Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tātad - neredzu nekādas problēmas. Topika doma ir pastāstīt citiem kas uz sirds, kad nevienam citam to tajā brīdi nav iedvesmas stāstīt. Tas, ka izvēlos te rakstīt parasti tajās reizēs, kad esmu normāli atlaidis ar draugiem un draudzenēm nenozīmē, ka būtu sliktāks par citiem. Ja jums nepatīk šis topiks un lielākā daļa no tā, kas te tiek rakstīts, tad vienkārši nenāciet te, nelasiet un nerakstiet neko. :thumbsup:

Gūdmen, apsveicu ar tām 2 dienām. Man tieši tāda pati situācija, vakar pavadīju vakaru labā kompānijā ar bezalkoholisko alu, weekends ir beidzies un tas nozīmē, ka laikam pāris dienas uzvedīšos labi. :angelic:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

jap, atkal sanāks sliktais, jo man (ja visinieki būs dusmnieki) sanāks jau 80 varningi, bet tas po. btw, šod bija super vakariņš, 5tā diena dzērumā un neviens nav bēdīgs(izņemot vecākus, kas galvo, ka ar Edmundu nav prātīgi sieties), bet tas jau sēnēs. labunakti visiem. and i'm a wonderlust king!

Link to comment
Share on other sites

vIĶKAS NEVEIKSME,man vnk neljava notureeties un vnk es atkortjeeju to fakingo alinju! Un nu jau 3shais alinsh pa kaklinju man lejaa sliiid! mmmmmmmm! Ku labi pec darba aukstu alinju :) Un zinot ka ledusskapii vel 3l palikushi :) Mmmmm! Po pieleju muuli un eju CS zipaat,tas taa lai ščerbatiha sapi remdinaatu :(

Link to comment
Share on other sites

Man ir noriebies risinaat citu attieciibu problemas... Izskjiras draugs ar savejo. Tad man raksta u.t.t Tjip itka man butu baigi patikami uzklausiit vinju problemas. Vai ari kada cita reize saka lai es parunajot tur ar vinju lai viss butu ok u.t.t bet nafig tas man vajadziigs? Lai tak pashi tiek gala...

Link to comment
Share on other sites

Nu blje, kur tadi aksti atrodas? http://teamz.times.lv/ laugh.gif

Nu tad es tev mazliet pastāstīšu, jo nejauši esi atradis man pazīstama cilvēka mājas lapu, kura ir tikusi taisīta pirms, ēēmm..5gadiem, taisīts ir joka pēc un cilvēkam, kurš taisīja to visu tad bija tikai 13 gadi, tā kā padomā pats, kāds draudziņ biji pirms 5gadiem un ar kādu domāšanu :thumbsup:

Jau otro nedēļu cīnos ar ģipsi, vēl tikai pusē esmu ar šito stūlbību, nedēļas beigās drag race, žēl ka pēdējais šajā sezonā, jo auto, kas tika būvēts no pagājušās vasaras beigām, tikai tagad ir pabeigts un būs tikai viena iespēja to izmēģināt ( tiesa, ne man ) Jēkabpils lidlaukā, par to pasākumu man pagaidām domas tikai +/- lido :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Jau otro nedēļu cīnos ar ģipsi, vēl tikai pusē esmu ar šito stūlbību, nedēļas beigās drag race, žēl ka pēdējais šajā sezonā, jo auto, kas tika būvēts no pagājušās vasaras beigām, tikai tagad ir pabeigts un būs tikai viena iespēja to izmēģināt ( tiesa, ne man ) Jēkabpils lidlaukā, par to pasākumu man pagaidām domas tikai +/- lido :muahaha:

Pankks seezh darbaa un kavee laiku gignaa? "D

Link to comment
Share on other sites

Omg tiko bija baigais roflkopteris. Karoče mēs senāk ar draugiem taisījām tādus pirkstiņus. Uz nogriezta pudeles kakliņa uzmauc gumijas pirkstu, balonu, prezi... Aptin ar izoleni un iemet kādu pīlādzi un atvelk un šauj.

Tātad pa ilgiem laikiem izdomā viens no draugiem uztaisīt un pašaudīties, bet vajag plato pudeles kakliņu kā "cuppy ice fruit".Aizejam uz vietējo veikalu, kur pienu pārdod pudelēs. Un tevis izvēlētā lieluma pudelē iepilda pienu. Tātad prasam šaj vienu to pudeli, kas maksā 7 santīmus. Šī atbild: "Tukšas pudeles nepārdodam." Pēc tam izdomājam paprikolu paprasīt par 7 santīmiem pudeli un par 1 santīmu pienu, lai ielej. :D Tad šī ielēja pienu un prasīja vai vairāk naudas nav pie dvēseles?? Un tā ielēja par santīmu pāris pilienu pienu un tā arī aizgājām prom. Vai nav abloms.

Link to comment
Share on other sites

Baigi sūdīgi, tikko no slimnīcas.

"Draugs" tēloja slimu pidaru un prasija man vienu nieri, nu ko, man palika žēl un es atdevu savu nieri, bet pēc transplantācijs tas pidars pārvācās uz dzīvi citā valstī un mani pilnīgi ignorēja, psc ne? Es tagad dzīvošu bez vienas nieres dēļ, kaut kāda slima, egoistiska pidara.

teksts ņemts no seriāla lost

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

"Draugs" tēloja slimu pidaru un prasija man vienu nieri, nu ko, man palika žēl un es atdevu savu nieri, bet pēc transplantācijs tas pidars pārvācās uz dzīvi citā valstī un mani pilnīgi ignorēja, psc ne? Es tagad dzīvošu bez vienas nieres dēļ, kaut kāda slima, egoistiska pidara.

teksts ņemts no seriāla lost

lolita, pēc idejas tas nebija Loka draugs, bet gan viņa tēvs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...