Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Ibitiiit kocinj ratos :):DD Shodien piesledzu interneta jauno paketi! ja lidz shim es maksaaju 10Ls par 2Mb/s tad tagad maksashu 12ls par 15Mb/s :) Ibio 7reiz atraks nets :) That`s rulzzz :D Jiihaaaa little bitches :) bet tas jau taa es lenam saaku plostot un Ge Money pasacienu,kuru esmu jau paspejis sareklamet sheit :D Tur bus daudzz daudz daudz % njammmi njaamii :) Ah jaa un shodien es OFICIALI noslegshu savu JAHTOSHANAS SEZONU :DD Okej ja pa nakti izdosies atripot majas un ja vel izdosies ieslegt CS,tad ziniet,ka JAHTOSHANA ir IZDEVUSIES :mIm:

Link to comment
Share on other sites

Gūdmen, tu ihackā iesi dziedāt ja?

šodien ar draugu norm iečillojām pie daugavas, pastaigājām parunājām par visādiem sūdiem. Ā, jā, vēl šodien biju ar ģimeni meža kaķī, žēl tikai kad izgāju sarkano līdz pusei, jo mamma pirkstu atsita un laikam salauza.. njā, jūtos piekusis tagad... :)

Link to comment
Share on other sites

Pa dienu ar gludo biju uz gonkām Biķerniekos. Izgādāja man ielūgumu na haļavu :) Lada Kalina Krievijas čempionāta posms vispār bija parodija, jo no 11 mašīnām 2. braucienā piedalījās tikai 7, a finišēja vispār tikai 4. So fucking lame. Pēc tam aizbraucu uz mājām paēdu, iedirsu kaut ko gignā un braucu uz Vecrīgu tb Balto Nakti. Tāds černis. Pa centru notusēju no 21 līdz 00.30. No kuģa klāja neesmu nokāpis kopš 2dienas. Laikam esmu labs jūrnieks, jo no 1l pussijdrinka aka džina nebija ne mazākā efekta. Naudu iztērēju, a kaifa nekāda, mljin. A, nē, bija gan - 3x pamīzu (krūmos). Pēc tam dzērām kaut kādu ļevo šņabi. Vēl dzīvs esmu, turklāt bišiņ iedeva galvā.

Tā kā iet gulēt, tā kā neiet gulēt.. Nevar saprast. Vēl jāpasēž kādu pusstundiņu. Rīt, nu jau šodien, jāiet uz Aristoteli. Nezinu kā tikšu pēc tam mājās, bet atklāti sakot man vienalga. Es pat nezinu cikos man jābūt 1. septembrī. Atzīstās kāds LU Datorzinātnes studējošais kas notiek 1. kursā 1. septembrī!?

edit: pisec, kāpēc ap 03.00 tik maza aktivitāte? (tas bija rektorisks jautājums)

edit2: man skan Korni - Pro Tebja :meele:

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

reāli gribēju te uzcept satīrisku protestu, kas izskatītos apmēram šādi: "es pis taa baltaa nakts taads suuds ble ahujeeelis vnk kaukaads boooriingssss tur aizejam normaali cjalji bet nedzer neviens un es pis taa saap galva neemsu pat guleejis un tass shjnjabis vispaar taads susuudss!!111!1", bet cash^ man neatļāva. tāda sāpe, ka netiku līdz ab dambim un Andrejsalai, Dj Krī arī pievīla ar savu "putnu kompozīciju'', vairāk pēc diviem es tur viņu sagaidīt nespēju.

anyway, kā tu aizvilkies mājās? es tieši noraudzījos kā mans pēdējais aizdudina pār tiltu.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Uz to trolejbusu paspēju, kas pat kursēja pēc tā mistiskā nakts saraksta. Čalis pieturā jau aiztaisīja durvis, bet redzēja manu enerģisko skriešanu, apžēlojās un pagaidīja. Cepums trolejbusa pilotam! Pašlaik esmu īgns, tāpēc neko vairāk nerakstīšu. Ha ha, in your face!

Link to comment
Share on other sites

reāli es viņam ticu, bet kaut kā viņu norok tās 6 pudeles šņabja, pie tam visas veselas.

knaši aši varētu aizsteigt uz ab dambi, bet auksts, ka pirksti salst. kuru es drīkstu satikt Doma laukumā ap 18:00?

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Pizduj kur man sudigi :D Tads komenieks pa pedejam nedeljam sen nav parauts :) es vnk JAHTOJU :) uN tagad darbaa vnk turpinu JAHTOT 1ns pats ar savu 0,7l LB dzerveniti un uzkodaa kupinatas vistinjas :D Es vnk juutos ahuuna majas vel neesmu bijis no pirtinjas kuraa uz 9cilvekiem bija 1kaste martini shampis un 12pudeles 0,7l ARSENSKAJA vodka kjipa tavo :D Es vnk planeju un jahtoju 2 in 1 :) Mani majas noraks sievele bet pajat :D Man ir ko kost :) Ejiet visi bekot es JAHTOJU!

Link to comment
Share on other sites

Šodien visu dienu pagaidām esmu atsēdējis mājās, jo sāp visas maliņas, pat nezinu no kā. Tikko apēdu puskilo arbūza un jūtos biškīt labāk.. Takšto esmu uz pc režima 24h dienā.. Ā fāk, rīt uz skolu, ņja, laikam šovakar būs jaizguļas...

Link to comment
Share on other sites

Es pis tada poha. Un vel pie tam morala poha EEES PIS!!!!

6os no riita ieplaneju majas vel palii skatos mamma prieksha wfck? Es tads chaw :D ko tu dari? a ta uz darbu taisas... nu pizgets.

Tagad ta sushi bet paldies dievam ka galva nesap. Viss savu vasaru esmu nosledzis... Lai ari vinja bija galigi garam un lielaka dalja vasaras tika vnk brutali nodzerta kas nav ipashi forshi. Rit skola arii man ( cerams ) pedejais gads skolaa!

Link to comment
Share on other sites

oj biš''ki piedzēroes šodien. galvenais ar riteni kkā pāri tiltam atpisos nu es nezinu kā. labi laiakam eju gulēt vai paspēlēt kādu spēlīti.

aj;a kā es rīt uiz pirmo semtebri tikšu es nezinu bet būs smagi ibio..

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

atkal gribēju uzcept protestu: "es pis taa aristoteljaa deinaa taads suuds ble ahujeeelis vnk kaukaads boooriingssss tur aizejam normaali cjalji bet nedzied neviens, kaads tur be devision suudss un es pis kaa tie laukji visi ardaas tur kaa kaa daa zaljumbalaleee!!1 taa saap galva neemsu pat guleejis un tass cesu aluss vispaar taads susuudss!!111!1", bet te to fizmatu koncentrācija ir pārāk liela.

c-rush, thu neustraucies, es spēju tev noticēt... tee-hee.

p.s. izmantoshu iepseeju un ieliidiishu dirsaa macho - be vinja avatars da best ess pis un kaut ka jeebaal.

p.p.s. ko vēl es aizmirsu piebilst, par tiem dr.lv atkal. be, kaut kādi ziedu apsveikumi, septembra sveiciens, ja. sarežģīti paņem uzmet rāmi un ej ieskrieties, tas ir viss, ko var novēlēt tiem slinkuma lāpītājiem, kas to opciju izmanto.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...