Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Mo6k ari SR ..

Bet kada atskiriba ?

Ta jau ari var lielities ar stulbumu psc. :D

da bik ir tema..

Link to comment
Share on other sites

shodien uzdaavinaaju sev speeli, par ko esmu sajuusmaa :lol: Supercow :thumbsup: iisteniibaa domaajams ka speelee ir paredzeeta beerniem liidz 10gadu vecumam, bet tas jau neliedz man attiistiities, leekaajot savaakt moneetinjas un zelta gabalinjus :D

Link to comment
Share on other sites

Šodien sapratu, ka tehnisko laikam tomēr vajadzēja iet savā čuhņā tāpat kā pagājušo gadu. Protams, tam īsti nesanāca laika, un šodien bija pēdējā diena, tāpēc beigās izdomāju, ka iešu tepat Rīgā. Un nav jābūt pārāk apdāvinātam, lai saprastu ar ko tas beidzās. Nepietiek ar to, ka mani pielika pie durvīm Nr.8, pie kurām čalis vienu mašīnu pārbaudīja apmēram 30 minūtes [salīdzinājumam - citur pa to laiku izbrauca cauri ~5 mašīnas], nosēdēju pusotru stundu un paliku ar konkrēti sačakarētu garastāvokli. Pats labākais ir iemesli kāpēc mašīna netika izlaista - pirmais no tiem ir tas, ka haubei fiksators švaki strādājot, otrais tas, ka man esot uzlikta viena vasaras riepa aizmugurē un trešais tas, ka aizmugurējās bremzes nestrādājot vienmērīgi. Protams, kad es viņam pajautāju kas tad man bija jādara, ja vakardienas vakarā man nolaida aizmugurējā riepa un šodien bija jābrauc uz tehnisko, viņš atbildēt man nespēja. Laikam jau bija jābrauc uz diska. Diemžēl pats sev riepu salīmēt nemāku un man galu galā ir savas darīšanas, lai nebūtu laika skraidīt un meklēt otrdienas rītā kādu, kurš to varētu izdarīt manā vietā. Tāpat viņš nespēja man atbildēt arī uz manu pretjautājumu par aizmugurējām bremzēm, kad ieteicu viņam iedomāties par to, ka tas varētu būt tāpēc, ka ir uzlikta rezerves riepa, ne? Beigu beigās viņš laikam uz manis apvainojās. Awww. Es apbrīnoju kādi cilvēki tomēr var būt pauti, šis čalis vismaz manās acīs ir tam perfekts pierādījums. Nu nekas, būs jānomaina riepa [ak Dievs cik grūti], jāieeļļo fiksators un jābrauc ciemos vēlreiz. Laikam jau tiem pidariem kaut ko piemaksā, ja viņiem izdodas kādu iegāzt. Man jau nav žēl to pāris kapeiku par atkārtoto tehnisko, man žēl tā papistā laika, kurš man sačakarēs vēl vienu dienu.

Ak jā, tieši pirms manis iebrauca viens Volvo S60. Izskatījās kā no salona, numurs arī kaut kāds pagaidu, jocīgs. Domāju - o, 5 minūtes un būšu iekšā. Bet, protams, šīs dienas varonis arī viņu pisa ausī [atvainojos par izteicienu] ~30 minūtes. Es gan tā arī nesapratu ko var tik ilgi pārbaudīt pilnīgi jaunai mašīnai, bet nu čalis katrā ziņā riktīgs pro. :slap:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu vsp jau jaa :D ari man ta liekas..

Bet nevaru ciest tos 10 gadigos kas pievienojas mirca kanala un tik dirsh < tiesha nozime virsu..

Un sak tur saukt visus pa KUC*M tas ir uz reiz saprotams ka vinjam 10 gadi :D

Link to comment
Share on other sites

:D ari man ta liekas..

Bet nevaru ciest tos 10 gadigos kas pievienojas mirca kanala un tik dirsh < tiesha nozime virsu..

Un sak tur saukt visus pa KUC*M tas ir uz reiz saprotams ka vinjam 10 gadi :D

aaaaarpraaaaats, noravi man jumtu :superlol: :superlol: :superlol:

no sodienas 17 stundam esmu gulejis 14 <_<

Link to comment
Share on other sites

MM, baigi labi. Piektdiena pavadīta godam.

Iedzērām bārā, bez faita neiztikt. Vis jau bija labi, bet kad ap 3 pirkaam snabi 50+sula man ieleeja tikai sulu, protams baarmene to noliedza. Beigaas tomer ieleeja snabi.

