Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

es pateiksu 5dien kas un kaa, jo tad buus sastaadiits darba grafiks uz naakamo nedeelu... ljooooti ceru, ka tiksu unsure.gif

un tad ja tieku, buutu jau forsi, ja vareetu piemesties pie kaada, lai vareetu braukt kopaa a to savaadaak nepaarzinu to vietu nemaz...

Edited by Fly
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Man darbs beidzas četros, tad, kāmēr savāksim visus pidiņus, pieci būs klāt. Domājam ar abām mašīnām kopā braukt. Vēl moš līdz tam kādā veicī ieskriesim u.t.t. DuH, mans numurs pasākumu sadaļā Olvortca gaļas cepšanā mētājas. Var zvanīt, kad nāk tuvāk un tad jau runāsim, kur, cikos un kāpēc... Nu labi, par to kāpēc runāsim, kad būsim uz vietas pie ugunskura. Tur taču būs ugunskura vieta? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka vieta priekš naktrīsdē atradīsies. smile.gif

Galavārds būs džadžam, bet viņš jau tāpat nevienu nepazīst, tad viņam enivei būs jāklausa man. happy.gif

Tad nu pagaidām vietu piesēdums pa mašīnām:

mašīna nr.1 - es, bloodlord, Ali, Outlawz, test2

mašīna nr.2 - Kavacky, Judge**, Nak3D, DuH, ...

hurry up - run smile.gif

Editēts: macho, tas varētu būt variants, bet nu to līdz galam izdomāsim rīt. Galu galā pašam džadžam arī jāpaprasa. Ja viņš nav pret, tad aidā.

P.S. Es tā padomāju, ja es ielidotu vēlvienā pļavā, tikai šoreiz ar kokiem, tad baigos krušilas parautu līdzi. evil6.gif Tas tā - melnais humors un nervu pārbaude pirms brauciena. Divi vienā. Labi, eju gulēt.

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka vieta priekš naktrīsdē atradīsies. smile.gif

Galavārds būs džadžam, bet viņš jau tāpat nevienu nepazīst, tad viņam enivei būs jāklausa man. happy.gif

Tad nu pagaidām vietu piesēdums pa mašīnām:

mašīna nr.1 - es, bloodlord, Ali, Outlawz, test2

mašīna nr.2 - Kavacky, Judge**, Nak3D, ..., ...

hurry up - run smile.gif

ohh naijsiks! Tad man tikai tagad aatri janopeerk telts.

Link to comment
Share on other sites

Ha, DuH, labojos ^^. Tas sanāk, ka ja grib braukt tie divi macho pieteiktie pidiņi, tad būs jāsaspiežās, bet nu audis jau ir baigā govs īstenībā.

Fuj1, sure thing, tad tikai sarunāsim, kad nāks tuvāk, kas un kā.

P.S. DuH, tamponus vari paņemt. Ja ne Tev, tad moš kādam citam noderēs... Haivmainds ar dareku kausies, jāpaķer popkorns.

Link to comment
Share on other sites

ok labii.. taatad atkriit tas ko benaars bij sarunaajis..

Fuji tu ar Dia un vinjas mashiinu? varbuut jums tur kaada vieta vel ir? teixim man un benaaram.. 36.gif

Buutu labi, ja atrastos kada vieta, nav jau problema aizbraukt, bet tomer civilezetaak, butu ar autinju...

Link to comment
Share on other sites

ja vel ir kaadam kaada briiva vietinja - piesakos!

ja nav, tad braukshu ar savu un, tad itkaa peec idejas ar mani vel brauc jimbuga, tomass, erix, taatad 1 vel vieta ir! ..kaut kaa taa

bet nu vispaar jau es negribu braukt ar savu mashiinu, jo, tad nevarees taa kaartiigi juus visus nodzert sad.gif

Link to comment
Share on other sites

eu, ja bijachs ved tomasu un erixu, tad es piesakos uz kavackija vadiito. tjipa 2 vietas. me and my icon_chick.gif

aa, un bijach, tu domaa ka tev pietiks shmigas 3 dienaam? wink.gif gan jau 20. vairs nebuus nevienam nekaa palicis, taa ka visi varees skaidri braukt maajaas thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

tapec ari man ir doma braukt uz 2am dienam... Bet nezinu, redzesim kads bus pasakums smile.gif

p.s es jau laikam teicu, ka es braukshu ap plks. 19:00/20:00 taka ja kadam vajag transportu piesakas pie manis, bet lidz Talsiem gan jums pashiem jatiek, varbut, es varu savakt kadu no tiem, kurus sagaidis samurays... Bet vel pat nezinu vai pats braukshu. Varbut ari vedis, nu naks tuvak, tad redzeshu, bet 2 cilvekus gan vareshu paraut, sha vai ta!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

aa, un bijach, tu domaa ka tev pietiks shmigas 3 dienaam? wink.gif gan jau 20. vairs nebuus nevienam nekaa palicis, taa ka visi varees skaidri braukt maajaas thumbsup.gif

smile.gif

Lunatic's clan mobile: bijach, jimbuga, erix (?), T0masS (?), ... ! ķipa taa

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...