Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Nju vo taakaa biju lasijis ka Jageriitis ar Citronu sulu esot pa pirmo,nju tad shovakar iechekoshu pie TV sezhot :) Ceru ka ar 0,7l nebus pa iiisu un 1l ljimon sulas :) Savadak izstaigaju Liepaju un jaa,neko jaunu taa arii neieraudziiiju :( Taa kaa dziive Riiigaa ir daudz jaudiiigaka un krasainaka...Tussett arii nekru nevelk,,nju i nafig...Cs ariii nav luste zipot,galigi neiet!

Link to comment
Share on other sites

ehh, pa ilgiem laikiem neesmu neko rakstijis.. nu tad izstaastiishu savu shiivakara peedeejas 2h.. Izdomaaju ar kaiminju iziet aaraa, izejot aaraa mani gaidija ljoti patiikams paarsteigums - sniegs. Un pirmaa doma kas man radaas bija - alfas autostaavieta :khehehe: Ilgi nedomaajot aizbraucu liidz statiolam ieleeju mazliet bendziinu un peec 5min bijaam jau klaat... Staavieta bija vnk ideaala, nenotiiriits sniegs, kur vareeja izbaudiit automabiilja ziemas priekus.. peec paaris minuushu vizinaashanaas saradaas diezgan daudz mashiinu, tad jau arii vietas kljuva mazaak, bet tas tachu neliedza izbaudiit lielos priekus.. kopaa noslidinaaju kaadas 30min, kas manii radija tomeer diezgan lielu prieku, jo ZIEMAS sezonu atklaaju, protams, ar 1.6 megani neko daudz nevareeja izdariit, bet tomeer kaut kas jau sanaaca, nebija taa ka neko nevar.. Ieraugot paaris BMW, man radaas skaudiiba - vinjiem ir pakalj piedzinja, kas sniedz daudz lielaaku prieku shaadaa laika.. Liidz ar sho domu, noleemu ka jaasaak kraat naudinja naakamai ziemai, lai vareetu pilniibaa izbaudiit ziemas priekus ar pakalj piedzinju...

P.S. laikam mazliet sviestaini sarakstiju, bet tas tachu nekas, jo galvano es pateicu "Es beidzot atklaaju ziemas autoprieku sezonu" :10cm:

Link to comment
Share on other sites

Ehhh Teddy the same here :D

Ar dzekiem arii pamanijaam pirmo sniegu, doma visiem viena vajag paardiities. Vieta elkor staavvieta (Labaka nekaa alfa) Tur vietas ir vairaak un mashinu mazaak. BIja tikai jaizdomaa ko nemt 4x4 vai pakalu. Panemaam sho skaistuli subaru-1242-1.jpg, nav jau gluzhi monstrs bez zirdzinji pietiek. Tad nu iedomajaties to cilveku sejas, kas iepirkaas Elkoraa. Jaunie chomaki ar veel jaunaku mashinu zimeee saules pa elkora stavvietu. Pats interesantakais, kad ieradamies bijaam vieni, kaa sakaam ardities saradaas tauta, Bmw, Preludes, Mazdas,lexus utt. Ta kaadu 30 min elkor staavvieta bija pilna ar mashinaam, kas darijaa visu peec kartas. Nobeigums bija viss labakais, it kaa visi jau pazudushi palikaam mees atkal vieni uz staavlaukuma, un meginajama taadus riktigus donats uztaisiit. BEigas sanacaaa, tadi, kad man mashinaa sezhot galvaa noreiba, un viss kas bija bija domajushi braukt uz majaaam, pekshni apstajaas un noskatijaas cik skaistus donats taisam. Taas bija tads neliels paldies no vinju puses. Bendzhu izterejaam loooti daudz, bet bija veerts :D Nu ko gaidam nakamo labo sniedzinju :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

eee, kaa es neiedomaajos par elkor staavietu, tachu 5min attalumaa, bet no vienas puses skatoties alfa ir krutaaka, jo tur trase tomeer vairaak pagriezienu liidz ar to sanaak daudz vairaak iespeejas kaut ko pamaaciities, bet uz plika laukuma jau arii nav slikti.. nexttime call mee :khehehe: arii aizbraukshu

Link to comment
Share on other sites

ehh, šon tāda nekāda diena. Pēc skolas notika pasēdēšana ar aliņiem, kur vienu keksu aizveda uz atkačalku (laikam bikiņpar daudz bij sasheikojis kuņģītī), tālāk teātris (starpcitu, ļoti interesants, klubā depo). Visbeidzot notika pasēdēšana kopā ar ļimonu kazna4evskij, šobrīd jūtos vnk kā lietots prezis.

