Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Zajebal tā debīlā anglene, učene vispār kautkāda mimra. Nu GALĪGI nemāk mācīt, kad viņai pasaki lai viņa NORMĀLI izskaidro, kautko uzdirš virsū. šodien viens džeks atkal pateica kautko stulbu, visa klase sāka rēkt, protams, mani jau izdzina vienīgo. Tā kā es nedēļu nebiju skolā, neuzrakstiju matenē kd, šodien draudēja, ka nelaidīs rakstīt, nu tad pašla viņa dirst, neaigāju arī, kā arī iebāzīs 7ls stīpu...

Link to comment
Share on other sites

Ev kāds nevar iedod man linku uz video no zelta talantiem?

Tur kur dzied tas viens džeks un divas vecenes (vienai vecenai zobs nebija)

Tādu kuru var nokačāt vai tādu, ka youtube.

edit : atradu ceru ka noskatīsieties arī jūs :D

šitos tiešām atcerēsies visa LATVIJA.

Kombuļi

Edited by Kz.
Link to comment
Share on other sites

veel interesants fakts bija, kad tie patsani skreeja prom, ielas galaa melns audi markas auto aizbrauca taalees zilajaas. nospriedaam, ka vinji darbojaas komandaa. tipo "backups", ja nesanaak nozagt auto, lai var aatri aizlaisties. nu, ko, mans braalis kopaa ar vienu kaiminju gaaja pabraukaat pa rajonu. mosh paveicas atrast. peec ~2h vinsh atbrauca. vinji to audi atrada un dzinaas vinjam pakalj. aizbrauca liidz Olaine, kur mineeto subjektu arii pazaudeeja. :>

kr4, man te rajonaa risinaas Holivudas filmu cieniigi notikumi !

Esmu shokaa! es pedejaa laikaa te iegriezhoties bullshitu vien izlasu,bet shodien skatos zoliidi story sadrukaati :) Taa jau tikai TOTINJU un HOKEJU topickus iechekoju pedejaa laikaa jo pats meigjinu atmest pipashu un alkoholu un tapec man reti sanak ko ieraxtiit :DD

Link to comment
Share on other sites

šodien jau atspelēta deva ir!

Kādas 5 h norukaāju gignā!

Link to comment
Share on other sites

Cipruss, tieši otrādāk, es mēģiu visu pa dienu, bet faking nesanāk man :D

Šī solās būt jauka nedēļa, ak jā un bez miega. Viss tiaki tāpēc, ka es, slīmasts nolāpītais, nespēju saņemties sākt mācīties, kā arī nokoncentrēties mācību laikā. Tātad īss rezumē par pēdējām dienām, sākot ar Svētdienu.

Sv. - pēc 6 stundu "gara" miega, jau 8 cēlos, lai 9 varētu uzspēlēt basketbolu. Atgrizos mājās, domāju, ka sākšu mācīties. Tā es no 12-17 nostiepu gumiju, līdz sāku kaut ko darīt. Ap 22 atnāca kaimiņš, nolupījām jauno Top Gear, uzpīpējām pīpi. Aizgāju gulēt divos. Atkal! Ak jā, uzrakstīju vienu kopsavilkumu un izlasīju pusgrāmatu (VVF - ļoti laba starp citu).

P. Piecēlos 7. satiasījos, aiznesu kavēto darbu uz univeru

Pohujjj tālāk nerakst''išu, jo sāku rakastīt ap 18:00, atlūzu pie pc.

Link to comment
Share on other sites

veel interesants fakts bija, kad tie patsani skreeja prom, ielas galaa melns audi markas auto aizbrauca taalees zilajaas. nospriedaam, ka vinji darbojaas komandaa. tipo "backups", ja nesanaak nozagt auto, lai var aatri aizlaisties. nu, ko, mans braalis kopaa ar vienu kaiminju gaaja pabraukaat pa rajonu. mosh paveicas atrast. peec ~2h vinsh atbrauca. vinji to audi atrada un dzinaas vinjam pakalj. aizbrauca liidz Olaine, kur mineeto subjektu arii pazaudeeja. :>

kr4, man te rajonaa risinaas Holivudas filmu cieniigi notikumi !

6dien ar gjimeni atbraucam no banjas majas. Pulkstenis bija 01:30 laikam. Es paliku pa nakti pie bralja... No riita 10:00 sencis zvana saka ka musu veikalam logs izsists 02:00 . Sencis dabuja visu nakti gulet mashina lai pieskatitu veikalu. Vismaz labi ka apsardze ( mums policija ir ) atbrauca 4min laika. Bija ari acu liecinieki... Atbrauca barigas ( menti nezinu ka shamie saucas ) un staigaja, braukaja mekleja. Beigas atradu nariku ar veceni vieteja baraa. Chalim jau nav 1. sodamiiba... Pavasari blakus veikala ar nazi kasierei piedraudeja un no nozaga 80Ls.

