Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Esmu sakjeris kaut kadu fakingu rudens bacili!Un shodien darbaa vnk miru nost!GALVA kaa spainis,iesnas,klepus un jashkauda!!Temperatura arii neliela,no ritaa bija smagaak,nekaa pec normala kodiena :) Bet po tiko nop arty parbraucu!Nedaudz padzeeru brendiju un tejinjas :) Nju jau ir daudz daudz labak :D Ritaa party`s @ home turpinaasies :) Cerams tikshu uz pekaam :) Bus janoperk paris Therafluu maisinji :)

Link to comment
Share on other sites

:)

yesyes man ari tapat teica ;]

Pats tagad sezu dzeru pipermetru teju un edu shokoladi. Shodien chilligs vakarinsh nekur negribas iet dzert u.t.t tapec sedeshu majas un skatishos filmas. Pec slimoshanas pirmo dienu normali pastaigajos jutos daudz labak.

p.s. Lai jums jauka nakts :D

Link to comment
Share on other sites

Tu varētu atklāt cik tev ir gadu. Nē, nu ja tu sāc mūli pieliet kādos 12 gados, tad jā, visticamāk nākotne nebūs spīdoša. Ok, 12 ir smagi par agru. Un vēlreiz - okej, es pats neesmu daudz labāks, sāku dzert pa weekendiem no 14(nē, es ar to nelepojos). Bet nu ir arī jāizbauda jaunība, nelietot alkoholu kaut kādos 16 gados, manuprāt, nav forši. Ok, nelietosi alkoholu visu mūžu, nodzīvosi 10 gadus ilgāk. Reāli jēgu es tam neredzu.

Un atceries, alkohols mazos daudzumos ir pat noderīgs - vieglāk komunicēt ar cilvēkiem, kurus tu pirmo reizi redzi, parādās drosme kāda parasti nav skaidrā prātā u.c.

Katrā vīkendā vajadzētu normāli ietusēt, atpūsties, nevis piepist mūli kā es to daru. Bet nu man ir tāda smaga nojausma, ka šonedēļ tas nesanāks, jo pagājušonedēļ nosvinēju savu vārdadienu sarunājot un sadarot stulbības vairāk nekā vajag. Pēc tam morālās pohas bija dienas trīs.

Tātad, es tev iesaku lietot alkoholu, bet ne pārmērīgos daudzumos.

Link to comment
Share on other sites

taa kaa jau reali no bitch party iisti neesmu atlaidis nju ilgak par 48h toch nee :D Nu reali tie ir 2meneshi no kuriem kadas 15dienas esmu bijis normalaa lopaa,15dienas tiri taa neko lopaa kadas 5cas dienas ahunaa vafeleee un tad kadas 10dienas nedaudz padzarstiijies,nu tad sanak kadas 15dienas neesmu malkojis ne gramma :) Okej maybe kadu alinju uz poham bet tas neskaitaas :) Da reali po,ja no rita nav sudigi un juuti ka organisms vel nav noplacis,tad jau po :) kad jutiishu,ka rodas bezspeeeks un imunsistema saks klibot,kaa tagad juutu ka esmu kadu bacili sakjeris,sakshu domaat ar galvu! :) Bet holly shit septembra beigaas un oktobrii man ir dafigaa balliites ieplanotas :D Tad nez kas sanaks :P bet dzivosim skatiisimies :D Kamer ir nauda ,tikmer var dzert,bet ja nauda ir visu laiku ibio ZB saak palikt dzert :D

Link to comment
Share on other sites

Šodien sāku spēlēt WoW (orģinālo) YO. Esmu Troll Hunter @ Twillight's Hammer. Būs vien jāpērk orģinālais CD, jo pašlaik kapāju 10 dienu triālu. Kačājas arī TF2. Vēl nopietni neesmu spēlējis to figņu, redzēs kā būs. Tas tā, nedaudz par spēlēm.. Jāpaskatās filma, jāiedzer citronu tēja* un jāiet gulēt. Rīt uz kāzām jābrauc.

*Citronu tēja, jo alus, pēc vakardienas piedzīvojumiem, kādu laiku jānoliek malā.

Link to comment
Share on other sites

GoodMen, pēc tavas dzeršanas vasarā, es biju gaidījis, ka gign tusā tu būsi reālā pāli, bet tu nebiji. Nu, vismaz cik es tevi atceros. Ok, mosh arī biji, bet nu es to savā konstantajā pālī nepamanīju. Lai nu kā, to zin tikai tie, kas nebija pāli 24/7, značit es to nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Ne šoreiz. Uz afterpārtiju es tb mēs nebrauksim + tur katram pienākas tikai viena vīna glāze. Ja grib šmigot vairāk, tad pašiem jāņem līdzi. Tjipa jaunais pāris grib parādīt, ka var arī bez alkohola iztikt (faktu, ka visi paņems līdzi, viņi gan laikam būs palaiduši garām).