Link to comment
Share on other sites

meitene naisika atputusies :)

nu ko, taisam party? :thumbsup:

Teikshu taa kameer tjersta nepilgadiigos, manis peec. Bet ja manis taisitajaa party, kur parasti mazaak ka 60 cilveki nav, meginatu shitaadas huinjas taisiit. Teikshu ta vinji pielajiigi tiktu pasutiiti nahuj. Un ja nesaprastu es to apteiktu veelreiz, kad vinji var iet bekot(nahuj). Ja pie mums saaksies kaa amerikaa noteikumi par house party taisisahnu es nosaushu shis valsts likumdevejus....

p.s. Respect, ja 14 gadis siikais var taadu party uztasiit, kaut man 14 gados buutu tada duusha :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Jūtos biku noguris..Rīt par laimi nenotiek pēdējās divas stundas, tikšu beidzot ātrāk mājās..No rīta vispār jutos kā piekauts..bet vēlāk pēc dušas jau jutos pietiekami labi lai ar smaidu uz sejas dotos uz skolu.. man jau nāk miegs, tāpēc tulīt iešu gulēt.. bye all :zhaav::lalala:

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

http://www.delfi.lv/news/world/other/article.php?id=19686039

welcome back to USSR

"Krievijas nemierīgais Čečenijas reģions, kas savulaik prezidentam Vladimiram Putinam sagādāja nopietnas galvassāpes, parlamenta vēlēšanās ironiskā kārtā kļuvis par Kremļa saimnieka lielāko panākumu stāstu, vismaz atbilstoši oficiālajiem vēlēšanu rezultātiem.

Par ziņām, ka čečeni masveidā pauduši atbalstu Putina partijai "Vienotā Krievija", daudzi vietējie iedzīvotāji nespēj vien nobrīnīties.

Reklāma

Šajā kara izpostītajā Kaukāza reģionā vēlēšanās piedalījušies 99,2% vēlētāju, un no tiem 99,3% savas balsis nodevuši par "Vienoto Krieviju", liecina oficiālie vēlēšanu rezultāti."

Link to comment
Share on other sites

Jūtos apmierināts- beidzot nopirku ausis.. :thumbsup: Šodien lv.val. kontroldarbā dabūju 4. ^_^ Vismaz būšu sekmīgs pirmajā semestrī.Nākamajā jāsarauj..

Tagad CS varēs raut uz pilnu klapi :DD:partytime::cool:

āā,fāāk, jāmācās algebrā,tagad tomēr nesanāks uzspēlēt... :thumbsdown:

NP: Vinylshakerz - One night in Bangkok

NP#1 Justin Timberlake - Lovestoned(Dj Tiesto Mix)

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Taa blin staatsts pavisam elementaars vakar ap 5 pecpusdienaa izdomaju aiziet paguleet diendusu :) Pamostos peec 14 h stundaam :D

Kaa tas notika netaceros, atceros tikai, akd man bija sarunats iet uz bildeem kopaa ar deadalive, un veel vienai skaistai meitenei jaizpalidz lidostaa(fak). Neatceros vai kads man bija zvaniijis vai nee, esmu normalaa delii visu salaidis :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

:) Pamostos peec 14 h stundaam :D

Kaa tas notika netaceros, atceros tikai, akd man bija sarunats iet uz bildeem kopaa ar deadalive, un veel vienai skaistai meitenei jaizpalidz lidostaa(fak). Neatceros vai kads man bija zvaniijis vai nee, esmu normalaa delii visu salaidis :fsckinsad:

ņā, es jau tā nopratu :D

nezvanīju es tev.. tāpat, pamētāju luni tajās bildēs pāris h un vilkos mājās.. nekā dižena nebija.. ja neskaita pazīstamos. Neko daudz značit nenogulēji :mIm:

Link to comment
Share on other sites

:superlol: Tu pat to neatceries..

es Tev zvanīju un pamodināju.. tb laiks vilkties uz centru.. Tu teici.. ju, jau esi piecelies un kasi dirsu :D

Tad pēc kādas h Tu man atsūtīji sms, ka esi beigts un neesi spējīgs pakustēties.. :fsckinsad:

un vispār.. man laiks uz darbu iet :D bik jau kavēju :D

LOL lOL LOL LOL LOL LOL :D

Link to comment
Share on other sites

:superlol: Tu pat to neatceries..

es Tev zvanīju un pamodināju.. tb laiks vilkties uz centru.. Tu teici.. ju, jau esi piecelies un kasi dirsu :D

Tad pēc kādas h Tu man atsūtīji sms, ka esi beigts un neesi spējīgs pakustēties.. :fsckinsad:

un vispār.. man laiks uz darbu iet :D bik jau kavēju :D

Kpc uzreiz tik rupji? :[

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...