Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:)

Neko nelietojot?

Es zinu pazīstamo kurš var ar 2h dienā nosēdēt pie PC 3 nedēļas (nepārspīlēju un nedi*šu)

Moš kāds zin- PolarBear. Viņš strādā elikā līdz ar to reizēm ir tā ka viņš paliek tur 3 nedēļas ,

personīgi man tas liekas pretīgi.. nosēdēt pie PC nemazgājies un neizgulējies....

PS es šodien pagulēju tomēr :D 7 no rīta gulēt aizlīdu

Link to comment
Share on other sites

Gribu būt stilīgs, tāpēc arī pievienošos aizmigt nevarētāju pulciņā. Vakar sēdēju, sēdēju pie pc līdz paskatījos pulkstenī un secināju, ka ir jau kādi 3:40. A no miega ne miņas, pat nejutos noguris. Tad nu iedzēru šotiņu visīša un ielīdu gultā. Ilgi nenāca miegs līdz beidzot aizmigu. Ilgākais, ko esmu negulējis ir 46h nedēļas vidū, kad rakstīju ZPD pēdējā mirklī :)

Lai nebūtu galīgs offtopiks pateikšu, ka man tikko uzdāvināja novēlojušos dāvanu - Nike somiņu visādiem sīkumiem, nu to pār 1 plecu :10cm: Šas iešu iestilot pa rajonu :D

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Ehhh novilku visas 10 topgear sezonas :) Kaads nezin kur dabuut Top Gear polar shit, tjipa kur vinji pa ziemeljpolu mauc, esmu izmeklejies nav :(

Un ja saakaam par neguleshanu runaat kadas 3 diennaktis esmu meginajis aparis reizes, reaali neiesaku... Tachu loti biezhi sanaak kaadu nedelju katru nakti pa 2-3 h paguleet, peec nedelas tadaas tu neko nerubii, tu esi aka zem narkotikaam :D

Link to comment
Share on other sites

+ ara sniegs, blj*&% ka es uz ogri braukšu : :superlol:

+ 2, eju gulet beidzo :D

em brinos ka tiku majs jo laikam mjau esu kadas 2h gulejis.jo ejot majas atceros tekstu "patsan idi suda suka nahuj"...laikam tomer neatnaca lidz manim .. :D jo kauli vel vieta zato palis zaibis :D

Edited by blacKnight
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...