Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

bljedj tiko treninja 5km krosinsh un taa forshi saak gaazt peedeejo km un taa riktiigi gaaazt + tas buutu pohuj ja tupatt blakus zaalee nemeetaatos dreebes kuras palika galiigi slapjas un tas arii buutu pohuj ja nebuutu 10km pa lietu ar rolleri jaabrauc maajaas pizduuuuu uuuu

Link to comment
Share on other sites

Ahh aizvakar biju Jelgava normali pietempu muuli. Atbraucu majas no Jelgavas atbrauc bralis prasa braucam makskjereet? hah logiski ka braucam...

Aizbraucam kjert lielo zivi... iztempju 2 alinjus gribas vel. ooo boniitis 0.7 zajibca :)) Normali pachilloju visu nakti. Noreecos... Tapat pie makskjeres nemaz nepieskaros :D

Link to comment
Share on other sites

jou. šodien atbraucu no šances. tagad man ir faking daudz nauda ahahahahah. bet lieta tāda, ka es gribu pavēstīt ka ēbajs ir prosta zelta bedre, esmu nopircis ūber krutas drēbes un samaksājis 2x mazāku naudu kā parasti izdevu drēbēm kuras var dabūt Latvijā. fuck yes

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Vairs nevaru, man vajag glāzi viskija. Es tā vien jūtu, ka viņš mani no skapja sauc. Bet tikai glāzīti, vairāk nedrīkst, savādāk atkal žopā būs :D

Rīt jāaizbrauc uz centru, LU kaut ko vajagot vēl nokārtot, bibliotēkā grāmatas jāatdod un jāpaņem vēl kaut kas incants.

P.S. Davai pērkat manu PS1 un mūzikas centru GIGN Bodītē.

Link to comment
Share on other sites

Bāc, piebesījis sliktais laiks.. <_< Neko nevar padarīt, kā ātri aizstibīt uz picēriju paēst vai aiziet uz kino. Apnikušas tās pelēkās debesis. Nebija nekāda karstā vasara :( [protams bija dienas ka bija karsts, bet ne tik ļoti cik gribētos]

Link to comment
Share on other sites

Tā kā no vakardienas beidzot biju nolēmis beigt plostot, šodien pamodos ar izdomātu spaini galvā un jutos patiešām slikti. Tam visam bonusā es sapratu, ka man vēl jābrauc uz darbu. Liels bija mans prieks [nu gandrīz kā dziesmā lol], kad tiku informēts, ka šī nedēļa pirms studiju atsākšanas tam par godu man tiek brīva. Tagad īsti nevaru saprast ko lai visu nedēļu dara, jo dzert teorētiski vairs nevar, laikam būs jāpaceļo pa Latviju. Ceru uz labu laiku. :)

Link to comment
Share on other sites

Shodien bija jaiet pie arsta taisit vakciinu pret erču encefeliitu. Nu preciizak man jau vasaras sakuma vajadzeja iet bet man bija slinkums ( ta vakcina man pa brivu ) nu tatad shodien aizeju. Ieeju ieksha prasu lai iedod kartinju a ta man sak k-ko leciit kapec tev vajag u.t.t ? es tads saku nu gribu aiziet uz to vakciinu. Shama saka mums sakuma japarbauda tevi... labi. Prasu cik cilveki rinda prieksha? Ta uz mani sak bljaut ka lai es zinu ? Bleg nu ja tu esi arste un pie teviim cilveki pierakstas tad tev tas ir jazin nevis jasak aurot! Tadu dusmu uzsita aizveru durvis un aizgaju majas. Lai to vakcinu sev dirsa iesprauz.

Tad vel vajadzeja braukt pasi uztaisiit jo terminsh beidzies. Pazvaniju uz turieni tur itka baigas rindas esot 1dienas teica lai kadu citu dienu aizbraucu. Okeey...

Tikko atgriezos no centra nopirku k-kadas klozes skolai lai nav jaiet ka galigam bomzim :D

Varbut kads ir bijis tagad taisiit pases un zin kadas rindas ir? Jo draugs pirms vairak nedeljam bija teica ka kadas 2h stabili stavet vajadzeja ja ne vairak. Taka nemaz negribas braukt taisiit ja jau tadas rindas...

Link to comment
Share on other sites

Es biju pēc jaunas pases pavasarī, kad nesen bija parādījušās jaunās pases, biju tur ap 11 un rinda bija tik nenormāla, ka tur tajā gaitenītī nebija kur apgriezties, sapratu, ka nav vērts un braucu mājās. Otro reizi es jau biju gudrāks un aizbraucu uz turieni kādu stundu pirms tur kautkas veras vaļā un jau tad man priekšā bija kādi padsmit cilvēki, nosēdēju tur kādu stundu kamēr sagaidīju savu kārtu, vismaz uz saņemšanu nav praktiski nekādas rindas.

Link to comment
Share on other sites

ha, man jau nedēļu studijas iet, bet šīs divas nedēļas laiks ir vienkārši pakaļā, tā ka vismaz kāds prieciņš, ka visi pārējie asinssūcēji (studenti/skolnieki) var izbaudīt pēdējās brīvās nedēļas lietū mirkstot un kasot savus kulītes bezdarbībā :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

lol, 6dien biju ar koleegjiem boulingu speeleet un pa klubinjiem pastaigaat... taa pielicis acis ilgi nebiju. vakar visu dienu pa gultu nogulshnjaaju... shoriit pamozhoties domaaju kas darbaa buus, par ko runaas un kaadas stulbiibas esmu sastraadaajis... ok, nomazgaajos, apgjerbjos un shaushu uz darbu... eju lejaa un skatos, ka seezh Nelda(meitene ar ko dziivoju vienaa maajaa) un skataas teljuku... nu neko eju aaraa pa durviim un prasu vinjai vai vinjai uz darbu nav jaiet shodien? uz ko shii saka:" shodien bank holiday", es parliecinaats atbildu, ka vakar bija bank holiday... vinja saka:" nee, vakar bija 7diena" es panjemu tel. apskatos un tochna shodien FAKINAIS BANK HOLIDAY, peec kaa sekoja nenormaalas smieklu leekmes par manu stulbumu... iedomaajos, kaa buutu juties ja buutu aizbraucis uz darbu un neviena nebuutu...

eh, labi, ka veelviena diena briiva... :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...