams, teefona arii nav... peeksnji atveras durvis un texts -> Celies, nac paraxties. nofocheeja veel utt... pus5os palaiz mani ara no mentenes, atnaku majas, bet chota roka saap, auskars nav... eju dushaa un skatos uz rokam zilumi... tad atcerejos, ka mani taksh vel atspardija kameraa... naijs... forshi menti + vel uzlika sodu, tjip par kartibas traucejumiem... nu vaax...

Piezvanu muteritei, taa pasmejas un saka, lai es vairs taa nedarot :pizdiblee:

Katra zinja vakars nebija izdevies... shas atnaks barinjsh pie manim un jasak tuset, cerams, ka mentene atkal nebushu, jo pateica, ka pec nakama parkapuma pusgada laikaa 15 sutkas kaa minimums buus un tiesa...

mda

povezlo :D

man šodien beidzot bija jāiet uz menteni par to ka kko neizdarīju :D

Link to comment
Share on other sites

Nav ko tik ļooooti pārdzert jēgu.

+ man riebjas šie Latvijas menti. Vot kad gribi/centies pierādīt viņu vainu, viņi tik atbild: "tādu mēs viņu savācām"... un vēl citādas atmaskas izdomā. Tā ir jau miruši pāris cilvēki - dzērumā menti savākuši un atspārdijuši...

Pfff. Lūk Latvijas līmenis

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Liels paldies viniscer pa jaukajiem noteikumiem, un ja šos noteikumus ievērotu pilnīgi visi, tad administrātoriem dzīve būtu atvieglota.

No šodienas nedēļu nelietošu alhaholiskos dzērienus, pietiek šodien ir pa daudz.

Link to comment
Share on other sites

Nesaista tas stalone!

DoubleT sudīgi, ka netiku, bet tā pat iedzēru, bet šodien neko pilnībā nebiju ēdis izdzērām divus mokus un nenormāli sāka sapēt vēders konkrēti tad paēdu un gāju laukā :)

ši bija tizlākā 5diena ko atceros!!!!

Link to comment
Share on other sites

DoubleT jāmet tač nost arī būs.

No janvāra kuldīgā arī būs visas markas minimums,ka 3 LS

Kāds malbaro ko es pipāju būs uz 4.50 LS

Tapē arī jāmet nost. Plusā mums skolu slēdz ciet un pipāt netiksim tikai garajā starpbridī taka mošk atmetīšu! :)

Link to comment
Share on other sites

Nevaru izdomāt..

Ņemt Nokia 5800 vai iPod Touch.

Pārsvarā lietošu, lai klausītos mūziku, sēdētu netā un čekotu GPS.

It kā ir telefons.

Runā, ka 5800 esot lēns...

Bet nav ērti vienā kabatā vienu kluci staipīt, bet otrā kabatā - citu.

Link to comment
Share on other sites

:)

Vot, šo gan es nesaprotu. Mūsu skolā arī grasījās ieviest kaut ko līdzīgu ? stundu laikā slēgt ciet skolu. A, ja man vajag ar kādu satikties utt.? Vai arī esmu nokavējis skolu ? iekšā es tak netieku. Kaut kāds debīlisms. Skolu pārvērš par cietumu.

Link to comment
Share on other sites

nX.`, stundu un starpbrīžu laikā par tevi ir atbildīgi skolotāji un direktors. Ja uz ielas, skrienot pīpēt, tevi notrieks mašīna, tad atbildīga būs skola. Uzskatu, ka durvju slēgšana ir normāla parādība.

diktators, ņem vien iPhone. Izklaidei tas ir labāks variants par Nokia 5800.

Link to comment
Share on other sites

Par to ka menti slāna ir pilnīgi normāli. Pats jau vien vainīgs esi ka nesaprati ar 1. reizi. Un kurš te ieminējās par to ka Latvijā ir tik tādi menti? Domājat citur ir savādāk? Dikti šaubos...

Šodien NB uzspēlēju bilīti un maucu mājas. Tagad ir doma nolūrēt kādu filmu...

Link to comment
Share on other sites

iPhone es vispār negribu.

Tas draņķa LMT čakarē cilvēkus.

Laikam tomēr ņemšu iPod Touch un lēto Nokia.

Bet man patreiz ir tikai 20 lati. :D

Jāsagrabina kaut ko Ziemassvētku dāvanām un pēc tam jādomā par saviem aparātiem

Edited by diktators
Link to comment
Share on other sites

nX.`, stundu un starpbrīžu laikā par tevi ir atbildīgi skolotāji un direktors. Ja uz ielas, skrienot pīpēt, tevi notrieks mašīna, tad atbildīga būs skola. Uzskatu, ka durvju slēgšana ir normāla parādība.

Piekrītu - pamatskolā...nu, bet ne jau koledžā! Lab, vispār man vienalga par to durvju slēgšanu - tāpat šogad iet pēdējas gads šajā skolā.

Link to comment
Share on other sites

Seezhu, garlaikojos... Fonaa iet pa tv taa filma, kura bija paarveidoota latgaliski (Maltecka)...

Draudzenei paraadiiju eradio.lv lapu, tagad sleegelaa stacijas, meklee ko fonaa paklausiities taisot prezentaaciiju..

Veel neesu izleemis vai 3:30 skatiishos Wariorrs - Rockets speeli???

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...