Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

braucu uz darbu! ( izbraucu aara ar mashinu no garazhas( garazha sanak pagrab stava :) ) atstaju uz kalninju un norauju roceni, izrubi no atruma eju taisit garazhu ciet..... un... un rocene atspraga valaja un mashina saka ripot leja pa kalninju un baaaagns garazha durviis ieksaa... mashinai tad nekas, bet garazha druvis gan kaput :( ) Un taa arii aizbraucu uz darbu! Sezhu darba, gaidu vakaru! :D

Link to comment
Share on other sites

:) ) atstaju uz kalninju un norauju roceni, izrubi no atruma eju taisit garazhu ciet..... un... un rocene atspraga valaja un mashina saka ripot leja pa kalninju un baaaagns garazha durviis ieksaa... mashinai tad nekas, bet garazha druvis gan kaput :( ) Un taa arii aizbraucu uz darbu! Sezhu darba, gaidu vakaru! :D

tu neesi no kuldīgas? :DD tur arī vienam džekam šitā gadījās :DD

Ah, parkārtoju istabu un tagaad nav nets, jo tas neta vads kas iet no modēma uz datora man ir pa īstu pietrūkst kādi 3 metri :(

Tagad jāgaida lidz 1dienai jāgaida, jo viss ciet :(:pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

PSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS, tiko no čilī picas vecrīgā.Ar taxi mājās, baigi kruti gāja, Kautkādi tizli angļ* sēdēja pretī traucēja kolbu tukšot.

Taksistam atpakaļ ceļa tik rācejā skanēja muzons - smaili taksi vso parjadki, smaili taksi vso parjadi, zb! :D

Link to comment
Share on other sites

Lab,tagad laikam esmu it kaa pamodies un arii atgajis :P Japaeed brokastis un tad skjiet jabut visam okej :) Shis tas jaizdara un vakaraa japaskataas hokejs :) Taa lidz jaunam gada kodienam atlikushas 3dienas :) Tas lab :)

P.s. nX atsuuut man kadu vestuliiti vakaraa pamegjinashu tavu problemu atrisinaat :)

P.p.s .Eziiic,es ceru ka tu vakarnakt man nezvaniijies no svesha nunumura!

P.p.p.s. nu būs dillēs-cash ir kljuvis par moderatoru :DD

Link to comment
Share on other sites

par vakardienas skaistiem danchiem liek manit sapes kajaas :D Bet nu kaut kaa jau tos vecos kaulus vajadzeja izskustinat, bija baigi forshi. Pec danchiem vel aizgajam uz barinju pasedet, patukshojam par alenus un pa majam... tikai pirms 1 h piecelos LOL!!!! Izgulejies. Tipa taas sauktas brokastis jaauztaisa :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Es esmu tev dzīlsās < pus litrs man dzīslās!

Tikko atbraucu no DR spēles. Spēle vienkārši fantastiska un vārtusargi - omg. Nu, bet tiesnesim vienā brīdi gan gribējās ar kaut ko iemest :DD kad pie Baris vārtiem viens smerdelis nogrūda Hosu uz zemes - noraidījumu neiedeva, bet apmēram pēc 15sek, kad Hosa kādu nogrūda (man liekas tas pats, kas Hosu pagrūda) uzreiz sekoja 2min. omg, kāds tajā brīdi ārēnā bij troksnis. Man apkārt kādi 6purni svilpa pilnā rīklē...pats arī neklusēju, laikam, tāpēc pašlaik nevaru parunāt, jo kakls sāp :DD

Atpakaļ ceļš (~200+km) vispār bij unikāls XD tādi remixi no vecajām latviešu dziesmām nāca ārā :DD ja mobīlajā ierakstā varēs kko saprast, tad gan jau iemetīšu forumā, jo tie remixi ir vienkārši grāvēji. Jāsāk domāt par albūma izveidošanu :DD

Vienīgais, kas man šodien izbesīja - viens kretīns ar savu fakino hotdogu sasmērēja manu DR kreklu. pimpis.

Link to comment
Share on other sites

Riits sakas ap 7iem... piecelos galiigi izpuuris, jo biju aizgajis gulet toch peec baseina + solaarija... pusi dienu nolaidu fufeli darbaa... tad no 4iem sakas banketi divi vienlaiciigi, es, protams, viens pats :( viens jau beidzies, otrs turpinaas... STATOIL jestrais kolektiivs jau ir iereibis un daamas jau aicina mani uz danchiem ;D

BEt mans ir but nevaret :( bet gan jau pasakums ir liidz agram riitam :D Litru Jameson jau esmu sev nolicis... paljube neatceresies cik izdzerts un cik palicis :D Vareeshu labu mantu iekapaat vismaz brivdienas, kas sakas riit :D Shobriid Tuljiku aka Tullamore + kola maucu iekshaa uz viinu un shampi, kurus dzeru ar darba koleegjeem Ingaam, no kuraam viena ir priekshniece :D Shobriid esmu galvenaa persona, lai gan nedaudz iereibusi :D Riits raadiis kaads ir bijis pasakums... sapes vai nesapes galva?! <- taads ir jautajums ;D

Chill all Cs fans :D

Link to comment
Share on other sites

Vakar normāli iekapājām pie kursabiedra. Viņš uzsauca šmigu, bet tas šņabis gan bija kaut kāds baigi jocīgs. Bet ja pa brīvu, grēks nedzert. Brīnos, ka neesmu saķēris kaut ko no Preiļu dzidrā sērijas. Līdz vakarpusei bija smaga galva un bišku grieza, bet tad paēdu, noliku kluci un tagad ir forši. :thumbsup: Tulīt nokačāsies Pablo Francisco live from San Jose '06. Noskatīšos un vajadzētu iet gulēt. Redzēs, kā sanāks, jo dienas režīms man pēdējo nedēļu tāds smagi padrāzts. Tagad klausos imo labāko albumu ever: "Limp Bizkit - Chocolate Starfish and the Hotdog Flavored Water". Derētu kaut ko apēst, bet slinkums taisīt.

