Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

alalla, zem deadalive posta nelasiju. Traks esi 30 cilvēki, palika organizātori, vilciena cilvēki aka hilux, vel šis tas un viss. Normāli groziņu vakaru uztaisijām. Bet kas attiecas ar ātrumu, tad tas sūds ieraksta ar 6sec intervālu, ātrumu varēja pārsniegt, tikai vaidzēja mācēt? :thumbsup: Ātrumu varēja pārsniegt 50sekundes, tā tad.. es paņemu hronometru sāku skaitīties 40sekundes metu pa bremzēm, paiet vel apmēram 10sekundes un atkal topī, tā visu laiku.. Braukšana stulba, bet ja tu konkrēti kavē, tad noder?

Link to comment
Share on other sites

Par tiem 666 postiem piekritu, varetu tadu lietu uzburt augsa :) Tad sanak ka pec kadiem trijiem meneshiem ari varetu te ko sakarigu jau ierakstit :) Savadak nedaudz patiesham apnikusi dazi cilveki kas seit ik pec h ieraksta vienu teikumu,es eedu, es dzer, es aizgaju uz toleti nolikt kluci un tadaa gara. Domaju ka sis topics ir domats lai labakaja gadijuma 1xdiena varetu seit iepostotu :) Teiksu atklati es pat to nedaru tik biezi. Lab beigshu muldet savadak apniks jums lasit sho mazliet jocigo postu. Ritdiena beidzot jasakarto ta lai va nokartot dazas nenokartotas lietas, savadak esmu slinkojis jau pedejas trijas dienas.

Paslaik edu ceptus makaronus kurus gan pamanijos bisk piededzinat :) bet garsha gan nav tik sudiga :)

Link to comment
Share on other sites

Bencik bet padomā kā pēc tam būs piebāzti visi pārējie topici. ;)

Kamēr puse savāks to 666 [ieskaitot mani] jūs šeit būsiet izrunājuši katru lietu un domu.

Jebal atkal sākas nedēļa un katru dienu atgriežos no skolas ap 19:00 jo trenerim naw ko darīt un viņš uzreiz pēc skolas ieliek treniņus. Grrr aa gribēju uzināt moš kāds zin datumu kad iznāks 2 Fast 2 Furious 4 daļa?

Link to comment
Share on other sites

Mda...

atkal aigulejos, nokaveju busu... tagad uz darbu laikam buus vien jaiet u stopiem, bet celja gabals ari nav no mazajiem... 30km, kuri liidz 12iem japiebeidz... jaacer uz kadu sakarigu vechuku vai tantuku !!!

P.S. kamer tikshu lidz stoposhanai ir ari gabalinjsh janoiet :(

EDITED: Nokjeeru samera atrai, darba jau sen esmu... BET... chalis, kas bija pie stures kapaja snjabi pa celjam, 0,5 jau bija iekshaa :D

Edited by rolt0n
Link to comment
Share on other sites

;)

Kamēr puse savāks to 666 [ieskaitot mani] jūs šeit būsiet izrunājuši katru lietu un domu.

BĻAĢ, NAHUJ. Forums nav domāts bezjēdzīgai diršanai un poustu krāšanai. Principā par tādu domāšanu tu jau esi nopelnījis atvaļinājumu uz nedēļu vai divām. Labāk lai ir klusums, nevis kaut kādi jobani, neinteresanti teksti. Un tas ir domāts jums visiem, sīkie (un ne tik sīkie) pidiņi! stfu

Bencik, es ar visām piecām par tevi & tavu apņemšanos! :sparta:

P.S. Vakar nopirku stīmotu 1.6. Morāli vislabāk iztērētais piečuks pēdējo mēnešu laikā <_<

P.P.S. Algebra un matricas sūkā. Trackmania, here i come!

edit: Da te vispār forumā vajag uztaisīt etnisko tīrīšanu. Nedomāju, ka kādam baigi pietrūks GEAR, Kz. utml. čmo.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Es dzirdēju, ka žurnālā SestDiena bija raksts par to, ka vasarā no bankas kas nozaga milionu.

Nevaru atrast nekadīgi meklēju ļoti ilgi!

Varbūt kāds zin sikāk rakstu par šo? varbūt var pastastīt.

Vai iedot linku kur tas ir.

Link to comment
Share on other sites

Release Date:

12 June 2009 (USA)

Man liekas, ka labāk būtu vienkārši nobanot tos, kuri te kaut kādu huiņu katru dienu raksta, neskatoties uz postu skaitu. Un te tak var uzrasties arī kāds sakarīgs pacans bez 666 postiem, kurš te rakstītu arī kaut ko interesantu.