Link to comment
Share on other sites

:)

Stulbais dzērājs, neh**a tu nepiecelsies. :D

Tikko atbraucu no pirts pasākuma, vēl joprojām liekas, ka neesmu īsti skaidrā, bet kamēr biju pie stūres bija okej. Pasākums visnotaļ izdevies, alus + dziesmas + dejas līdz rītausmai, tā ka viss notiek. Šodien laikam afterparty, uz kuru man pagaidām nav nekādas iedvesmas ierasties, jo pagaidām ir pārāk slikti, lai domātu par vēl vienu jautru vakaru. Jāpaēd kaut kas un jāiet gign'ā kāds nogriezt. Veiksmīgu jums dienu. :thumbsup:

pee.ess. Gūdmen, veseļojies. ;)

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Chali bildes studijaa :10cm:

Juus te spriedelejat par alkaholu un tapeec teikshu jums vienu - dzeriet alkaholu tik daudz un tik biezhi, lai juus varetu izbaudiit katru reizi, kad juus vinju dzerat. Tas nozime, kad outlaw pilniga nedzershana arii nekam neder tapat kaa muulja pielieshana katru nedelju, ir jamak sabalanseet un izbaudiit tos pasakumus kuros tu to lieto.. Es pa shonedelju ar deadalive bijam uz auto pasakumu, peec kura sekoja pirts ar realu party, kur 95 % riktiigi piemetas, bet visi aismejas, izdejojas un izrunajas un mierigi aizgaja guleet, un miers, bez lielaam vemshanas, kautiniem vai emo gajieniem... Laikam aizmirsu pateikt, kad tie bija pieaugushies, tapeec vabruut dazham labam tas liksies neparasti, bet arii cilveki savos 40 gados mak un zin kaa labi atpusties, protams tie kas jauniba dzeraa no vienas vietas ap kaadiem 25 gadiem tur mazaak nekaa 12padtsmit klasnieks, bet taa jau buus vinju probleema :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Sezhu darbaa! Vel 1h jarukaa! Man po ko benchiks teica :) Es dzeru,cik daudz gribu,kad gribu,ko gribu,ar ko gribu,un cik varu atljauties(laikam shmigu nopirkt es pagaidam vnm varu atljauties) :D Galvenais ka katru dienu neesmu komaa.lv un galvenais ka nejuutos suudiigi!Ja vajag relax,dzeru for relax!ja vajag un ir iemesls pieliet muuli un es juutos tam gatavs,es to arii varu(bet tas nenozimee,ka es to vnm daru) :) Es alkoholu izbaudu un dzeru pec saviem uzskatiem un konkretam velmem!Ja gribu relax dzeru viinu!,ja ballite un negribu dzert,dzeru shampi! ja nav ko dzert,tad dzeru ko ledusskapii atrodu :) Piemeram moka vai brendis :0 Shnjabi vispar nelietoju bet shad tad gadaas un sanak :) Taa kaa relax be easy :) Tagad tuvaakaas brivdienas tikai 7dien :( Shaizee!Shodien kadu alinju atljaushos iedzert relaxingam CS uzspelejot :)

Link to comment
Share on other sites

:D

post-1229-1222698617_thumb.jpg

Mācies driftēt? :D

Pašam tikko tāds skaists drifts sanāca. :D

Tikko ar d1mage spēlējām gridu un man sūdi gadījās. Karoč baigi mīzt sagribās, kad vēl nav sākusies gonka, eju uz toleti un domāju ka paspēšu, mīžu, dzirdu bļē jau skan ķipa tas 3,2,1 go. Un davaj ātri pamīzu un nesos pie pc un kā skrēju no toletes ārā tā driftā nokritu jēbal kā sāpēja, pat nebija vairs gribas braukt. bet čista tas bija driftā.

Edited by husis666
Link to comment
Share on other sites

Nu ko 6dien pastradajam ar brali un senci un sakam taisiit sasitos hondinju...

Uz treilera pec avarijas:

1222711040.jpg

Izjaucaam, iztaisnojaam:

1222711046.jpg

Piemeram jauno priekshu:

1222711050.jpg

Karovnijs pacelaajs ( zagjejam ara slieksni ):

1222711057.jpg

Done:

1222711336.jpg

Nu tas taa viss izdariits pa vienu dienu no 10:00 riita lidz vakaram. AA un vel tika iztaisnota griida bet man slinkums likt bildi...

Nopirkam durvis jau un ta pamaziitem iet uz priekshu... Nakoshas brivdienas metinaas. Aaa un starpcitu vajag kreiso slieksni no hondas ja kadam ir zinams kur var dabuut tad sakat ;) Vai ari ja kadam stav majas honda uz izjaukshanu zinojat vajag detaljas :)

Link to comment
Share on other sites

Es tikko sapratu, ka es šogad uzmetu mīksto uz pilnīgi visiem klases/skolas pasākumiem. Uz fotogrāfēšanos es nebiju, uz talku es arī nebiju, un šodien uz iesvētībām es arī nebraukšu, jo foršā audzinātāja izdomājusi, ka mēs nevarēsim viņus normāli apkaunot, nomētājot ar olām un vēl visādu pārtiku. Ir jāpārtrauc viena no skolas foršākajām tradīcijām tikai tapēc, ka mēs pagājšgad bišku pa daudz atrāvāmies. Nu bet atriebties atbilstoši taču arī gribas. :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...