Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

ak vecā galva, aizmirsu pavisam pastāstīt 5dienas vakara piedzīvojumus, biju vecrīgā, sēdējām ar čomaku malibu un dzērām kokčas, pēcāl piebiedrojās satriecošās meitenes, kas pēc čammāšanās mājās pie spoguļa pēc 3h ieradās, pasūtijām šīm kokčas, picu, uzmetām naudu uz galda un laidām labākos medību laukos :muahaha: nu ko uz mesī ātri iekost un pie gleznotāja sašņaukties, stulbums :muahaha: domājām ko nu vairs, laižam mājās, pārgāja doma kaut ko darīt tālāk, aizejam līdz taksim un šis man saka ''laižam iedzert tomēr kaut kur pēdējo kokču'', ilgi domādams piekritu, laižam uz tekila bum :muahaha: sievietes pamestās vel uzzvana mums un saka, ka nāk pie mums, nu ko, lai nāk, pasēdējām, visu laiku uz tekila sunrise sēdēju(chillam ideālāka kokča nav ^_^ ), tie tik tekilu un B52 lej bunkurā, sievietes saka ''nu ko iesim uz klubiņu'', pie sevis nodomāju, ka šovakar gribu atpūsties un tās sievietes jāatšuj :muahaha: šamajām pateicām veiksmīgu vakaru, mēs laižam mājās, aizgājām līdz kaļķu vārtiem, nu nē, tāda rinda, liku mīksto, kaut kādām svešām sievietēm saku ''laižam uz essi'', ne mirklis šīs pienāk pavisam tuvu un saka, laižam un smaida, es sāku rēkt, pateicu, ka tikai pajokoju :muahaha: ejam tālāk, pieejam pie taksista, tas tāds mudaks, nosauc cenu, mēs sakam ok maucam, tas tik met virsū vel pa 50sant, beidzās ar to, ka draugs pateica, ka tulīt par šitādu gājienu raus bietē, ja negrib vest, lai neved, čalis pasaka galējo summu 10ls, pats smieklīgākais, ka jābrauc 3 pieturas :lol: piegājām pie otra, tas pa 2ls aizveda ar mersi mūs :slap::muahaha: nu ko, uzvilkām pa pīpei pie mājam un mājās, ienācu, uzzvaniju savai mīlestībai(tās centrā bija ļevās :muahaha: ) saldi sapņi un paziņas beigas, kas notika tālāk nezinu, laikam gulēju. No rīta biju neizsakāmi priecīgs, ka 5dienas vakaru tiku cauri tikai ar 25ls par 5 kokčām, vairāk tādu vakaru un Latvijā bus jauns milionārs :thumbsup::muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Sen šeit nebiju postojis, tāpēc nedaudz kkas jauzraksta. :thumbsup:

No rīta jutos ļoti slims. Izdomāju, ka aiziešu uz toaleti nokārtot savas vajadzības.Kad bija izdarijis kas bija jaizdara gāju ārā no toaletes un noreiba galva, viss palika tumšs un nākamajā brīdi atrados mammas izstabā uz grīdas guļam. Vienīgais ko no mammas dzirdēju bija: "ak šausmas" un tad viņa pagriezās uz otru pusi un turpināja gulēt. :slap: pēc ~2h mamma prasija kas ar tevi noticis.Es protams atbildēju ka esmu slims. Un tas arī pierādijās, izmēriju temperatūru- 38.3 fak, esmu slims svētdienā. :thumbsdown:

Veiksmīgu jums šo lietaino brīvdienu.

Bet pagaidām es izniekošu savu laiku sēžot pie kompja, vienīgā reize šodien.. :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Labasdienas..

Šodien bez desmit desmitos piecēlos, aizgāju ierīt.. pēctam sasitu sīko, pielīdu pie kompja, iegāju netā, draugiem.lv u.c.. bija doma ar senčiem braukt pie radiem, a tie mani appisa, aizbrauca bez manis, tagad sēžu te, aaaa aiziešu pakaļ tostermaizēem...... eesmu atpakaļ.. kačāju mūziku, klausos: andrew spencer & the vamprock - Zombie, iesaku šo dziesmu, labs ritms :)

laimīgu dienu..

Link to comment
Share on other sites

Sēžu un domāju, ka tāds stulbums kā cs jānodzēš no pc, kāda jēga spēlēt, saskrien visādi sīkie un, tad sākas, es pro tu bots utt., nožēlojami sāk palikt uz to skatoties, jāpievēršas kam nopietnākam, kas maksā mēnesi kaut kādu noteiktu summu, piemēram, anarchy online, cik nu spēlēju mazu daunīšu tur ir ļoti maz, godīgi sakot nav gadijies pat sastapt, peace.

Link to comment
Share on other sites

:)

iesaki serveri :whistling: stīms ir, neko atšķirīgu neredzu, cw man nevajag, neesmu vairs tik aizrautīgs cs spēlētājs ;)

joprojām atrodos darbā, turpinās c50 backups, vel vismaz 2 stundas jābūt nomodā :thumbsdown: laikam jāiet ko iekost, padzert tēja un uzvilkt miera pīpe, peace.

Link to comment
Share on other sites

Vakar pвrnвcu no skolas un nodomвju, ka jвuzspзlз мitвra pirms ieрanas uz mвkslas skolu. Apsзюos uz krзsla, paтemu savu laimоgo mediatффффru, paтemu мitвru un sвku moиоt "You shook me all night long". Piemiedzu acis, dungoju lоdzi dziesmai, un kur bijis kur nз, pзkртi troksnis un asas sвpes pirkstв. Atveru acis, redzu, stоga pвrplоsusi. Noтemu saplоsuрo stоgu nost un sвku meklзt citu vietв. Diemюзl neatradu.

