Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Hmm... :D Visiem pāķiem, kas domā, ka no sākumskolas var izmest, likšu smagi "apdirsties", jo no sākumskolas nekad nevienu nezimetīs :P:D Var tikai uz citu skolu aizsūtīt... Arī, nedz, videnē es nemācijos, bet gan tehniskajā koledžā (RTK).

p.s. Epix, piedo, bet :lox: esi tu, jo nemāki lasīt :slap:

EDIT :

Tu pēc sevīm ?? :lohs:

Edited by StarSailor`s
Link to comment
Share on other sites

Apdirsos arī (StarSailoram lasīt: esmu patīkami pārsteigts[jo visticamāk sarkasmu nesaproti]). Krutāāāā, no profenes izmeta. Tas ir tik ļoti foršāk nekā sākumskola vai vidusskola.

:lox: esi tu, jo nemāki lasīt :slap:

Tev nav tiesību izmantot šo smailiju, vēlams šādu iespēju bloķēt. Nu vēl jau var arī atļaut lietot tikai salukumā ar vārdiem "esmu liels".

:lohs:

Īstenībā jā, jo es salīdzināju sevi ar tevi, tikai šādā gadījumā tevi nevar saukt par duraku, jo tas aizvainos vārdu "duraks". Bet pieļauju, ka varētu tevi dēvēt par duraku kubā.

EDIT:

COGRATULĒJU GooD MeN, ar šeit padarīto darbu (My work here is done...). Tagad mēs esam 2 :)

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Nu mani vismaz no augstskolas neizmeta :lol:

Esmu laikam nereāli aprobežots, bet nekad nesapratīšu kā var izmest no skolas, augstskolas(ok, ja nauda nav nākamajam semestrim, tad vel varbūt), ar minimālu piepūli kaut uz tiem 4niekiem tak var pabeigt, bet nu par atzīmēm tas jau individuāli kādas nu kuram apmierina :muahaha:

Negribu jau aizskart nevienu, bet par šito es kārtīgi ierēcu :]

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:māņi!

viņš ir sliktais zēns, skaidrs, ka viņš šeptē sliktās ģēlas. vienīgi nesaprotu to nožēlu par Dieva dotajām smadzenēm, sliktie zēni taču ir nežēlīgi. :hrmmm:

pasvīdu Lido indoor hokeja hallē, diezgan intensīvi. sapratu, ka tajā slidotavā netālu no Štokmana, nu, pie Origona, ir izcili dārgāk.

es sapratu kādēļ mazajam Gludeklim ir vienam bailes doties tālos ceļojumos, tramvajā viņam sita kanti tante gados, bet slidotavā piesējās tūristi. viņam neizpalika arī triks ar seju pret ledu.

kopumā pasākums izdevies, jo redzēju divus aziātu pārus uz slidām. Gludais gan negribēju mūs kopā nofotogrāfēt. <_<

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Līdz ~16:30 veiksmīgi nosēdēju skolā un nopelnīju pirmo atzīmi ? 8 ķīmijā (priekš manis tas ir sasniegums :) ). Tad atnācu mājās un bišk palūrēju tv. Vēlāk jau sāku kravāt somu, lai ietu spēlēt hokeju. Kad beidzot bijām aizgājuši līdz laukumam mūs pārsteidza tas, ka tur nebija neviena cilvēka. Tad mēs ātrā tempā aizgājām līdz laukumam un skatījāmies, kas par lietu. Sapratām, ka nesen ir uzliets ledus, kas ir kā reiz gatavs, lai varētu spēlēt. Tā nu mēs sākumā ākstoties uzspēlējām 2vs2 un cerējām, ka drīz parādīsies vēl kādi spēlētāji. Un pēc kādas 1h mēs jau spēlējām 5vs5. Tad nu sanāca tā, ka mēs spēlējam ielas pret citu ielu :D (yo). Vienīgā atšķirība starp komandām bija tur, ka lielāka daļa (4cilvēki) no pretiniekiem diezgan nopietni trenējas hokejā, bet tas nemaina faktu, ka spēlēt bija interesanti. Tomēr spēlējot pret daudz labākiem spēlētājiem rezultāta ziņā atpalikām diezgan maz. Beigās spēle beidzās ar rezultātu 12-7 ? mēs zaudējām. Vienīgais nepatīkamais notikums laukumā bija tas, ka 2 reizes dabūju ar ripu pa kājām (rīt būs smuki zilumi).