P.p.p.s. nu būs dillēs-cash ir kljuvis par moderatoru
:P

edit:

??
Link to comment
Share on other sites

Preiļu dzidrais ir pagātne - tagad ir tosols :DD

PS. Esmu no Preiļiem

btw - good men pm nosūtīju, bet tagad tinos gulēt, lai nedabūtu warn no cash :( (cik dzirdēju, tad tu esi ļauns moderators :sparta: )

edits: kāds nezin, kur var novilkt DR spēles (tb šodienas spēli?)

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Ziemassvētki bija diezgan izdevušies, jo beidzot dabūju telefonu. Dīvaina sajūta, ka kabatā ir telefons, kādu pusgadu staigāju bez. Kā parasti radinieki uzdāvināja arī naudu, bet to es pa pāris dienām esmu veiksmīgi notriecis. Bļe, es pat vēl esmu parādā vienam čalim. Zajebal. Nekas, tagad vismaz līdz Jaunajam gadam nāksies dzīvot mierīgi.

Ok, drīz būs jāiet čučēt, jo rīt no rīta jāspēlē hokejs. Vajadzētu normāli izgulēties, jo šodien pēc 6 stundu ilga miega lielas jēgas no manis uz laukuma nebija.

Link to comment
Share on other sites

Ah, tiko atlīdu majās! Vakarā bija plānots tikai pasedēt pie drauga palurēt teļuku un iedzert alu tad piezvana vel divi čaļi un ejam uz pilsētu ko nopirkt, tad bigās bija tā, ka biju pils un no rīta visa mute smirdēja pēc kā pretīga :DD

Tagad iešu nopirkt kabeli no modēma kas iet uz kasti, plus cepuri, jo galva salst :D

Edited by snopy_
Link to comment
Share on other sites

šodien nopirku vadu kas iet no modēma uz pc, un kad saliku visu tad beigās skatos, ka nets nemaz neiet.

Un vads bija sačakarēts tad gāju atpakaļ uz veikalu un mainīju pret ejošu un tagad esmu laimīgs un varu uzspelēt tf2 vai cs :D

Link to comment
Share on other sites

Pizdec, :10cm::Dx) XD lmfaolmfao

Kā es tagad rēcu, tikko izlasīju sūdzību par Zloy'u un tur:

muskuljainais saka: tikko pievienojos serverim un nevaru pievienoties nevienam teamam tapec ka kaadi 5 cilveki seezh spekos. es saku lai izkicko kaadu no spekiem lai var pievienoties komandai un Zloy^ ar burviigo smadzeni izkicko mani.

eziic: Enīvei, tu taču pats prasīji, lai izkiko kādu no speciem. Zloys varbūt padomāja, ka tu vēlies nest šo upuri un ļaut citiem spēlēt, līdz ar to izkickoja tevi. Man gan sķiet, ka tādā situācijā arī kick nepalīdz, bet nu jā, ko tad es.

;DDDD Tas teikums kur: ''Zloys varbūt padomāja, ka tu vēlies nest šo upuri'' ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Es nezinu kā es gulēt tagad iešu, pilnā balsī smejos visu laiku tagad lmfaolmfaolmfaolmfao

JEBAL turpinājums ;DDD čalis raksta sūdzību par Pinky, par to ka gags + kicks ;DDDD

mukusljainais saka: anyways speeleet es te vairs nespeeleeshu

kaa tas izskataas no malas ?

mani novac savejais. vel pasaka IDIOTS.

admins vel nogago un pectam izkicko.

un viss tikai tapec ka es uzliku punish rocket

cya

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD NEVARU NOTURĒTIES

Pizdec nu kā tā var ;DDDDD ''mani novac savejais. vel pasaka IDIOTS.

admins vel nogago un pectam izkicko.'' :D:D:D:D XD XD XD XD

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

snopy, nav bišku pa daudz ? 4posti vienā dienā..

šodien ar draugiem biju uzspēlēt pool'u NB klubā vecrīgā, pēc tam iekodām mcd un braucu mājās!

Nopirku arī jaunu klavu un peli, un nu pat kā pasūtiju no internetveikala steelseries austiņas ;)

Būšu īsts geimers.. :D

Kaut kas ar skaņu nopisies, tikai viena austiņa strādā, bet nav austiņu vaina.. hvz! Pārbaudīju visus iestatījumus, bet itkā viss oke, labi eju gulēt :dance_baby:

Link to comment
Share on other sites

100 gadi nav te nekas rakstiits. Shodien 5cos no riita plesam uz kalnu ( neprasat kapec tik agri ). Meiginaju slaidot pa boxinu un ta ribas atsitu. Tikko no slimnicas atpirdu biju aizbraucis rentgenu uztaisiit bet ne suuda nesalauzu. Damn vel ne reizi neko neesmu salauzis.

Pa shito laiku vel paspejis biju aizpirst uz laukiem 2 dienas pastradat tur. Vispar reali miegs nak tagad jo 3h guleetas ir.

Kadi jums plani uz jauno gadu?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...