Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

kpc tu neiebrauc ko izlasi?

kas man shodien sakraajies. jau vakar vakaraa tika ieplaanots, ka shodien man pirks uzvalku. veikals - Spiciite (turpmaak - Spice), jo uzvalku bodes neta lapelee tika samekleetas vairaak kaa piecas. peecpusdiena. maajaas tiek nomestas liekaas parpalas un mamma mani izvizina pa korkjiem liidz pat galapunktam. parkoshanaas noriteeja neparedzami veiksmiigi. bez lielas nojeegas par Spices plaanojumu, pastaigaajamies pa pirmo staavu. nobriinos par metriigo neegjeri, tad arii par aziaatu barinju, neko maucam taalaak. izstaigaajaam Evermen, Baltman, un es guustu atzinja par to, ka tas, ko es veelos Spices bodees nekaraajas. ievazaajos Bergs un noskatu jauku kloziiti, paskatos cenu, yo! tad veel palikusi bija igaunju kolekcija bodee Mosaic. uzvalks rokaa, bonusaa veel siksna, viss. te mamma sadomaa, ka vajagot peldkostiimu kaut kaadam uudens masaazhas 4ernim. ievelkamies Sportland un iechekoju stiliigas "black devil" ziemas cepures pa 22Ls. tur taads kichiigs koka tiltinjsh, kur arii noleemu pa4illot, kameer mamma njeemaas pa kabiini. tikko noparkojos uz tilta solinja, lai uzkapaatu samsung x100 uuberpro gaami "Snowball fight", taa blaukts! izsit korkjus visam pirmajam Spices staavam, un paliek tik pat tumshs kaa aaraa - plkst bija jau kaadi septinji. man pie kaajas, 4illoju taalaak, bet sheku reku ienaak praataa taada spiidosha doma savaakt to "black devil" cepuri, jo, nu, nosaukums vnk pieduura, izskats taa. pirms veel shii spiidoshaa doma bija nobriedusi tik taal, ka noziedziigie loceklji pashi mani uzrautu kaajaas, paardeveeji no Sportland bija mobilizeejushies pie ieejas un bez paarbaudes nelaida nevienu aaraa. paraadiijaas arii apsargs un minuuti veelaak arii mamma izliida no kabiines, smiedamaas kopaa ar asistanti par negaidiito trauceekli. izpalika peldkostiima iegaade. peec paarbaudes iztureeshanas devaamies atpakalj pie auto, un staasta turpinaajums bija neinteresants, iznjemot to, ka gandriiz tika iebukteets viens opelis.

Link to comment
Share on other sites

Tikko atčuknijos, ka man rīt ģeogrāfijā k/d..Kaut arī daudzko zinu, drošības pēc atkārtošu.Vēl algebrā jāpilda trīs uzdevumi, bļ**, man tāds slinkums uznācis..Neko vispār negribas darīt.. :slap: aij, ko es te muldu..jāiet mācīties.. :fsckinsad:

šī diena sux.. <_< kāds nezin kādu labu anekdošu saitu? Baigi gribas ierēkt.. :zhaav:

aij, :spam:

drīz mammai būs mājas, par prieku sakārtošu istabu :DD bet slinkums ir pārņēmis mani...

khm, es esmu nazis, tikko iedomājos, ka varu mācīties pie datora un klausīties mūziku..psc, nazis, ne?

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Labas vakaras :P Uij tiko nesen no HOKJA parnacu U-20 Latvija-Francija...uij tas bija labzzz ka nekaa 9:3 uzvareejaam....Sen nebiju hokji dzivajaaa skatijies,bet nju jaa bija skaisti :) Vopshjem izdomaju ka 6dien Liepajaa nenjemshu plaanoto 22collu monitoru,bet gana 32coolllu TV/monitoru...Tas tomer bus noderiigaakk...Okej tagad jaliekas uz ausi,jo riitaa atkal uz darb no riiitaaa....Lai gana pedejaa laikaaa mani parnjemusi patikama ziemassvetku noskanja :)

Link to comment
Share on other sites

uiiiiiiiiiiiiiiiii sen nebiju te neko raxtiijusi un nu shiii ir iistaa reize kad te vareetu kaut ko atstaat par pieminju mm.....

taa kaa mani vakar piechakareeja worm, tad shodien doshos savaas gaitaas un laikam iepaziishu naksts dziivi mazajaa vecpilseetaa - Riigaa :lol:

un tagad domaaju uz kurieni labaak doties, jo negribeetos piechakareet nevienhu (taa parasti es daru), man ir sarunaats ar koleegjiem darba tusinjsh, ar draugiem cw, ar draudznei esiits - uz kurieni lai dodos? aaaa un veel man riit ir darba diena, neskatoties uz to ka shodien domaaju balleeties :thumbsup:

lai nu kaa buutu domaaju ja kaads mani veelaas satikt tad buushu, domaajams sastopama esiitii, un varbuut arii kaadaa no csdma serveriem - visdriizaak apollo :)

veiksmiigu arii jums sho 6dienas vakaru .)

