Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nu RJ8 stāsti kas tur labs ir . :]

Psc tāds vāks šodien piektdienas vakarā sēdēšu mājās un viens pats dzeršu aliņu. <_<

Link to comment
Share on other sites

lūgšanu krelles :10cm:

točna :10cm:

Bet es ceru, ka man noveiksies un tikšu uz vienu pasācienu :) Vēl 25min sēdēšu neziņā :ermm:

Netieku, jo viss tur izgāzās :thumbsdown:

cash^ sabiedrību vajag? :D

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Tiko uz darbu atbrauucu! UN skatos te pjankas turpinaas arii bez manis :DD Es laikam esmu sapratiigaaks kljuvis un mazak lietot saacis :D Kad isti pieleejos vairs neatceros :DD Bet taa kaa man riit briivs,moshk shovakar kaut kas buutu jaiesaak :) Bet nu tas viss laikam pec HOKEJA 17:00 :)

Link to comment
Share on other sites

blood.. vakar biju bernibas drauga mammas beerees.. suudigs garastavoklis.. sapirku dahuja shmigu.. izradas

cash esmu aicinajis pie sevis .. lol... pat bez gramatikas kljuudam.. atceros ka vel speleju cs ar botiem.. pie labaka drauga mehanikja garazha dzeeeraam.. daudz.. dejoju ar slotu un 56 izmera atslegu....

ka jau vienmer paalii esmu meitenem draugos rakstijis visadas nepiedienibas :)

Link to comment
Share on other sites

Uhh vakar bik pie labaka drauga Jelgava iedzeru ta pasedejam parunajam nekas iipash. Tulit pec 1h braucu uz pirti ceru ka tur vismaz k-kas ladziigs bet num pa nakti tur nebushu. Taka gan jau vakarpuse bushu majas ^^ un tad varbut pie viena chalja uz partyu!

Link to comment
Share on other sites

So fucking wasted day.. Mani draugi ir pasīvi pensionāri, mljad. Besī pavadīt brīvdienās mājās. Tam ir domātas darbadienas. Ja jums nav labāku ieteikumu par kules kasīšanu, tad nodarbošos ar to atlikušo vakara daļu. Čau!

P.S. Dzert pliku vermutu ir stilīgi.

P.P.S. Tupusmiizeejs Džo ir vēl stilīgāks.

edit: nX.`, tas ir sūds :)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...