Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:) ) , tad braucām uz Lido kalnu. Tur es noārdijos 3h. Kopā tagad 4h izārdijos, visas malas sāp, kr4 kruta.

Fuck... rīt pie zobārsta.....

Mož kāds ar bija Gaiziņā vai Lido?

Bye...

jaaa....viss sarkans ar freestyle sleepeem.

fck mes tikai 1ls dabujam atpakalj :D

Link to comment
Share on other sites

:D

Man ļoti, vismaz atmiņā paliks visvairāk :)

Apsveicu visus gigniešus jaunajā gadā :) veiksmīgu krīzi :)

EDIT:

w00t, esmu pirmais spamotājs nakts rīta spamā 2009.gadā :)

Neveiksmīgi izvēlēta uguņošanas vieta. Un ņihujā nevarēja saprast vai jaunais gads ir sācies, vai vēl nē. Būtu bijis forši, ja kopīgi skaitītu atlikušās sekundes.

Link to comment
Share on other sites

Šodien bija foršs laiks. Kādas 2 stundas uzspēlējām hokeju, tagad jāieiet dušā, lai izskatos pēc cilvēka. Man visu laiku lielas, ka šodien ir kaut kāda pirmdiena, bet tas jau laikam tā ir daudziem pēc Jaunā gada.. šodien piektdiena. ai, bet naudas galīgi nav un arī kaut kā negribas šodien dzert. Būs jāsēž mājās, jāskatās filmas un jādzer tēja. ^_^

Link to comment
Share on other sites

taaa visu dienu jau nav pipaats bet es domaju uzpipat vai neuzpipat :) Jo vairak par to domaju jo vairak gribas uzpipat :) tas nekam neder :) Taa alko nelietot vairs japariet uz kaadiem ACTIMEL :) Pipat laikam ariii deretu saakt atmest :) hvz :) Lab jaaiziet lidz ezeram :)

Link to comment
Share on other sites

ak dievs es nezinu kas man kaiš, bet es anormāli pārēcos par bildi kas redzama zemāk :DD

Vai krīzes laikā ir pieaugusi noziedzība?

1.Jā, krietni - 110 balsis

2.Nē, nemaz - 10 balsis

3.Mani apzaga - 15 balsis

4.Pats domāju zagt - 353 balsis

:DD

lv_l_2008121803094178251.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tiesājamā, sakiet cik Jums gadu? - 86 gadi - Vai Jūs varat saviem vārdiem pārstāstīt, kas tieši ar Jums notika? - Nu es sēdēju parkā uz soliņa. Bija saulaina pavasara diena. Viss ziedēja. Putni dziedāja... - Tuvāk lietai lūdzu! - Kāds jauns cilvēks pienāca man klāt un apsēdās blakus - Vai Jūs viņu pazināt? - Nē, bet pēc izskata viņš noteikti bija draudzīgi noskaņots. - Kas notika pēc tam? - Viņš sāka glāstīt manu ceļgalu... - Un Jūs viņu apturējāt? - Nē... - Kāpēc? - Tā bija lieliska sajūta. Kopš mans nelaiķa vīrs nomira pirms 20 gadiem, neviens nebija glāstījis manu ceļgalu - Kas notika tālāk? - Viņš sāka glāstīt manas krūtis... - Vai tad Jūs viņu apturējāt? - Nē... - Kāpēc nē? - Bet kāpēc gan? Viņa glāsti bija tik maigi un lika manām asinīm riņķot straujāk un atkal justies jaunai un iekārojamai. Es gadiem ilgi nebiju tā jutusies - Un kas notika tālāk? - OOOOOOO, es biju tik uzbudināta, ka atgūlos uz soliņa un teicu: "Ņem mani!!!!!!!!!" - Un viņš Jūs "paņēma"? - Pie joda! Viņš pieleca kājās un nokliedzās: APRIL, APRIL, vecā muļķe!!!! ....un tad es to sīko perdeli nošāvu..

Nais :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

saap meele, tiko saaku izjust patieso zaudeejumu peec sava telefonu (aizgaaja neceljos, man nezinot-jaunais gads)

fakenais darbs, aaraa ir ziema, un vispaar es sev apsoliijos vairs nelietot alko, vismaz liidz naakamajiem sveetkiem :dance_baby:

jauka es esmu ^_^

Link to comment
Share on other sites

Vakar publiski noFAILoju savu solījumu nelietot visu gadu, kā jau tas bija gaidāms, tomēr es neesmu padevies un pārformulēju šo solījumu ar tādu domu, ka drīkst lietot, ja ir ko atzīmēt. Tā kā vakardien pirmo reizi tika uzbraukts uz ledus [par to arī vispār ir vesels stāsts, bet nu to citreiz] + vienam labam paziņam apritēja 2 gadi kopš tiesību nolikšanas, tas nozīmē, ka jaunos noteikumus neesmu pārkāpis. :hrmmm: Enīvei, veiksmīgu visiem dienu. :thumbsup:

EDIT* Oh, btw, dogij - ubejsa ar savu dd2.

DABLEDIT* Rarrrr, paldies par reportiem, paņēmu estates demo un nobanoju abu varoņu IP. ;)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:hrmmm: Enīvei, veiksmīgu visiem dienu. :thumbsup:

EDIT* Oh, btw, dogij - ubejsa ar savu dd2.

DABLEDIT* Rarrrr, paldies par reportiem, paņēmu estates demo un nobanoju abu varoņu IP. ;)

eziiic un tu man soliji :mIm: Bet lai jau taa butu :) vopshem es shogad vel neesmu piedzerries :) Jautajums diez cik ilgi tas turpinaasies :) aa shaizeee tiko atmineejos man tak nakamnedelj Birthdays :DD Holly shit!Es tik tagad te shtukoju ko kur un kaa shogad sarikot!Shodien bija lielaa GADA INVENTURA uznjemumaa jataisa :) par brinumu bez lieliem zaudejumiem gads pagajis :) Tas tikai iepriecina :) Tagad skatos hokeju pa LTV7 lai gana zinu jau rezultatu :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tev nav ko teikt labāk paklusē. Tā tu šeit ilgi nonoturēsies ;)

Mlje, tulīt sāksies sesija. Būs afigenna "jautri". Bija doma šodien kaut ko sākt skatīties, bet tā arī tas palika idejas līmenī. Slinkums > es. Tuvākajā laikā vajadzētu satikties ar vienu meiteni un tikt skaidrībā kas starp mums īsti notiek, un vai vispār notiek. Savādāk sēdi - domā, domā un neko nesaproti.

Link to comment
Share on other sites

;)

Mlje, tulīt sāksies sesija. Būs afigenna "jautri". Bija doma šodien kaut ko sākt skatīties, bet tā arī tas palika idejas līmenī. Slinkums > es. Tuvākajā laikā vajadzētu satikties ar vienu meiteni un tikt skaidrībā kas starp mums īsti notiek, un vai vispār notiek. Savādāk sēdi - domā, domā un neko nesaproti.

Viss jau ir kārtībā , es tikai tā teikt apsveicinos ar tautu... :)

Nu , man jau nau baigais mērķis te baigi noturēties un taisīt kautkādu karjeru , esmu šeit priekš brīvā laika, kurš man nedaudz sanāk... ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...