Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Aaaaaaaaaaa, es esmu ticis pie viskija ar ledu!1111 I am so fucking happy :) Tagad skatos debīlu filmu un paralēli domāju, ko darīt. Vai nu piezvanīt kādai meitenei, vai arī uzaisīt nelielu pasēdēšanu pie manis. Pagaidām ož pēc otrā varianta. Beidzot pēc mēneša pārtraukuma esmu ķēries pie kārtīgas iekapāšanas. AYE!? Good Men, Eziit sveiciens jums! :D

Ehh, jāiet uzpildīties!

edit: tie, kuri dzīvo purvciemā un kuriem garšo viskijs, gaidu ciemos :D

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Sēžu un gaidu lukesh lai varam uzkapāt cw :)

Mums tagad ir tāds gignots klans :D ....

Dzert ir slikti, bet nedzert ir garlaicīgi :) man ir garlaicīgi.... EU IEDODIET SAULI MAN RIIT UN PARIIT lai laivu skatiishanas ir omuliigaka!1!111!!1111!!!1!1!1

Link to comment
Share on other sites

Bļaģ. Šitā vairs nevar dzert. Nepietiek ar to, ka nokavēju cash'a piedāvājumu uz viskiju nahaļavu un to, ka Gūdmens kārtējo reizi ir normāli piemetis seju [tas priecē lol :D ], tikko pamodos savā mašīnā pie vienas no paziņām mājas. Tieši tad es sapratu, ka nevienam vairs neuzticēšu šoferēt manu auto, kamēr visi pārējie tur normāli atlaiž. Tā nu tādā puspālī lēnā garā aizstūrēju līdz mājai un nu laikam iešu gulēt. Nekad vairs nedzeršu, 100%.

Link to comment
Share on other sites

:D ], tikko pamodos savā mašīnā pie vienas no paziņām mājas. Tieši tad es sapratu, ka nevienam vairs neuzticēšu šoferēt manu auto, kamēr visi pārējie tur normāli atlaiž. Tā nu tādā puspālī lēnā garā aizstūrēju līdz mājai un nu laikam iešu gulēt. Nekad vairs nedzeršu, 100%.

Eziic hahahahahahha noticeeju ariii :D Tiko pamodos! Paskatos pa labi neviena nav,pagriiezhos pa pa kreisi HUSIS ar pliko gulj jasn,gulju talak! :slap: beigas atcererojs ka mna pepc 15min darbaa jabuut :D Tagad izkozham neizdzertaas alus glazas un man ir REALA koma,ka taisni pat nevaru noiet :D :D :D Eziici gign party vienalga tev ar mani bus jadzer :D Ah jaa un shovakar man ir salidojums un party turpinaas :D

Link to comment
Share on other sites

Bljad, es jūtos vnk brutāli sadomizēts no Scottish Leader puses. Tāda poha vēl savu mūžu nav bijusi. Have no fucking idea līdz cikiem es dzēru, bet zinu, ka to darīju viens, jo visi mani piepisa. Laikam man gāja diezgan jautri. Vismaz maniem sarunu biedriem skaipā noteikti. Vēl gribēju pateikt, ka man bija zbisais teleports no datora uz diezgan sakarīgi saklātu gultu. Teleports, jo neatceros ne gājienu/lidojumu/rāpojumu līdz gultai, ne viņas saklāšanu pirms tam. No rīta piecēlos protams ar aizkakātu muti. Tur nevis rūķīši, bet kārtīgs trollis ir pabijis. Tikko iznācu no dušas, kur sabiju labu laiciņu. Sliktāk nepalika. Tagad jāiet iedzert stipra melnā tēja, apēst Danone Activia jogurts (ar ķiršiem :khehehe:) un tad uzpīpēt. Sliktāk tāpat vairs palikt nevar. Aa, jā, vakar pa telefonu esmu norunājis 40 min beztēmā. Forši, vai ne!?

Visā vainoju jūs, jo neviens man nebrauca palīgā tukšot to elles dziru!!1

(skatīt mana iepriekšējā pousta "editu". tur bija aicinājums)

Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgais fakts: DZERT IR SLIKTI! Uz alkoholu vairs fiziski un morāli nespēju paskatīties!

Paldies par uzmanību. Radio Skonto spārda dirsu. Eju likt kluci.

:sparta:

edit: Izlasīju Gūd Mena topiku par alu. Sapratu, ka pārāk daudz šeit tiek popularizēts alkohols. No savas puses apsolos vairāk to nedarīt (nu varbūt bišiņ). Tas ir slikti! Tā nedrīkst! Vajag GIGN Tikumības Policiju!

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Ahh, šorīt piecēlos jau desmitos, drīzāk mani piecēla choms. Gājām nopirkt vienai meichai dāvanu, kurai šodien 18. Drošvien šodien piedzeršos un appīpēšos, jo neesmu jau dzēris 3 nedēļas (daudz gan jā).

Hahahahaha!

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

Un es vēl domāju, ka es daudz dzeru. :)

Es piekrītu tam tekstam, kas te parādījās, ka dzert ir slikti, bet nedzert ir garlaicīgi. Vakar pēc darba izdzēru apmēram 10 aliņus, un ar to pietika pālim. Vēl atceros kā es vakar sēžot pie datora domāju - dzert savu pēdējo aliņu vai nē. Izdarīju pareizo izvēli - nedzēru aliņu. Tagad viņš stāv manā ledusskapī auksts un garšīgs. Es dzirdu kā viņš sauc pēc manis, kā viņam trūkst manu lūpu pieskārienu. Pēc šī posta uzrakstīšanas es atsaukšos uz viņa aicinājumu.

P.S. Esmu sapratis, ka labāk ir biežāk dzert alu un retāk šņabi. No šņabja man uzbrūk lielais stulbums. No alus tas notiek daudz daudz retāk.

edit: šodien nav morālās pohas. Patīkama sajūta. ^_^

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

:D Pec 1maas mutiites mmmmm tik labi palika! eziic vainigs jo dzeks mani pierunaja kost atkal :) Klausos muzonu,skatos TV,speleju CS un vel visadas hujnjas daru :) Ir baigi labi!@ shodien bus tads little relax :)

Bez manis un plika :blelohs: !!! Nu lab :ermm: ... gan jau es tev to pieminesu :sparta: :sparta: :sparta:

Link to comment
Share on other sites

:D Pec 1maas mutiites mmmmm tik labi palika! eziic vainigs jo dzeks mani pierunaja kost atkal :) Klausos muzonu,skatos TV,speleju CS un vel visadas hujnjas daru :) Ir baigi labi!@ shodien bus tads little relax :)

Lol,good men tādos daudzumos cik man izliekas tur dzer tu vari drīz arī kājas atstiept :thumbsdown:

šodien bija normāla diena saule spīdēja ,paripinājos pa grīziņkalnu ,kur viss smirdēja pēc čurām tapēc nekāda foršā ripināšanās jau nesanāca <_<

Edited by lil_nigga*
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...