Pēc spēles, kad jau biju ticis gandrīz pie savām mīļajām mājās ar mani atkal piemeklēja kāda faking nelaime. Paslīdēju uz faking tizlajām trepēm un stipri sasitu muguru. Atnācis mājās nezināju, ko darīt, jo tā mugura nereāli sāpēja, tāpēc izdomāju ielīst siltā vannā, kas baigi ātri palīdzēja. Tagad sēžu dzeru siltu tēju un pamazām taisos iet gulēt. Rīt laikam neko īpašu nedarīšu un sēdēšu mājās...ja nu vienīgi paņemt pāris aliņus un pēc ilgiem laikiem ieiet gignā kādu nošaut.

Ehh, pēdējās dienas cerēju, ka šo topiku moderatori pieskata daudz rūpīgāk, tomēr palasot dažus iepriekšējos postus manas cerības pazuda :(

Link to comment
Share on other sites

Taa kaa tagad sesijas laiks, praktiski vissu savu briivo laiku jaavelta maaciibaam... Konkreetaak - studiju darba raxtiishanai... Palicis jau maz laika, bet jaadare veel daudz... :(

Šodien skatoties zinjas nonaacu pie secinaaajuma, ka labaak taas vispaar seskatiities, jo to vien dzirt kaa - tas un tas paliek daargaaks, tam un tam paaugstina cenas.... Psc... Kad beidzot valsts saaks domaat par cilveekiem...????!

Link to comment
Share on other sites

PAldies paldies moby :) tavus postus lasiit ir prieks :DD Es skatos te vienam otram deretu pa warnai samest :) Jo baigais bezprogjels uzsakts :) jaa taa arii lidz CS speleshanai vakar netiku! Jo majas biju kaut kad hvz kad :) Tagad darbaa suucu vermutu un fiilings is very good :DD Vopshem shodien vel darbaa janokapaa,jeb jaslaistojas lidz 19:00 un tad jau 3is brivdienas un kartigs kodiens briest vismaz riitaaa garanteti :) Laikam shodien tikai kadu aluciiti pasuukneeshu,un iespejams jauzzipina CS pirms 7dienas dzimenes,jo ritaa laika nebus shopings un pirtinja jaorganizee sev :) Kaa man besiii ka no riita snieg sniegs un ir sals,bet vakaraa liist lietus un viss atkuust! ZB taas dublju vannas! Lab see ya today @ gign.lv :)

Shas kaut ko vel sadaljaa ToTo iepljuutishu :)

Link to comment
Share on other sites

Tikko atnācu no Finanšu matemātikas eksāmena. Patiešām nezinu, ko gaidīt, jo eksāmens šķita viegls, pat pārāk viegls, ceru, ka visu pareizi uzrakstīju, ja tā, tad izcils vērtējums garantēts, ja nē, tad ir slikti :)

Un šim eksāmenam par godu derētu uz veikalu aiziet pēc kāda garda, jo garda alutiņa.

Tagad ir brīvs līdz otrdienai, varēšu tā skaisti atpūsties un pa vidam uzrakstīt vienu ne grūtu referātu.

Un jāpamēģina, kas tad tas īsti par brīnumu "Football Superstars". Izklausās jau interesanti, tas ka katrs atbild par savu spēlētāju. Cerams, ka nebūs pārāk liels haoss. :)

EDIT:

Pēdējās dienās ir ļoti iepaticies Snot, žēl ka tikai viens albums ir un vairs nebūs dzirdamas jaunas dziesmas ar Lynn Strait vokālu.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Kad sniegs kūst šādos kvantumos, tad pārvietoties, paliekot sausam, ir diezgan grūti. Otrdien un trešdien normāli uzkapāju hokeju. Aizbraucām uz patālajiem Limbažiem uzspēlēt. Man kā sētas līmeņa hokejistam tur gan viegli negāja, bet nekas, jauna pieredze. Tagad tikai jācer, ka atkal uzsals.