Tad uztaisiijam normalu grupavuhu, ar skaistu blondinku.

BIJA LABI. :) Gariigais vismaz sodien labs uz pohaam, seezu un dzeru tomaatu sulu.

Link to comment
Share on other sites

+Vislabākais ir parastais Jim beam. Black un 25yr ir nebaudāmi.

Aha un tas kas pirkts tax free ir nesalidzinaami labaaks, nekaa tas kuru var nopirkt veikaalaa, diemzhel, bet rimi var nopirkt JB, kas garsho ne taa un nakamajaa dienaa dod galvas sapes :( Ta ka ja tieshaam maaki noverteet labu JB tev varu kaadu litrinju dabuut :D

Link to comment
Share on other sites

kartējā izcilā 5diena. Nu pirmo reizi mūžā arī mani apmeklēja koma tādā līmenī, ka tiešām neko neatceros :slap: par to liecina ievērojama rezervēta summa kontā :muahaha: esmu apņēmības pilns šito uzdzīvi katru 5dienu izbeigt, nu vismaz uz kādu laiku :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:slap: par to liecina ievērojama rezervēta summa kontā :muahaha: esmu apņēmības pilns šito uzdzīvi katru 5dienu izbeigt, nu vismaz uz kādu laiku :thumbsup:

Ak, šie svētdienas teksti.. :) Šodien arī man tādi nāk ārā kuplā skaitā.

Link to comment
Share on other sites

Ai dzeki shvaki juus esat :) pagajusho nakti sanaca deriibas zaudet un 4 cilveki ieleca baseinaa kuraa tempertuura bija +4(max). Nu es par to katru cilveku dzeeru kaadus 50 grammus, bet protams lejot kludijos un sanaca par daudz uz sirds pakert :D Izdejojos atluuzu uz griidas klausotos praat veetru. Pec 1h piecelos un gaaju uz darbu nekaadu pohu nekaadu sliktu duushu, vajag dzert ar praatu lai kermenis ir spejiigs parstradaat to visu suudu, tad nakamaja diena nebuus slikti :)

Link to comment
Share on other sites

a man naak praataa, ka esmu viena un gandriiz jau puspaaliii :lol: bet pats galvenais ir tas ka es juuutos tik lljooti labi - cik sen nebiju jutusies.. :)

neesmu alkoholikje :D vnk no maiiniim izvaacaas kaimisnjsh ;)

Link to comment
Share on other sites

priekaaa! :lol: martini ar ledu :thumbsup:

shodien darbaa atgadiijaas kas tik ljoti smiekliigs, ka tagad nevaru saprast kaa buutu labaak prieksh maniim riikoties :unsure:

nokjeeru zagli + zagli :lol: jauni puishelji.. un par katru zagli mums ir preemija, diezgan paliela, bet preemiju izsniedz tikai taadaa gadiijumaa, ja ir policijas sastaadiits protokols. tas sanaak ka par katru no puisheljiem vajadzeeja uzraxtiit protokolu, bet poliiismeens izraadiijaas riktiigs idiots un sastaadiija tikai 1nu protokolu <_< un taa kaa man ar preemiju jaadalaas ar draudzeni, tad sanaak ka shodien esmu nopelniijusi TIKAI 1nu 4turto no maniem papildus ienaakumiem .. bet zaglis zogot aizmirsa sev piederoshu mantu, kas ir bik' lielaaka summas izteiksme nekaa mana preemija :lol: un tagad manas domas dalaas, par to vai atgriezt zaglim vinja mantu..itkaa jau vinjsh bija mazs puishelis kas "varbuut" nesaprata ko dara, bet diez vai ka taa bija :ermm: ...vai riikoties kaa zaglim un patureet sveshu mantu?

p... zalgi, ja tu lasi (iespeejamaa varbuutiiba - 0.99%) tad zini ka tu esi riktiiigs kjeems, jo deelj teviim man naacaas darbaa palikt ilgaak!

s... es te vieniigaa rakstu? :lol:

Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

vāks, ir 5diena un man jāsēž darbā, pohuj, rīt sieviešdiena, būs labais, došos izklaidēs ar dūdiņu :thumbsup:

Lol pareiz rit sievieshu diena... Bled ka man besii arii tie padomju sveetki, ideja nav slikta, bet mlee pssr :( Atkal buus jaklausaas visaas sievietees, kas es par virieti, kad neatziistu padomju sveetkus :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Ja sievieshu dien :D

Ko lai muterei davina :o:D:D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...