Link to comment
Share on other sites

tikko izlasīju pirmās 50 lpp. vai sazin kas.

krītu ciet,jo miegs nāk virsū,un negribas iet gulēt,jo rīt ir 7diena un pēc tam uz šuci,kura vnk sēž jau,vismaz šodien uzzināju,ka ir viena nesekmīga mācība,un par to ir besis,un sāku domāt,ko darīt nākam 6dien,jo tad ir dzimene,ta ka jāsāk jau laicīgi kkas organizēt+klausos kkadus alternative gabalus,un eju skatīties Harold & Kumar Goes To White Castle. un nesen reģistrējoas,tā kā visiem SVEIKI! un arlabunakti. :)

Link to comment
Share on other sites

Nja, es arii shobriid apsveru domu par guleet ieshanu/neieshanu. Nevar iisti saprast kaa buutu labaak dariit. Teoreetiski jau riit nekas iipashi svariigs nav paredzeets, taa ka vareetu iet guleet un noguleet visu nah. No otras puses, jau vakar neguleeju liidz pasham riitam, tad kaut kaadaa mistiskaa veidaa apguulos un, protams, aizmigu. Rezultaataa pamodos 15:30, un, eedot brokastis, veeroju kaa aaraa atkal paliek tumshs. Rezultaataa aizmigu naktii un arii pamodos praktiski naktii. Taada stulba sajuuta. Pag, shis tachu bija no vienas puses, jo otra puse ir neguleet vispaar. Bet tas atkal noved pie dienas, kuru var nosaukt par nekaadu, tajaa pashaa laikaa man buus daudz laika, lai izdariitu visu ko esmu ieplaanojis. Bet njemot veeraa, ka man buus pamatiigs slinkums kaut ko dariit gan taapat vien, gan taapeec, ka nebuushu guleejis, tad no taa arii nav iisti nekaadas jeegas. Aj nu vispaar dilemma, seezhu un spriezhu. :bduh:

Link to comment
Share on other sites

mēs ar instruktoru dzināmies mikriņam pakaļ, kurš izleca priekšā un nocirta pa nažiem purngalā. Noķērām, nobloķējām, a tas pidars no mikriņa ārā apmīzās kāpt, kad tādi bifeļi, kā mēs ar instruktoru saucam šo ārā, la sistu. Kā viņš dievojās, ka nekad vairs tā nedarīs... tas bija kaut kas ģeniāls. Visi pasažieri tā aprēcās, a vadītājam bikses pilnas :D

Link to comment
Share on other sites

juutos izpumpeets, peedeejaa laikaa darba ir palicis tik daudz, ka gandriiz neatliek laika nekam citam...:( vakar arii noraavu 16 h (dubulto mainju) visi skrien, visi njemaas, visiem nervi chupaa...nevaru sagaidiit kad tie xmas beigsies un viss ieies atkal normaalaas sliedees...

Link to comment
Share on other sites

Liecības...

Esmu slims ar vēdera vīrusu (nekas patīkams)

neesmu ēdis 4 dienas... Kkādus sausiņus esmu tikai pagrauzis. Jūtos nožēlojami. Miegs nenāk, nemaz. varu caurām dienām un naktīm sēdēt pie pc. Draudzeni arī neesmu saticis 4dienas. Vnk tādā dir*ā ir... Slims kkur vazāties + visam tam nāk temp 38.4 līdz.

Link to comment
Share on other sites

Šodien izdomāju nah neiet uz skolu. Par brīnumu mātei arī nebija lielas pretenzijas pret to. Pamodos ap 16:30, aizgāju izdzēru 4 alus un atnācu mājās. Tagad vienkārši nav ko darīt. Miegs arī nenāk, tā varētu iet gulēt. Rīt arī tikai 16:30 jāiet uz skolu, jāpaņem liecības. Tad jāatnāk mājās, jānoklausās mātes sakāmais par to, ka 2 nesekmīgas atzīmes nav normāli un jāuzliek visam pohujs. Tad, protams, jāiet kaut kur dzert.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...