Bet num es tik nesaprotu kads tolks bija sist logu araa? Neko ne nozaga nekaa... Laikam gribeja paradiit savai vecenei cik "kruts" pacans vinsh ir. Ceru ka tas kroplis dabuus atsedet... Sencis jau itka pateica lai samaksa naudu bet ja nemaksas tad lai sež.

Stulba inflacija... sak zagt mashinas, sist logus veikaliem u.t.t

Vismaz labi ka tev autinsh palika uz vietas!

Link to comment
Share on other sites

Vakar aizgāju uz skolu, nodevu tur savus krutos zīmētos darbus, piespraudām pie sienas, aizgājām uzpīpēt.. izdomājām, vajag nosvinēt ieskaiti! divreiz nebija jādomā uzgājām augšā pasēdējām minūtes 15-20. gājām iešaut pa kādai glāzei, protams, man tas viss beidzās laikam ar ceturto glāzi(īsti neatceros, bet pirmās divas noteikti bija sajauktas ar ūdeni). 22:34 stāvēju tramvaja pieturā un gaidiju tramvaju, maita nenāca, izdomāju ka jāpiezvana. Piezvaniju vienam kaimiņam..neveicās man šis pie draudzenes un negrib arī nekur kustēt. Piezvaniju otram sarunājām satikties pie tramvaja pieturas pēc 20min, teicu ka piezvanīšu kad būšu tuvāk, bet huju, biju tuvāk.. kredītīta nebija, veikali jau ciet a skaidras naudas arī nebija. Tad nu es loģiski domājot devos uz mājām, satiku kaimiņu.. pajautāju piezvanīt, piezvaniju tam vienam džekam izstāstiju bēdu ar kredītu un atvainojos, ka tā sanāca...?

btw kaimiņš normāli rēca par mani, jo no manis nenormāli nesa, vel šorīt bija pretīgā sajūta(rūķīši piedirsuši) mutē. Tagad jau jūtos daudz labāk cheers..

*nekur - uz mājām

Link to comment
Share on other sites

Adrese ir Mūkusalas 46, bet tur dahuja ilgi taisa. Viņu web's.

Vari mēģināt sakonektēt šitā pousta autoru vai arī tā paša foruma lietotāju Proxy, kas pats taisa telefonus.

P.S. Teddy, īsti vīri lieto pastāvīgo pieslēgumu. Ar priekšapmaksas kartēm tikai čakars un diži lētāk nesanāk.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

kaķi/kaķiem?

Šovakar visi kaķi pelēki. Tas nekas,

ka tādi pār ceļu iet.

Šovakar kaķi uz jumtiem gaudo

(vai, ja jums patīk, - dzied),

un peles tai laikā-pa galdu.

?

Naajsīgi man pie diričenes jāiet ar muteri. :P

Link to comment
Share on other sites

Skatos ka te vajadzetu aizliegt postot visiem kam nav vismaz 506 posti ar laiku smadzenes tik nak. Jo mazak postu sakrats, jo debilaks posts, protams eksiste vairaki ljoti labi iznemumi :) Sodien pec nedeljas partraukuma dzeru alu, ja neskaita vakardienas bezalkaholikos, vakar tadus 2 panjemu. Nu protams ka nemaz nevar salidzinat ar orginalajiem :) Beidzot varu sodien normali atpusties :) Gaidu hokeja beiggas ar pozitivu iznakumu :)

Piesledzos pie liepajas galvena elektropiegadataja tapec redzu visu notiekosho :)

Link to comment
Share on other sites

:) Sodien pec nedeljas partraukuma dzeru alu, ja neskaita vakardienas bezalkaholikos, vakar tadus 2 panjemu. Nu protams ka nemaz nevar salidzinat ar orginalajiem :) Beidzot varu sodien normali atpusties :) Gaidu hokeja beiggas ar pozitivu iznakumu :)

Piesledzos pie liepajas galvena elektropiegadataja tapec redzu visu notiekosho :)

Tieši otrādāk ar retiem izņēmumiem...

Link to comment
Share on other sites

0.7 lb, iesaku bezalkoholoskos Budweisbeer. Es pirms kāda laika skatījos veicī, o, budweisbeeram skidons, nopirku 4 gab. Ar kaimiņu katrs pa 2 izdzērām. Kad metām miskastē, tad tikai pamanījām, ka bezalkoholiskie. Atšķirību gandrīz neiespējami sajust.

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds varētu man pateikt kādi ir def izmēri ubariem?

--

Šodien biju pie friziera tā friziere man tik tizli nogrieza gribēju pa pieri iedot! :@:@:@@

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...