Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Eziic :D :D :D Ah tu negantniek :) sjo pec GIGN tusa es beigshu dzert uz kadu laiku :) vismaz kadu 1menesi :) Nu kaa tagad menesis bus nodzerts un tad menesi nedzershu :) Eziiic,tev vnk ir sasists sans! Manai draudzenei arii toreiz pec spradziena kad leca pa balkonu araa un paris kulenjus izripoja,sapeja celis,kadas 2-3nedeljas un domaja ka kaut kas nav kartibaa bet pec 3ned viss atkal bija okej :) Nemiiz :) Eziici nu tad mes pa GIGN tusu pielejam muuljus kopistiki un tad beidzam kost :D Telefonu pasleepjam :) Skjiet jaiet gulet jeb CS uzkapat :D

Link to comment
Share on other sites

nu vot aizrunaajeos, par juusu dzershanaam... apleeju kaviatuuru, ceru ka nebuus jaapeer jauna <_< un izzhuus, noslauciit nevaru, jo pus'roka ar skochu :lol:

shodien kaut kaa man bik' neiet, taa tiiri sadziives dziivee :lol:

un jaaiet chucheet .))

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

:)

Kurā stāvā tu dzīvo? :D Nesen sasitu celim nervu un kādu nedēļu nevarēju normāli pārvietoties. Bet tad pats no sevis pārgāja. Pie ārstiem iet nepatīk. Man ir alerģija no viņiem <_< Rīt jābrauc uz vasarnīcu. Atpūsties? Nē! Strādāt, mljed. Zāle jāpļauj, siltumnīcai pāris stikli jāieliek un kaut kas esot arī jākrāso. Fun, fun fun. 5dien gan kārtīgi aizliešu mūli. Jau kādu mēnesi neesmu dzēris. Nu varbūt nedaudz mazāk. Esmu totāli apmaldījies laikā. Ja man prasa kāds šodien datums, tad saku augusts. Nezinu ne dienu, ne datumu, neko. Viss pohuj. Gribu viskiju ar ledu!

Āmen!

edit: Alis, kad sāk zust samaņa, tad arī sāc uztraukties! Tev vēl joprojām asinis pēc homemade pālkstera uzlikšanas? Varbūt tev ir tā retā fīča, ka asinis nesarec? :o:muahaha:

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

:D :D Nekjer krenkji,es nesakitamas reizes esmu klavu ar alu un shampi piepildiijis :D Izlej un lai 10min nozhust un viss bumbaas :) Tagad skatos atkartojumu sievieshu basketbolistem!

parasti jau saka ka 13tais ir tas nelabais :lol:

bet par klavu runaajot, izleeju uzreiz, cik nu tur vareeja izliet, tagad taada mitra ir bik' :ermm: taa nju ar pirkstu ir druumaak <_< asinis gaazhaas un nesarec.. es toch' nenoasinjoshu? :D

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Cash 1mais stavs :) Taa kaa ir ok :) Nu tad jau vinja arii kadu nervu bija sasitusi :) Sjo dzert vairak nav ko :) Lai gana uz spogulja stav HENESY 0,7l :D :D :D Bet neee :) nav ko uzdzert un taa jau nevar :) It kaa jau varetu uz veichi paspet,bet pietiks! Ibio cik naudas jau nodzerts sho menes XD

Link to comment
Share on other sites

Tiko nokačāju filmu Hellboy un noskatijos atkartojumu kaa musu pludmales volejbola dzekinji uzvareja! Un tagad esmu nobriedis iet gulet,lai gana rit no riita man noteikti tapat kaa eziitim bus piedirsta mute :) Tapec sagatavoju minerali blakus gultai :)

Link to comment
Share on other sites

Ha, Gūdmenam šobrīd jau noteikti smird mute. :D Man vēl pagaidām smaržo, jo tā arī neesmu paspējis aiziet gulēt. Lai kā arī nebūtu, beidzot esmu apņēmies to darīt, bet tikko sapratu, ka pamodīšos ar domu, ka jāsvin, jo šonakt dabūju savu 500. fragu ar nazi @ gign. Un tas nozīmē tikai to, ka šīs dienas noslēgums atkal nebūs skaidrā prātā. :D Lab, veiksmīgu dienu, es lienu zem spilvena.

Link to comment
Share on other sites

Ahh, jābrauc uz darbu. Tāāāāā negribas. Bet nu naudiņu vajag. Nostrādāšu pāris dienas, lai līdz vasaras beigām kaut cik pietiktu, un iešu prom. Kaut arī pastāv variants, ka ilgāk par 2 dienām man strādāt negribēsies(nu labi, man arī tagad negribas), viss nobesīs un aiziešu prom.