Рodien aizbraucu uz tuvвko mыzikas instrumentu bodi un nopirku citas vietв. Nekвda diюв nelaime nav notikusi, tikai -8 Ls no maniem iekrвjumiem.

P.S. Mans pirksts ро piedzоvojuma laikв netika traumзts.

Link to comment
Share on other sites

Resnais spameris ir atpakal :thumbsup:

Pedeja laika vienas dzershanas visiem prata, nu tas atiecams uz maniem draugiem, tas ir varbut kads virus, bet nu labi lai jau dzer, tikai nav patikami vest majas dzerajus.

Vakar chali ejam majas, viss itka ok kadas 20minutes jajiet mes gandriz jau majas shis kautko sak murgo.

Uz gaismu paskatas un saka "oo gaisma" nu krc reali prikoli, kamer tikam lidz majam nepagaja 20minutes bet gan 1 stunda.Nu, bet tas ta.

Ko veel labu var pastastit, hmm, a nejiesaku jums likt bernu bildes par to norausiet divas warnas + ban :thumbsup: Es gadijuma nesmu gign rekordists warnas?

vincister Warned on Feb 1 2008, 15:12

Added to warn level benciks aizmirsa iedot tev laiku padomāt smile.gif

bencik Warned on Feb 1 2008, 14:56

Added to warn level Emooooo-gooots ... Veciit ar tevi viss akrtiba, cik var mazu beenru bildes likt ?

Rayus Warned on Feb 1 2008, 00:25

Removed from warn level Vins savos 16 ir gudraks par to paali Lecter savos 27

Koma[Dzirciema] Warned on Jan 30 2008, 09:39

Removed from warn level divas par vienu

^Ali^ Warned on Jan 19 2008, 03:34

Removed from warn level noilgums.

^Ali^ Warned on Nov 13 2007, 23:02

Removed from warn level noilgums

.em^ Warned on Jun 5 2007, 16:42

Added to warn level Lietot Edit, neviss raksti divus rakstus pēc kārtas.

flashback Warned on May 17 2007, 21:02

Added to warn level Stulbi joki gign bodītes sadaļā.

macho Warned on May 7 2007, 23:26

Added to warn level neraxti idiotismus suudziibu sadaljaa

Dr. Pain Warned on May 1 2007, 10:38

Added to warn level http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...st&p=201493 - ljoti vajadziigs posts

rusty Warned on May 1 2007, 09:30

Added to warn level jautāja kuram ir. visiem ir pofig, kas tev nav happy.gif

^Ali^ Warned on Apr 29 2007, 14:57

Added to warn level Nespamo Pērk/Pārdod sadaļā

EDD Warned on Apr 17 2007, 09:06

Added to warn level Edit lietot puisis veljoprojam nav iemacijies, toties ir kljuvis par daunisku p0k3.

Koma[Dzirciema] Warned on Apr 11 2007, 09:02

Added to warn level zb jaunieshi lamaties

Koma[Dzirciema] Warned on Apr 11 2007, 09:02

Added to warn level zb jaunieshi lamaties

vincister Warned on Jan 28 2007, 02:08

Added to warn level iemācies rakstīt un lietot EDIT

:ermm:

Link to comment
Share on other sites

Ūberdarbadiena man bija, vakr biju tusēt tapēc šodien darbā atgulēju visu dienu gultā un kliku mīksto, pirdu un ostiju, tikko pamodos, laikam jābrauc mājās, jāieskrien pa ceļam veikalā, jāiztērē nauda un jāuzkapā būs cs pēcāk.

Link to comment
Share on other sites

Tikko atnācu no ārsta. Protams, ārsts neko labu nepateica, pat tikai sliktas ziņas teica. Pirmo reizi mūžā man ir plaušu karsonis, protams, tagad vēl ir pirmajā stadijā. Jūtos diezgan sabijies, jo pēc ~3h būs jāiet pie mammas uz darbu un jāsaņem pote ( :fsckinsad: ) Potes man nekad nav patikušas. Ā un vēl ārste teica, ka tā pote būs sāpīgā ( :fsckinsad: ) Ejot uz mājām prasiju muterei, vai es varēšot pasēdēt un viņa smaidot atbildēja, ka pēc desmit dienām ne. ( :khehehe: ) Par ko es vispār jutos vēl sūdīgak. Tikko beidzu vārīt makaronus un uztaisju tēju, varbūt tas mani spēs nomierināt..nē, tomēr ne. Labāk jāsameklē kāds faking nereāli super smieklīgs joks no kura es norēkšos līdz asarām. :thumbsup: Jā, es tagad esmu norakstīts vēl uz kādu laiciņu. aaaaaaaiiij, bļē ienīstu slimības, vajadzēja ēst janvārī ķiplokus un staigāt siltajā jakā...

Link to comment
Share on other sites

ai, skola tagad iet projektu nedela, baigi labais chilautinsh :) aizej uz skolu, atsedi divas stundas(12tajiem pat tas projekts nav tikai matematikas un latviesu valodas), pec tam meginajums kaut kadam zetonu vakara sovam, kura laika var kavet laiku baurojot pa mikrafonu :) protams, ka sodien, kad biju nonacis lidz rimei "dzivoja reiz kachaks maris, kurs uz seksu bija karis", ienaca audzinataja. whatever :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...