Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ak tiko piecēlos ir pus viens, labi izgulējos pirmais normālais 6dienas rīts :D

Tagad tik jāiet paēst un būs ideāli.

Link to comment
Share on other sites

uhti, galva sap :)

izdancajos filinga no sirds, piedzeros un visuma abi atputos

ak, jaa, vinneju no drauga longailendu, jo vins neticeja, ka puisis uz deju gridas ar atzistamo dejosanas maku ir worms un, ka vinam varetu piederet cs serveris :lol:

B3 - I.O.I.O.mp3

Link to comment
Share on other sites

reaali. tikko pieceelos un neko nesaprotu. veel paalis galvaa. blee. rawen, es tomeer nedzeery kaziiti, bet kkaadu citu suud. peecaak panjeemu kkaadu citronu shitu no maajas kraajumiem. es tev saku - man veel tagad paalis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAZHIGAEM !

Link to comment
Share on other sites

Ev davai šovakar savācamies sakarīgi un ejam pubā uzmočīt tā forši !

:)

Link to comment
Share on other sites

Šodien bija pohiņa no vakardienas, tapēc ar draugu paņēmām "Kazačevskij" 0.5 uz diviem, un lēnām izdzērām skatoties filmu "Rīgas Sargi". Filma bija ļoti intresanta, un iesaku jebkuram noskatīties. Paldiesdievam latvijas trackeri ir tik labi, un neliek iekšā latviešu filmu, kuras dēļ tika iztērēta liela nauda.

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu vai varat mani saukt par atpakilušu, bet es neesmu redzējis rīgas sargus!

Jāiet nokačāt būs.

outlaw ir?

Link to comment
Share on other sites

Par ko? kapēc nevar likt iekšā rīgas sargus?

Kur var dabūt viņus? :@

edit: BET KUR LAI DABŪDU VIŅUS?

Edited by Kz.
Link to comment
Share on other sites

huh.... Galva vienkārši plīst pušu un tā gribas ēst :/ Nomizoju jau kartupeļus un tagad cepās ;D Bāc, 2x mūžā pīpēju tik daudz zāles... Un nekad to neatkārtošu. Tas nav priekš manis.

Patiesībā negribas neko.

PS. eziic, Tu savu telefonu dabūji atpakaļ?

Link to comment
Share on other sites

Piecēlos pirms stundas, pastījos super bingo tad iegaaju csdm tad puba tagad esmu šeit un eju tulīt ēst :D

!! that all

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...