Link to comment
Share on other sites

Kz. aka knew, tā bilde tev avatarā... kas tās par melnajām svītrām, es nevaru saprast. Tās ir zeķubikses tik augsti uzvilktas (tās kuras velk uz katru kāju atsevišķi katru zeķubiksi), vai stringi pāri tādām zeķubiksēm, kuras ir parastas? nevaru saprast. bet tās tak toč ir zeķubikses...

Un kur katrs domā svinēt jauno gadu?

Cash^ vienalga man pēc zeķubiksēm izskatās... Tur ir kaut kas ;D

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Amii, tās sauc par zeķēm (vienākrši zeķēm) un var taču redzēt, ka kājās tādu nav. Kaut kādi baigie šņori stringi tie ir :D

Jauno gadu vēl nezinu, kur svinēšu. Iespējams Rojā pie drauga, viņam tur ir lauku māja.

Nosauciet sakarīgus ārzemju steamed serverus. Gribu savu svaigi nopirkto 1.6 paspēlēt :)

edit: Vispār Jaunajam Gadam var uztaisīt atsevišķu topiku un severus atsūtat pa PM, lai te neaizkakājas.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Jā AmE aka Amii aka amenox`d vai ka vel tev tur ir.

Izlasi cash postu. nezinu vai neredzi, bet laikam parējie redz, ka tur nav zeķubikses vai ko tu tur domā.

To tač var redzēt, ka ir plikas kājas.

Kz. 16-February 08 237 29 9.43% (im fckng spameer.)

Edited by Kz.
Link to comment
Share on other sites

Da nomierinies. Es tikai pajautāju ;)

Nabaga HoLLoW_LiFe, vispār pie normālas spēlēšanas netika, vislaik kaut kādi čīteri jālupī, un jāskraida ar fake nikiem :D Nu ko tāda dzīve, nezinu kā tu to Archy pamanīji, es jau biju uzrakstījis postu pie aizmukušajiem čīteriem, un tikai gaidīju IP :P bet labi, ka uzreiz nobanoji. Ehh. tāda lēna nakts. serverī parunājos ar sen nesatiktiem cilvēkiem... Nu neko. Smejos par to topiku kur runā par pīpēšanu un mentiem.

Laiks iet gulēt. ja gādam ir kāds konspekts par Eiropu viduslaikos, tad, ja nav žēl, iesvied, es no rīta paskatīšos, bet lielas cerības nelieku.

Link to comment
Share on other sites

Luuk shis ir iistais laiks, kad sheit postot, it kaa rits nav taalu, bet nakts ir totaala :muahaha: Pedeja laikaa kaut kaa miegs sak naakt tikai uz 8,9 ritaa, un taa jau paris nedelas, juutu, kad esmu baigaa dirsaa iegajis, jo celos stabili ne agraak kaa 2 diena, reali puse dienas iet garaam... Viss jau butu kruta man vienmer naktis ir patikushas vairaak neka dienas bet parejiem tas taa nav, reali es nogulu pusi action :zhaav:

Njaa dirsaa kaa maisaa... Kaads netirgo Nokia 8800 vai varbuut 8800 scirocco edition ?

Arlabunakti :zhaav::sparta:

Link to comment
Share on other sites

Jaapagaida tikai bezviizu rezims vel uz paris valstim un tad aidaa :D

Pasham ir doma uz Norveegiju maukt patiesiba, itkaa padargi dzivot, bet maksa ari afigetj labi :D

P.S. shodien pus5os dabuju celties, bija jasak stradat... mda... peec 5aam kafijaam miegs vairs nenaaca :D

Link to comment
Share on other sites

Dirsā mati.

1) tuvojas sesija un visādi ļauni kontroldarbi, kur neko nesaprotu

2) diezgan reāla ir iespēja izlidot no LU

3) līdz 5dienai jāuztaisa 20 min prezentācija par VoIP angliski ar uzdevumiem publikai

4) stresa dēļ kuņģa čūla atkal mani drāž

5) gan jau vēl kaut kas uzradīsies

P.S. bencik, pērkot 8800 ir viegli iegrābties uz podjelkām. No sākuma pat pamanīt nevar.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Pēc tāda flopa ir pilnīgi nepareizi paaugstināt tikai par 40>% no kopējā pota, tā kā pats vien esi vainīgs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...