Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ja vakar bija normala koma un normali iegaju guleet :) Tad shodien jūtos pēc d1rs@s ;) Klepus,iesnsas un nelaaga sajuuta! :( Tas nozimee ka man ir bacilis nokjerts un tas nozimee ,ka shovakar nebushu spejiiigs tuseet uz pilnu klapushku! Tas noziimee,ka iespejams nepiedzershos shodien :P Tas nozimee,ka dzimene nebus kartiigi nosvineeta :) Tas noziimee,ka gan jau ka bus labi :) Paris energo draizi jasarijas,moshk kadu Grindex tableti jaieperk un tad jau gan jau kaut kaa pavilkshu TUSU :) Siiii yaaa! Jalaizh shopingu taisiit :)

Link to comment
Share on other sites

Tas ir psc ko es palaidu garām, būtu zinājis, būtu uzmetis vakardienas pasākumu un palicis mājās pie CS, mēnešiem neesmu dzirdējis tavus DJ izgājienus un tikpat ilgi nav dejots 'pastum pastum pietupies'. :(

Enīvei, šodien ir plāns palikt mājās un nekur neiet, jau 2 dienas esmu atkal nosvinējis, bet mierinu sevi ar domu, ka tas viss bija ar iemeslu, tāpēc sanāk, ka pie sava solījuma sev es joprojām turos. :) Prātīgi ripojiet pa ceļiem, šur tur ir tāda tīri laba slidotava. Tas gan viss, eju meklēt kaut ko līdzīgu ūdenim. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:(

Enīvei, šodien ir plāns palikt mājās un nekur neiet, jau 2 dienas esmu atkal nosvinējis, bet mierinu sevi ar domu, ka tas viss bija ar iemeslu, tāpēc sanāk, ka pie sava solījuma sev es joprojām turos. :) Prātīgi ripojiet pa ceļiem, šur tur ir tāda tīri laba slidotava. Tas gan viss, eju meklēt kaut ko līdzīgu ūdenim. :thumbsup:

manis sheit tuvumaaa nebuus :( laizhu pec 2h uz wonderlandi dzerstiities!! :thumbsup: tagad meeeru sev temperatuuru,jo juuutos faking slims :(:ermm:

Link to comment
Share on other sites

Nu vot, :] Beidzot kāds normāls čalis. Daudziem jau te apnika lasīt:

''Hujova, vakar piedzēros KOMA KOMA vnk blje, šodien pohas, aij nahuj sūdīgi jūtos, jāturpina ar dažiem aliņiem''

Kapēc jālielās, ka esi totāli piedzēries?

No offence, bet vienkārši tas liekas muļķīgi, lielīties par to, ka esi piedzēries.

Es taču nelielos, ka esmu ļoti stulbs.

Tagad dirsīs virsū: ''Nepatīk? Nelasi'', man patīk šis topiks tādeļ lasīšu.

Link to comment
Share on other sites

Tagad dirsīs virsū: ''Nepatīk? Nelasi'', man patīk šis topiks tādeļ lasīšu.

Bļe, jūs abi, "normālie čaļi" (viens, kas izmests no profenes, bet otrs vairs nevalkā tumšas drēbes, jo skolotāja(kura pēc viņa paša vārdiem ir daune) teica, ka tumšas krāsas pievelk negatīvas lietas), kad no diviem jūsu abu postiem sanāks vismaz 75% no viena normāla posta, varēsiet te kādam pārmest. Līdz tam brīdim aiztaisiet vienreiz savas JOBELES NAHUJ!

Link to comment
Share on other sites

Šodien kārtīgi izgulējos, par visu nedēļu, jo reāli darbadienās sanāk gulēt 6-7h, kas ir krietni pa maz :(

Tagad normāli 12h, jutos pārgulējies.. Biju uz peldbaseinu, nopeldēju 2km, tagad patīkams nogurums.. jāieiet cs uzspēlēt ;)

wL.Media, tu esi daunis, piedod!

Link to comment
Share on other sites

HA! Es rakstīšu par to, ka es nepiedzēros...

Karoč šodien aizgājām pie drauga svinēt 18gadu dzimšanas dienu...viss normāli pasēdējām. Vēlāk vēl bišk pastaigājām un tikām izmesti no restorāna, jo uzvēdāmies pārāk skaļi un traucējām citiem, tāpēc atgriezāmies svinēt, tb dzert tālāk. Tā nu dzērām un dzērām...līdz sapratām, ka ir palikušas 2 pudeles šņabja, bet galvā ne sūda nedod. Tā nu beigās sanāca, ka mēs katrs izdzērām ~0,7 šņabja, bet nebijām ne sūda piedzērušies - WTF? Ja atcerēšos, kas tā bija par firmu ierakstīšu šeit, jo tādu mēslu neiesaku pirkt.

Link to comment
Share on other sites

Vakar vakarā sēdēju ar draugiem parkā, un tad izdzirdējām, ka kautkur brauc uguns dzēsēji divas mašīnas. Beigās zvana vienam manam draugam un saka, ka deg viņa māja, tad mēs visi aizskrēējām pa to ledu debīlo uz viņa mājām un viņš dzīvoja otrā stāva, bet dega pirmā un pirmais stāvs viss izdega, bet otrajā tikai grīda mazliet izdega..

Ziniet kā tas vis sākās?

Viena 12 gadīga meitene taisīja ēst un savos 12 gados kautko aizdedzināja un paslēpās pat nemēģināja saukt ugunsdzēsējus..

Vakar biju pārbijies..

Link to comment
Share on other sites

StarSailor`s kādu laiciņu nerakstīts neko, jo nemāk pievaldīt muti. Ja tas atkārtoties, vispār vairs neko nerakstīts. Tas attiecās uz visiem, kuri te sāks dzīt kaut kādu tuftu.

Par pohām rakstīt variet/varat (mūždien šitos jaucu), bet ne veltot tam visu poustu.

Link to comment
Share on other sites

Ideāla atpūta brīvdienās, jūtos kruti un tagad gatavojos lielajam futbola saldajam ēdienam. Mančestera vs Čelsija. Protams, tas nebūs tik gaidīti kā Barca vs Real vai Inter Milan vs AC Milan (manā uztverē), tomēr ažiotāža ir sacelta milzīga un slikts futbols nemaz nevar būt!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...