Rīt klasesbiedram paliek 18, jāiet ciemos. Esmu nosolījies šogad mazāk dzert, tapēc būs jāpaņem vien kādi 6-8 aliņi. Nu tā, lai ir forši.

Link to comment
Share on other sites

lol,

Skolā iedeva lielu projektu darbu kur jāuztaisa dažas shēmas, savs CV, dzīves plāni, rēālās mācību iestādes kur mācīšos tālāk (bet vēl nēesu izlēmis un ko man darīt)

Un pēdējas punkts šinī projektā ir: Atsauksmes no cilvēkiem.

Būs jāiziet visas skolotājas, lai viņas man ''REC'' :muahaha: , bet vai kāda skolotāja pateiks kaut ko labu par mani?! :whistling::meele:

Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

Negribu jau aizskart nevienu, bet par šito es kārtīgi ierēcu :]

HeHe, te jau par manīm varētu grāmatu sarakstīt, jeb, īsāk sakot, ddafiga ko stāstīt, kapē man sanāca tāda maza ūber šaizīte :P

:thumbsup:

Piedo, bet izsakies par sevīm :)

viņš ir sliktais zēns, skaidrs, ka viņš šeptē sliktās ģēlas. vienīgi nesaprotu to nožēlu par Dieva dotajām smadzenēm, sliktie zēni taču ir nežēlīgi. :hrmmm:

Neteikšu, ka esmu kkāds sliktais zēns vai kkāds cits zvērs, ko parasti rāda visādās filmās u.t.t.

Arī nebija nekādu slikto ģēlu, cik man zināms. Kā jau minēju, ne tuvu nau no jūsu minētajām versijām... :P

Link to comment
Share on other sites

Eziiic killing me softly! Pzdc es jau normaali kvasiiiju CS,bet ezha-prezha kaa nav taa nav! Afigetj! Es komaa tukshoju savu pedejo taru nemaz neskjiroju vai vermuts,shnjabis vai moka un pec tam atkal shnjabis grieztus rauj nost,bet nee ezha kaa nav taa nav! kirdikts tas ir vnk! Gribeju tiko vel iet gulet bet izlemu ka jaiet noshaut vel kads :DD

Link to comment
Share on other sites

PS. ar mūziku mazliet pāršāvi par strīpu.

PSS. nohostē lūdzu to rozā pantēras dziesmu, ko tu tur skandināji :)

Dziesma šeit

Nekas nebija par striipu :D tadas sharas kaa tagad komaaa,reti kad gadaas :) vajadzes demku nokachaat iecholeet :) Zhel ka tur nebija vel galjas :(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Paldies jancim38 kurš man parādīja, ka gign mājaslapā ir iebāzts dienasteksts ar MANU tekstu,

ev nu nu kas tur tik smieklīgs? VIenkārši ir ir mūsu fizikas skolotāja daune, bet tomēr, es visu laiku nēsāju viss kaut kādus melnus kreklus, TAGAD TIKAI GAIŠUS.

Link to comment
Share on other sites

ev nu nu kas tur tik smieklīgs? VIenkārši ir ir mūsu fizikas skolotāja daune, bet tomēr, es visu laiku nēsāju viss kaut kādus melnus kreklus, TAGAD TIKAI GAIŠUS.

Piedod, atvaino, bet tu esi pilnīgs duraks, ja tamdēļ tagad valkā tikai giašus kreklus. Es ikdienā staigāju melnās biksēs, melnos kreklos, melnās kurpēs un melnās zeķēs (idiotiem- nē es neesmu emo vai gots vai tamlīdzīgs buļļa sūds). Ja man in black. Esmu laimīgs, nekas slikts ar mani nenotiek. Nav nozīmes ko valkā, bet ir liela nozīme tam ko domā.

Un ja jau tava fizikas skolotāja ir daune, kāpēc tu viņā klausies? Tālāk izdomā pats.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...