Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Apsveicu visus sīkos, kā arī visus pārējos brīnumus, kas šodien ir saņēmuši liecības, sekmju izrakstus, "zaļās grāmatiņas", kā arī vienk. pabeiguši kārtējo mācību semestri :party:

EDIT : nāāā, man tad ir pašam savs I-radio, kas balstās uz TRANCE mūz. bāzes :P

EDIT x2: Allure Feat. Julie Thompson - Somewhere Inside (Andy Duguid Remix) - nereāli iespārda, ahh.... :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Ārā, vismaz tur, kur savas brīvās dienas pavadu es, beidzot ir +/- balts, bet nu slīd vienkārši nejēgā. Skaitu dienas, kad varēs dabūt autiņu uz ezera ar visām no tā izrietošajām sekām. Pagaidām tālāk par pastaigāšanos un rolleri uz ledus neesam tikuši, jo tā izturība tomēr ir stipri nosacīta, bet viss jau vēl tikai priekšā. Toties kāda trase un lidlauks... :thumbsup:

Enīvei, pamodos no atgādinājuma telefonā, ka šodien iznāk filma, kuru jau laiciņu gaidīju - Yes Man. Nu ļoooti ceru, ka šogad vismaz viena komēdija tiešām būs laba un cerības ir tieši uz šo, kaut vai dēļ Džima. Tagad tikai jāgaida līdz 9. janvārim, kad viņa parādīsies forumcinemas vai jāķer no neta kaut kāds fakin' TS. Skumji. Oh, btw, Sex Drive kāds ir redzējis, tb, bijis uz kino? Man tā kā bija doma salasīties un aizčāpot kādu dienu, bet ņemot vērā, ka pēdējā laikā labas komēdijas ir jāmeklē ar uguni, negribas kaut kā ieberzties arī uz šo. :)

Kaut kur esmu pazaudējis pēdējos... 6 mēnešus? Galīgi nesaprotu kādā veidā līdz gada beigām palikušas tikai 12 dienas. Tā vai citādi, jāsāk pievilkt josta, jāiepērk alus vairumā, tāpat arī benzīns un viss pārējais, jāuzceļ kaut kur mežā augstu kokā apsildāma būda un veiksmīgi jāpārlaiž krīze. Īstenībā nebūtu nemaz tik slikta doma. :hrmmm:

Link to comment
Share on other sites

Smouk sam viid, tadada daam.

Hmm nu piektdiena kā piektdiena pasēdējam, iedzērām un tā tālāk.

Rīt gaidāma pirts. yeah.

Jācer ka gign pubā kāda jautrība briest.

Šodien visi tādi iztukšoti neviens vēl nav ierakstījis pec 24.00

vainu visi vēl dzer vai guļ ;D

Link to comment
Share on other sites

zjbis viens suns ieskrēja manā setā un gandrīz nokoda manēļo....

nosedēju 6h pie sava suņa, tagad iesu vel tik pieskrēju vienam mentam ko varu dabūt no otra suna ipasniekiem, par kko veterinaram ta jamaksa....

sya later

a jā

Mana visa viena virtuve, kur esmu tikai prusaks, prezenteju pagridi un sabiedribas strutas, peti zem lupas manas smadzenes su** blendz cik ilgi gribi tapatas paliks mistiska putra klus slikti skatoties ka lupatas pikis un kuces dieva vieta ir kam daudzi tic <c> AKE

Link to comment
Share on other sites

Bā, tikko atbraucām no kalna, laikam esmu aizmirsis kā jāstāv uz dēļa, pirmajos braucienos domāju, ka bez lūzumiem prom netikšu, bet kopumā bija labi. :) Vēl tikai aukstu aliņu, pēc kura laikam būs jābrauc pakaļ, jo krājumi izskatās tādi patukši, un mans vakars tik tiešām ir izdevies. :)

Link to comment
Share on other sites

Vakar izdomāju apmeklēt vietējo bāru. Viens pazīstams čalis piedzērās un sāka meklēt kašķi. Tas viss beidzās ar aizlietu seju un mīcīšanos tajā žļurgā(slapjdraņķī), kas tagad ir pilnīgi visur. Principā interesants vakars bija.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...