Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

:( riit meegjinaahsu dabut atpakalj :)

HA HA klases vakars. Nda, kur tie laiki, kad gar klases malām bija čipši & kola un vienā klases pusē sēdēja džeki un otrā meitenes :D

Šodien noskatījos American History X. Laba filma, lika padomāt. Baigi piedūra šitā frāze: " Has anything you have done made your life better?"

Tagad klausos Eimiju Weinhausu un domāju, ko vakarā pasākt. Veselais saprāts, saka, ka nevajag nekur iet un pietaupīt naudu, bet viss pārējais saka, ka vakarā jāmauc uz Vecrīgu :)

A rīt jāiet uz teijātri un vakarā uz basi.

Link to comment
Share on other sites

Shodien ibio leo pamodos un izdomaju ka jasaka jau no riita iestiprinaaties,nu vo un taa jau pa glaziitei aiz glaaziites pa kadam vieglam ziepjudenim,un nju jau tuliit futene saksies skjiet pedejaa majas spele...Aij it kaa shodien 6diena,bet tuseet galigi nevelk...

Link to comment
Share on other sites

Karo4, visa diena uz kājām, esmu noguris. Vienīgais kur varēju pasēdēt bija chillī pica un Kongresu nama kinoteātris.

Vispār Rīgas Sargi ir tīri norm filma, kā jums?

EDITZ: Hattrickā uzvarēju labu tīmu līga, ir izredzes tikt pirmajā 3niekā :khehehe::cool:

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

kārtējais vakars, kas patiet čatojot skaipā (cik jau nu vakars vairs). Pie reizes uzraugu, nupat tik populāro, travian un saskaros ar problēmu, līdzīgu alises. kakls sāp, slims esmu, jāiet arī paprovēt tas ārstēšanās stils laikam.

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

Tikko noskatiijos divas pilniigi debiilas filmas - Pigs un Balls of Fury. Ja nu kaadam tik tieshaam nav ko dariit un gribas vienkaarshi bezjeedziigi pad!rst laiku, ar prieku ieteikshu shos divus garadarbus. Nezinu, varbuut taapeec, ka man taads iipashi 'jauks' noskanjojums, bet shiis filmas pat par skataamaam es nespeeju nosaukt, kur nu veel komeedijaam. Vispaar muusdienaas razho visaadas kakas, sen neesmu redzeejis kaadu tik tieshaam labu komeediju, kas buutu uzrazhota peedeejo divu gadu laikaa. Es, protams, nesaku, ka taadu nav, bet katraa zinjaa vinju paliek pavisam maz un to visu aptumsho taadi sh!ti kaa shie manis iepriekshmineetie garadarbi.

Eniivei, esmu nonaacis pie atklaasmes ka dziive tomeer ir visai skarba. Kaut kaa jociigi shkjiet, ka visu laiku liekas, ka viss ir baigi forshi un nav nekaadu probleemu, un pietiek ar vienu nelielu pagriezienu, un viss, kas tev ir bijis peekshnji sabruuk. Kaut kaa leeti. Nekad nevienam neuzticies, tas nav to veerts.

Ak jaa, un, kaa jau esmu mineejis, guleet nav veseliigi. Piis :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

kaa juus varat tik ilgi pie dakja noseedeet? :blink:

skatos televizoru un kaados 11os aizmiegu....

njaa braaljiem bija doma paarinstaleet PC,bet laikam tad nepaarinstalles un vinji visas speles izdzeesa juuhuu :(

Edited by minds
Link to comment
Share on other sites

A man nekas īpašs naf noticis. Štukoju kā dažos priekšmetos dabūt no 6 uz 7. Laikam būs jāiestājas skolēnu komitejā un tur kaut kas jāsāk muhļīt augšā, jo man vajag uz attestāta atzīmi: piedalījies skolēnu komitejas darbos. Tas tipa esot baigi elitāri.

No šitā visa ir labums tikai tad ja tiešām iesaisties tajā visā iekšā un vēl tiec pa pasauli apkārt paceļot kā tas sanāca man :khehehe:...

Ja no rīgas esi tad iesaku iestāties Rīgas Skolēnu domē un tad uz savu pašpārvaldi skolā dodies kā pārstāvis no RSD mby tā varēsi sev rspaktu iegūt...

Link to comment
Share on other sites

Ehh otra nakts peec kartas nodota godam, tiko atgriezos majas no setdienas iemeshanas pasakuma, un tieshi tapat, kaa vakar tas beidzaas bez alkahola... Interesanti, bet fakts un teikshu godiigi, juutos baigi labi. Nedaudz gan Jim Beam tikai ietrektereets, bet tas lai meitenes liktos skaistakas :muahaha: Viss fakts ir loti skaists un vispaar man buutu jasmaida, bet... Plkst 09:00 man jau jacelas, un tas visu padara nepatikamu, tieshi tapeec arlabunakti !

Blin kaa man gribaas padi.... :wc:

Link to comment
Share on other sites

Bļeģ.. Tikko atnācu mājās pēc vētrainas nakts un konstatēju ka jāiet uz skolu, kaut esmu vēl galīgā vafelē...

Wīi. atceros ka iepazinos ar foršu meiču.. Viņa nesaprata latviski, bet tas diezko netraucēja.. Viņas "ā āā āāh" sapratu diezgan labi.

Bet galvenais, senči domā, ka biju pa nakti mājās ^^

1 stāvs.. Logs.. otrās durvis :D

Fak.. Nevaru kājās nostāvēt, kurnuvēl risināt matemātikas uzdevumus... āāāa...

.Pīsiņš.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...