Link to comment
Share on other sites

Tiko parnacu no darba :D Nu lol vnk pec 18:00 izdomaju ar darba kolegji kuru pirms tam tik labi nepazinu teicu davau uzkurijam pa ciiigai!Okej! pec tam saku davai pa alum :) Davai! Pec tam saku davai njemam pa 6pakai un ejam uz parcinju :) davai! pec tam saku davai vel pa 2viem aliem": DAvai! UN tagad komaa majas paarrodos :D ritaa 8:00 uz darbu un 6:00 jaceljas lai basi skatiitos :)

Link to comment
Share on other sites

:D Nu lol vnk pec 18:00 izdomaju ar darba kolegji kuru pirms tam tik labi nepazinu teicu davau uzkurijam pa ciiigai!Okej! pec tam saku davai pa alum :) Davai! Pec tam saku davai njemam pa 6pakai un ejam uz parcinju :) davai! pec tam saku davai vel pa 2viem aliem": DAvai! UN tagad komaa majas paarrodos :D ritaa 8:00 uz darbu un 6:00 jaceljas lai basi skatiitos :)

Stulbais dzērājs. Bet rīt man smirdēs mute tieši tāpat kā smirdēs tev. Paļubomu 500ais nažu frags @ gign ir nosvinēts godam. :D

EDIT* Tikko gignā bija mans kārtējais solokoncerts. Paldies night un R._ par atbalstu, turpinam dziedāt. :D :D

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:)

tagad sezhu darbaa un skatos olimpiskaas speles|! Reali neko negriabs dariit! Aukstum krapji no pohaam :) No rita 6:00 mozhoties uz basi reali suhsnjaks bija,un dzert nekas nebija ko :( taa bija drausmiga sajuuta lidz 8:00 kad izgaju no majam un nopirku energo kokteili :) Tagad filings ir very good :) Eziiic es un alkaans? :D Da esmu tieshi tads pats ka TU :D bet kaa jau teicu pec GIGN tusa beidzu dzert :) Shodien jau it ka arii negribas dzert,bet taa kaa maneejaaa uz 3dienam aizbrauca uz SALDU es varetu ar pliko un HUSEINU kadu party uztaisit :D

Da darba kolegjis neko ipashu neteica :D tikai to ka ar mani shodien nedzershot vairak :D

aaa mega lol! vakar pirms braucu majas sezhu pieturaa ar kolegji un dzeram pedejo alu :) Iet 3vecenes ap 25-30 un 1ns dzeks :) vecenes prasa eij jus esat brivi? Es taa prikolaa pasaku,shovakar JAA :) Vecenes reali atshuj to savu dzeku un nak pie mums :) Taa 1na paskats uz mums un saka tam otram jauki puishi izskataas :slap: Pec tam shamaa prasa: "A Jus noteikti no datoriem kaut ko saprotat?" Es pateicu protams ka saprotam,varu tev jebko uzinstallet :thumbsup: Shamaa saka smieties un aizgaja prom :pizdiblee: Un tad man daleca ka shamaas laikam nodomaja ka mes kaut kadi datortarpi jo apspriedam par datoriem tieshi pirms vecenes naca pie mums ! Reali atshuja muus :DD

Link to comment
Share on other sites

:D

Eu fakin' nēēē, nenodari man to. Tas nebiju es, tas bija sen un vairs nav patiesība. :D Galvā šodien grābeklis, bet es turos, būs labi. It kā šobrīd top baigā ideja par braucienu uz Tūju mazliet atpūsties, ceru, ka arī iztaps līdz galam. Tikko sapratu, ka vasara tūlīt būs beigusies un es pa šiem 2 mēnešiem neesmu izdarījis pilnīgi neko prātīgu. Tāds vāks. :)

EDIT* For Ali - NOOOT. Es sēžu uz korķa tikai šo vasaru, parasti tā nemēdzu darīt, bet nu tagad tā ir sanācis. Pie tam mums ar Gūdmenu ir cēls mērķis pēc GIGN tusa vairs nelietot, tā ka būs okej. Vajag tak kādreiz mazliet atlaist. :rolleyes:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

domaajams ka man shonakt arii veiksies :whistling:

lai vai kaa es eju chucheet ^_^ un ja mani kaads pamodinaas, tad varbuut arii uzspeeleeshu cs :lol:

eh.. aizmirsu _lai jums visiem ideaalais vakars, nevis tikai GooD 'Men un man .))

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...