Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ta shodien izbesija skola :@

Pieteicos riita mainjai a učene panjem un ieliek mani vakara mainja pizduu. Tads besis... uz skolu jaiet puse četros un majas 8njos vakara. Forshi ne? Un tikai pec 2 meneshiem man bus iespeja pariet ( varbut ) uz riita mainju. Ja kads tiks atskaitiits no dienas mainjas...

Link to comment
Share on other sites

Pieteicos riita mainjai a učene panjem un ieliek mani vakara mainja pizduu. Tads besis... uz skolu jaiet puse četros un majas 8njos vakara. Forshi ne? Un tikai pec 2 meneshiem man bus iespeja pariet ( varbut ) uz riita mainju. Ja kads tiks atskaitiits no dienas mainjas...

kas taas pa mainjaam?

Link to comment
Share on other sites

Skolas kurāsir daudz skolēni, tos sadala pa maiņām! Laikam tā. Salaspilī tas pats ir urlu skolā.

Šodien Salaspilī disene, klasesbiedri jau aizgāja dzert, es labāk uz turieni neiešu, nu varbūt aiziešu pastīties kā šiem iet.. ^^,

Link to comment
Share on other sites

Šodien ar klasi bijām uz boulingu. Itkā jau bija forši, normāli norēcāmies, bet pietrūka kaut kas. ā, stop, es zinu - pietrūka alus. Fakts, ka rīt pirmās 2 stundas ir brīvas, neapšaubāmi runā par labu jahtošanai. Tā smagi, protams, nevajadzētu, bet nu pāris aliņus jau varētu gan.

Link to comment
Share on other sites

No 240 sava kursa studentiem šodien redzēju kādus 150. Jāsaka, ka nemaz nebiju iepriecināts par redzēto. Well shit happens.. Vismaz celties varēšu ap 9 un 5dienas būs brīvas. w00t!

Šodien sūdīgs garīgais un pašsajūta, tāpēc nekur neiešu. Palikšu mājās. Piekāst!

P.S. kaami, pastāsti, ko tu šodien tik aktīvi darīji pie sociāldemokrātu propagandas telts, a!?

Link to comment
Share on other sites

Es shodien nedzeru :D Juuhuuu jo sudigi pec pedejo 2vu dienu JAHTOSHANAS :) Shodien oficiali un publiski pazinjoju darbaa ka tagad uz alkoholu mani uzrunaat uz TU nevis uz JŪS vairs! :) šodien reali debila sajuta bija iekapjot autinjaa braucot uz darbu reali pilns ar shkolnjikiem fui pee kur viinji visi saradaas :(

Link to comment
Share on other sites

aber es tikai tagad atskārtu, ka augstkolā nemācīšos vācu valodu. tāda skāde.

par tiem lsdsp, ja. mums piesējās viena neglīta tante un iedalīja konvertus, kuros, pēc mūsu domām, bija jābūt kārtīgam, parastu mierpilsoni pārliecinošam, naudas žūksnim, lai mēs balsotu par lsdsp, bet tā nebija. taču nepalika šie muļķa lomā, jo sirdi priecēja:

"Ik vienam ir roka jāpieliek,

Lai lielais darbs uz priekšu tiek." (J. Rainis).

tas tiešām priecē. priecēja arīdzan mūsu versija par "ik vienam pirksts ir jāpieliek, lai lielais klucis uz priekšu tiek". tiešām smalki, kas tas viss vēl bija uzlīmēs un papildus uzlīme par kaut kādas Rīgas nākotnes vīziju. anketa tur bija vismazsvarīgākā, kas gan nelikās čalim ar videokameru, precīzāk, videotorpēdu, uz pleca, jo cītīgi mani filmēja, kad rakstiski paudu savu viedokli.

tavs ledlauzis/kruīzkuģis vēl slīd pa plašo okeānu?

Link to comment
Share on other sites

Nesmuki jau ir pizģīt ideju, bet viņa ir pārāk forša :) Slīd, slīd. Nejūti? Jau labu laiciņu vējš pūš mana Scottish Leader kreisera burās. Jau 7. diena uz klāja pēc kārtas. Man ir kruīzs :D Un kur tu tagad papisies, geimeris nelaimīgais..

Ok, visi mani skaipā piekāsa. Jāpasēž vēl mazliet netā un jāiet gulēt. Jāsāk pierast pie cilvēcīga diennakts ritma.

Link to comment
Share on other sites

Mana klase ir tik sasodīti garlaicīga. Pa starpbrīdi ejot uz klasi, kur man notiks stunda, atverot durvis vienmēr paveras viens un tas pats skats - visi sēž savā solā un klusēdami skatās apkārt. Neviens nerunā. Tas ir tik stulbi. Es šodien no garlaicības gandrīz nomiru. Tagad apsveru domu mainīt novirzienu tikai dēļ klases, jo 3 gadus šādi neizturēšu.

Link to comment
Share on other sites

Pec stundas ieshu uz skolu un man jau ir 6 stundas. + 2 pirmas ir algebras. deeem un vel krievu val. kuru es esmu macijies pus semestri. Visu laiku vacu valodu macijos. Kadam ir kadas idejas ka lai iemacos? kadas gramatas man nopirkt? Reali biju planojis iet pie privat skolotajas bet taka man pasaka ka esmu vakara mainjaa tad ir dirsaa.

Tikko pazvaniju sencim teicu lai piezvana učenei lai parunajas varbut k-ko var sarunat. Ja ari kas tad jasaka lai sencis raksta lapeli ka es stradaju vakaros pie vinja :D muahah :D

EDIT: zajibis vel lietus sakaas.

Edited by Seen
Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā ļoti aizdomīgi sāp dibens. Pilnīgi vai liekas, ka pa trepēm būšu nokritis ~_~

Tulīt jābrauc atpakaļ uz LU. Jāraksta kontroldarbs par vidusskolas tēmu, un tie, kas sūdīgi uzrakstīs, nokļūs kaut kādā izlīdzinošajā kursā t.i. lohu barā. Par cik, pa vasaru esmu aizmirsis to pašu, ko zināju, tad man ir aizdomas, ka es arī varētu kļūt par vienu no tiem lohiem. Ļoti patīkama sajūta <_< Kaut gan tas ir tikai 1.5h nedēļā, gan jau pārdzīvošu.

6dien braukšu uz Pumpuriem pie drauga. Jūra, alus, grills, ūdenspīpe un meitenes. Man laikam sāk iepatikties studenta dzīve :D Vai arī NĒ: pēc vakar un šodien dzirdētā no lektoriem skaidrs ir tas, ka jāmācās būs nopietni un daudz (piemēram, man jāsāk mācīties uzreiz C++, lai gan pat Paskālu nekad tā īsti neesmu rubījis lol). Vismaz augstskolā jūtos nesalīdzināmi labāk, kā vidusskolā. Esmu laimīgs, ka beidzot tiku prom no tās bedres.

FIZMATIEM LATVIJU, LATVIJAI FIZMATUS!!1

P.S. Ja šodien ziņās redzat no LU iznākam pacanu brūnā džemperī un gaiši zilās džinsās, tad tas esmu es ;) Nezinu kura televīzija filmēja, bet es tur noplanēju garām ar debīlu skatienu.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...