Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

A man kretinē, ka man lekcijas sākas katru dienu 10.30 un ir tikai divas, turklāt katra otrā 5diena ir brīva. Tik stulbi.. :ermm:

Šo poustu rakstu no sava jaunā poratīvā. Dizains so/so, bet griežas labi :) Pagaidām mazliet besīgi rakstīt ar šito klavieri, bet cerēsim, ka tas ir laika jautājums. Šodien uzzināju, ka mācoties LU, es varu par brīvu dabūt Microsoft programmatūru lol. Būs jāpaņem un jāietestē Vista (legālā :muahaha: ). Tikko noskatījos Get Smart. Ja zini, kas pa actionu notika seriālā, tad filma diezgan rēcīga.

Link to comment
Share on other sites

Nesen atnācu no āras. :) Visu nakti ar draugiem zoli nospēlējām[iekšā protams] un beigās katram par saviem mīnusiem bija jāpievelkās pie stieņa. Sapratu, ka vairs negribu dzert. Neesmu dzēris kopš jāņiem, šodien izdzerot vienu alus pudeli sapratu, ka man negaršo alkohols. Tas priecē. :)

Edited by husis666
Link to comment
Share on other sites

Es nesen, pirms apmēram 10minūtēm piecēlos un sapratu, ka esmu apaukstējies. Jūtos sūdīgi, dzīļas iesnas kājas sāp, roka sāp. Laikam trakā x'ošana nāk par sliktu, jo vairāk tu braukā jo karstāks ir, jo tu vairāk novelc drēbes nost. Beigās tādā augstumā es braukājos džinsos un maiciņā un jā, protams arī botas un pārējais.

Tagad dzeru karstu tēju ar medu un vnk šoiden relaxēšos mājās. :)

GL džeki.

Link to comment
Share on other sites

Es pis ka es vakar pieliku muuli :DDD

Visu vakaru meklejam partyu nekur nekas nenotiek es jau noskanojies majas sedet skatos kadas filmas paskatities. Un peksnji skypa raksta ir partys yeah :DD laižam... Nu ko aizbraucu izpisu to bianco vai ka vinju tur sauc tad k-kadu kish mišh un tad pa bridim tjip filma pazuud :D

Vispar interesants pasakums no rita vilkos majas biju baigi maz gulejis jo vajadzeja spaidities :D tadas galvas sapes un mute piedirsta. Atnacu majas aizgaju pa taisno gulet un tagad pirms ~1h pamodos...

Tada sajuta ka rit uz skolu bet nekaa shodien vel var balleties!!!

Link to comment
Share on other sites

pirmdiena sāksies ar pirmo stundu, un kopā ir 9... :/ Riebjas, ka tik drausmīgi daudz stundu. viss rīts un vairāk kā pus diena ir pavadīta skolā. Ziemā vēl būs tā, ka pa tumsu aizej uz skolu un pa tumsu cilpo apakaļ [mazliet pārspīlējot protams ;D bet tuvu tam]. Tracina arī tas augstums kas ir dzīvoklī. apkure ta' vēl nav iekurta :/ Skraidu ar vecās mammas adītajām zeķēm kājās ;P Tīri siltas, nesūdzos, bet no mājas ārā nerādos ar viņām :D

Link to comment
Share on other sites

Ciest nevaru to aukstumu! Pirms pāris dienām bija normāla vasara, tagad polārā ziema. Izej uz balkona uzpīpēt, a ienāc jau apledojis. Forši! Te jau istabā sāk prasīties pēc pufaikas un vaļinkiem. Pagaidām čilloju ar vilnas zeķēm :thumbsup:

Kaut kā baigi vēlu sanāk jau otro vakaru aizsēdēties, bet miegs kā nenāk tā nenāk. Sūdīgi.. Jāpaņem kompis un jālien gultā. Pasēdēšu (pagulēšu?) netā kamēr uznāks miegs (vai pienāks rīts).

That's all folks!

Skyforger - Prūšu meita karā jāja

Link to comment
Share on other sites

augstums kas ir dzīvoklī. apkure ta' vēl nav iekurta :/ Skraidu ar vecās mammas adītajām zeķēm kājās ;P Tīri siltas, nesūdzos, bet no mājas ārā nerādos ar viņām :D

Un tu vel sudzies ka tev tik daudz stundas skolaa :muahaha: Sjo shodien jutos GooD! Tiko piecelos! Jaiziet pacierat nedaudz gar ezeru un tad atpakalj celjaa jaieiet veichii panjemt prieksh jahtoshanas kaut ko un bus okej :)

Link to comment
Share on other sites

GooD`MeN es skolā nedzīvošu ;D lai vai kas ;D

Anyway, bija jautājums, kā var izdarīt tā, ka saglabājas paroles kādā atsevišķā folderī. Piem gribu izjokot draugu, bet nu ar "remeber password" neies cauri. Zinu ka kaut kur lasīju par šo, te pat forumā, tikai vairs neatceros ne topika nosaukumu, nedz atslēgas vārdus pēc kā meklēt. :/

lol, ārprāc, nesaprotu kā varēju tā klūdīties ar aukstums :/

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Dzeru Bud alu. Amerikas variantu. Ibio tāds sūds. Garšo pēc minerālūdeņa, kurā kāds ir iečurājis. Eiropas variants (Budweiser) ir daudz labāks. Psc, ja tas ir populārākais alus ASV, tad viņi ir vēl lielāki atsaldeņi, nekā biju domājis. Tad jau Aldaris ir superalus. Jūtos piepists.. Morāle: NEPĒRCIET BUD!!!!!111

Šodien dienas lielāko daļu pavadīju Vecrīgā. Biju Red Fred, Čilli un kaut kādā ļevā bārā, kura nosaukumu neatceros (Hanza? lol). Paspēju normāli sabazarēt ar bārmeni, nešķaidīts izlejamais Tērvetes alus 0.5l - 1.5 Ls, melna kafija - 0.8 Ls. Deam, ja vēl interjers būtu foršāks, tad vieta zbis. Un pats lielākais pluss - skan tikai radio Skonto. Sweet..!

Rīt lekcijas sākas 10.30, tāpēc varu atļauties neiespringt attiecībā uz gulētiešanu - tāpat paspēšu izgulēties :) Ok, sēžam (degradējamies?) netā tālāk..

quickedit: tas sūds atšālējas 5 min laikā X_x

doublequickedit: mans avatars rullē!

bigEDIT: Amii, keylogger willl help U ;)

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Wahahahhahahaha :D: :D:DD :D Cash^ liels paldies :D jeibogu kā es tagad rēcu, kaut man ir jāgaida vēl nedēļa pat vairāk, līdz viss notiks ;D es vienkārši rēcu par faktu vien :D Paldies [again]

Viss, es gulēt. rīt uz skolu :zZz:

SJŪPER EDĪTS: ŠO TE es atradu vienā citā forumā. jeibogu kā rēcu :DDDD Miegs vairs nenāk :D

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...