Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kartejais sestdienas riita moraljniks. Plus vel visam zaudeju savu steam accountu ar tf2. Pirms 3 dienam no viena chalja nopirku pa pieciiti(sviestmaizes cena). Laimigs 3 dienas papriecajos un se tev. Meginu ielogoties un nav akshens. Tas chalis, kas man paardeva, laikam ir kautkads acc pizgiitaajs. Jo tur kautkads braalis lietuvis tagad vinu speelee.

p.s. Pat garumziimes ir atteikushaas straadaat. :(:waaahhhh:

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Tikko biju mazliet iepirkties, nopirku logitech 5.1 tumbas pa ~60Ls esmu fakin apmierināts, skaņu dod ārā ahūnu.

Kā arī steelpadu un jaunu klaviatūru, kuru pārskatīšanās dēļ nopirku ne USB a PS2 :[ Cūcība..

Šodien vēl riju antibiotikas, rīt pie ārsta, redzēs ko teiks. Cerams ātrāk būšu vesels, gribu aliņus pasūkt :)

Ā jā, rīt vēl lielā diena, pirkšu jaunu PC, normālu monstru un 24' monitoru .. mmm :]

Tagad laikam jāiet paspēlēt cs vai wows.. Lai visiem labs šis svētdienas vakars ;)

Link to comment
Share on other sites

A nafig tev 24 collu moni? Cammon! Un kas taas ir pa Logitech tumbinjam 5,1?? kaa sauc? Vopshem moni 24collas galigi garam butu!Acis sapist,gan ideals variants ;) Vopshem shodien janoskataas vel tas Zvaigznju Lietus un tad chuchet,ritaa uz RIGU mochiiju!Beidzot atkal ar benchik un beidzot ar eziic vareshu sadzerties un pec tam uz hokji :)

Link to comment
Share on other sites

Apnika spēlēt CS... Spēlētu vēl, ja varētu uzpīpēt. (tomēr neatmetu smēķēšanu, par daudz draugi kuri pīpē :/ ) nav cigaretes ;D Gan jau kaut kā, domāju iet gulēt, rīt fakinas 9 stundas, no 8 līdz 15+ skolā jāsēž x(

Link to comment
Share on other sites

Tikko izdzēru svaigi spiestu sulu un tagad došos uz skolu! Pirmdienas ir vissmagākās - nedēļas sākums :(. Šodien tik ap kādiem ~19 būšu mājās, tad vēl jāmācās.... ehh, dodos!

Link to comment
Share on other sites

Šovakar/Šonakt bija jautri, diemžēl man izpriecas beidzās :D :D Jāiet gulēt... paldies dievam rīt skolas tikai 10:20, varēšu pagulēt pa 2 stundiņām ilgāk nekā parasti...Paldies goodmenam un ezītim, bija oke ;)

Link to comment
Share on other sites

tikko beidzu spēlēt CS. tīri jautri bija, kā ārdījāmies, sen nebija tik jautri, vienīgi piebesija dzenāties pakaļ pa komandām :/ Eziic, nedari vairs tā ;D

Bā, skola pēc 5 h sākas, un pie tam līdz 15.00, nu figu vien zin, pirmā literatūra, varbūt gulēšu kā parasti (vakar aizmigu tjipa lasot grāmatu un atsitos ar galvu pret galvu un pamodos ;D diezgan kuriozi :D )

PS. MĒS HOSTUS NEŠĀVĀM NOST!!!!

Link to comment
Share on other sites

lmfao Šis man patika, rakstam sūdzību. :D Beigās kesh uz manis uzcepās un sabojāja visu vakara noslēgumu, bet visā visumā vakaram +10. Paldies visiem, kas šovakar bija ar mums, vēl pēdējais alus un arī es dodos uz gultas pusi. :thumbsup:

EDIT* Gūdmens - "nu davai, lidojam". :D

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...