Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Shodien juutos zajebiss :) Jaiet buuus uz Jubeelju :) bzzzz: ) A)tkal kodiens,bet skjiet shitaaas nedeljas nogales brivdienas ibio kur atri paies :*( tas nav interesanti!

P.s. Uztaisiit tak jaunu auto topicku un tur klachojaties :)

P.p.s 1400 posts :) SPAMMERS :)

Link to comment
Share on other sites

:superlol: aj kв galviтa рodien sвp droрi vien :)

:D

es gan neredzзju :( iefanoju pa 9. evolыciju un pвrskєuvзto eclipsi ar 400+ lopiem, kas visus paтзma priekрв.

sudraba s4 tвds pretоgs pпerdaks bija. negвja arо viтam оsti. юзl, ka baltais 1.8T nevilka bыmeriem lоdzi, bet jвatzоst, ka bоmeri tieрвm labi taisоti bij.

В, un jыs redzзjвt korveti??!?!?! :wub:

Link to comment
Share on other sites

:wub:

Jaa, abas divas redzeeju :) tikai iekshaa laikam bija melna(kura grieza sauli), dzeltenaa staaveeja uz ielas.....

Juu, spiders gaaja labi :cool: + vinjs nav reguleets(vismaz manaas ausiis taada infa ir)

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

bladj ejiet dirst...shita es nakd sava muzha vel nebiju pielejies.. apskatos uz zaudejumiem - nike 5 botinjas priekshpuse ka ruukjim jo mani vilka majas... bikses lupatas.. ehh...

vel joprojam zhvingulis galvaa...

domaju paskatities dienakts spamu un re mans vakardienas posts :) nu i nafig shita riit

Link to comment
Share on other sites

1kaart Teddy tev nav taisniba par alpina, jo tas kas latvija ir tas ir tjipa alpina, tapat kaa ir pilns ar bmw ar bmw paketi... Braukt ar shaadu alpina vai m paketi vnk parada, kad tev nav naudas iistajam :lolza:

Lai juus apgaismotu Alpina(istie autinji), tiek uztasiit taa, kad vinji panem pilniigi jaunu 850 bmw(piemeram), izjauc pa detalam un saliek savas detalas + uztaisa savu styling. Tieshi ta pat kaa to dara mersedes Brabus. Jaa protams, ja tu panemtu to sarkano 850 bmw, kas tirgojas ss.lv un piebrauktu es teiktu, kad tas ir istais Alpina es ticeetu, bet tas nav :lalala: SHeit paradiishu iistu 850 alpina :khehehe:850 alpina

Luuk taa ir ista manta :thumbsup:

Vakar kalku vartos satikts Beefijs(riktiga lupata). Beefij ja tu shito lasi tavi deju moovi bija pwned :D Riktigi paneemi zaali :10cm:

pats personigi seezhu darba, jo pa taisno no essential sanaca maukt uz lidostu, jacer ka tuvako 4 h laikaa sanaks paguleet a savadaak 4tota miegs saak naakt :slap:

Link to comment
Share on other sites

bencik, ok, pienjemsim, taa nav iistaa alpina, bet tad jaabuut pilniigam daunim lai nopirktu tikai alpinas vizualo. Jo alpinas tunnings veic tikai un vieniigi pilno paketi(vizualais+motors+piekare)

Link to comment
Share on other sites

bļin teddy tu tiešām esi tik neaptēsts?

tas paskaties ss.lv tur netādus tekstus vien cilvēki raksta klāt pie mašīnām kuras tirgo, un tie, kas īpaši daudz mašīnās nesaprot arī pērk tos sudus un pēctam blato man ///M, man alpina, man brabus, man amg utt.

Link to comment
Share on other sites

vien cilvēki raksta klāt pie mašīnām kuras tirgo, un tie, kas īpaši daudz mašīnās nesaprot arī pērk tos sudus un pēctam blato man ///M

Es nezinu nevienu cilveeku kursh kaut ko taadu butuu nopircis un teicis "MAN IR M3" (kursh pashlaik maksaa tikai 10k euro)

Un kas attiecas uz to ss.lv ielikto 850, lai arii taa nav iistaa alpina, bet tikai vizuaalais.. Vinja iet tik un taa labi :thumbsup:

p.s. neapteests es neesmu. Un zinu tikai cilveekus kuri nopeerk un saka man ir 2 mtehnika :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Piektdien sadūšojos un aizbraucu uz Rīgu, lai sev nopirktu Schecter Damien-6, kuru jau biju sev pirms kāda laicina noskatījis. Taču šādas ģitāras veikalā, kurā bijis šādu ģitāru pievedums, nebija. Nācās pirkt citu. Pastaigāju vēl pa 2 veikaliem līdz ieraudzīju ESP LTD MH-100QM, kura, pēc manām domām, izskatās daudz seksīgaka un iekārojamāka. Nespēju atturēties viņu nepatestējot, ko arī izdarīju. Testēšanas beigās sapratu, ka šī būs mana jaunā ģitāra. ESMU TIK FAKINI PRIECĪGS!

Link to comment
Share on other sites

Redzi Ali katram ir savi uzskati, tas tapat kaa pirkt porsche boxter :) Zin pec kaa izskatas, kad cilveks brauc ar taadu? Gribas 911 carrera, bet par isu... Vai arii tu bmw noperc sturiti r-type maxima pa 20 ls, vai momo pa 120 ls, izskatas lidzigi un darbojas arii lidzigi, bet nu tu pats saproti, tas nav tas :)

Un es neko nesaku, kad tev ir m pakete, tik tieshaam tas tavu BMW izdailos un padariis skatamaaku, un man pasham tie e39 ar m paketi patik, bet luudzu neliekat taas M zimites, un nebraukajat kaa krutie dzeki, jo man ir m klases Bmw :D Es nesaku to personigi, bet diemzheel latvija ir pilna ar taadiem varoniem :slap:

Teddy nezinu, tas latvija ir taisits sheit vai Alpina fabrika vienu es zinu tochna, mashinu, kas ir katra bmw milotaja sapnis + veel alpina tuning tu pa 10k euro nepanemsi :D Taa mashinu nokrasot ir easy, tadus diksus nopirkt ir veel vieglaak, tieshi tapat kaa alpine sturiitu un parejos prichendaaljus :D Tieshaam nenemos spriest kaa taa mashina ir uztaisiita, varbuut arii Alpine taisa vnk taadu arejo tuuning maybe, bet tas nav vairs tas es Vacija neesmu redzejis tadas pus-alpinas, kas to lai zin letinji var viskaut ko izdomat :lol:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:)

Es jau domāju , ka nopelnīšu sūdainu wārnu, bet talāk palasot sapratu.. :D:slap:

Nu vispār viņš ir pašvaldības policists[ vecākais inspektors ] Un viņi labi draugi ar ceļiniekiem.. ;]] Pa silavu un apakštaciju mauc mierīgi, viņi tur maz rādās.. :D

Vismaz es tur vairāk dzeru :D Vēl vari aiz gorkas laist pa tiem ceļiem, cik zinu, man tētis tur maz braukā, vienīgais hesā esi uzmanīgs, tur viņiem ir midzenis.. :superlol:

Edited by quelyd
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...