Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

esmu piecelies, izmacijies matematiku ar privatskolotaju, noklausijies tris dazhadas versijas par to, kas notika vakardienas pasakuma, kura man vajadzeja but un tagad apbrinoju so lielisko vestuli draugos XD :

No: Иева Kристина Брокса (wHat a BeauTiful liFe =*)

sweix :) tu esi face lv? :)

Link to comment
Share on other sites

Jee beibiii :) 3dien 2ziemassvetkus ķipa bija jastrada!Nu pirms tam 5dienas Liepaja biju atputies!Nu lab 3dien pirmais buss uz Rigu tikai 6:00 no Liepajas attgaja,no po..It kaa darba jabut 8:00 bet aizbraucu uz 10:00!Da pizdjec 1h pastradajam un 11:00 gajam uz budu ZOLI pusstundu paspelet un tad majas palaida!Nju ko atlika atkal 13:00 majas braukt uz Liepaju!Atbraucu uztaisiju karteejo iedzeriena vakaru pie sevis!Un 4dien atpakalj uz Riguuu no riiita,un shodien atkal lidz 14:00 pastradajam un majas tio atbraucu!tagad lidz 3janvarim taaa kaartigi jaietuseee,lai pec tam buutu miers kaadam laikam!

Link to comment
Share on other sites

Hmm, vakar paspēlēju TF2 un nesaprotu, kāpēc visi ir tādā starā par viņu. Moš pa maz paspēlēju? :hrmmm: Nu nezinu..

A tagad sēžu un gaidu, kad nokačāsies kārtējā Top Gear sērija :) Jāizmanto brīdis, kad bitkakā ir freeleech :)

P.S.:spam:

Kluci :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Brīvlaiks ir vnk super.

4 dienas pie PC nebiju piesēdies... Vnk labi atpūtos + ar draudzeni daudz laika pavadīju kopā...

šodien piesēdos pie PC un sapratu ka man ir apnicis CS :D Vnk pieriebies. Laikam būs jāmet CS pie malas... Šad un tad tikai jāuzspēlē .. Bet forumos gan jau sēdēšu ;) (love to read)

Link to comment
Share on other sites

:khehehe:

no manas mutes plūst vārds šāds: lo*S

:lalala: un iedzeru Inguer alu, kursh shobriid man liekaas nevareetu garshot veel labaak, nu tas noziimee ka pagaidaam visas manas shiii briizha veeleeshanaas aizpilda alus :lol:

principā, labākais alus ;)

p.s. esmu piedzēries, bet mierina doma, ka benčiks ir lielākā pālī : :10cm::khehehe:

Link to comment
Share on other sites

:D Skatos, ka shonakt laikam atkal neaizieshu guleet. Taatad buus jau treshaa neguleetaa nakts. Kaut kaa diivaini, esmu aizmirsis kaa pareizi aizmigt. Skarbi :hrmmm:

Aizej gan gulēt... Tas var beigties slikti beigu beigās... Nu neesmu tava mamma lai mācītu... bet vnk stāstu pēc savas pieredzes....

PS savējais :D nevari aizmigt... vienīgi man pirmā nakts

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...