Jump to content
GIGN Forum

2006. Gada Pasaules Čempionāts Futbolā


bukuciS
 Share

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taa kaa mani favoriiti braziilji ir aaraa tad gribaas lai uzvar portugaalji, jo vaacieshi u itaalji paaraak lieliigi bet franchi vinnejaa brziiljus sad.gif

finaalaa GER-POR

man arī ļoti patīk parasti brazīlija, bet francija šoreiz pelnīti uzvarēja, jo vienkārši spēlēja labāk - Zidāns ūbermonstrs.

Link to comment
Share on other sites

Es jau nu neieshu lieliit Itaaljus par vienu skaistu (? goli ta skaisti, bet diemzheel tikai pashaas beigaas un pirmie izsauca otros, jo vaacieshiem chura pateceeja) uzvaru. Mok haljava. tongue.gif Pie tam tas kaa vinji tika garaam Austraalijai... Par to vinji kausu nav pelniijushi. Tie, kas shovakar uzvarees, tiem cerams arii tiks kauss.

Link to comment
Share on other sites

Tas sitiens ar galvu no Zidana bija pilnīnbā lieks, slikts veids kā beigts savu karjeru sad.gif

Muljkjiibas, uzreiz iistam fanam redzams, ka ar Figo bija sarunaajis. Un taas asaras jau bija no prieka ka paarspejis Figo.

Nu Bartezs paarlieku ieseedaas, peec komentiem, pirmajaa sitienaa un visiem bija skaidrs kur jaasit.

Link to comment
Share on other sites

ITALY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ITALY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ITALY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ITALY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ITALY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ITALY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ITALY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ITALY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ITALY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. user posted image <=== smiliez.de_2428.gif

Edited by pokor
Link to comment
Share on other sites

Francija bija pelnījusi vinēt un to labi pierādija pagarinājums! Tik skaisti nospēlēja!

Zidane arī pareizi izdarīja, bet nu džeks ir un paliks atmiņā!

p.s man te pārdaugavā baigā vētra bija - visas ielas ar kokiem, knapi atradām no Liepājas ceļu uz mājām!

Link to comment
Share on other sites

gg nax!

man bija pox kurš uzvarēs, abas komandas bija ļoti labas - labu futbolu rādija!

vienīgi žēl, ka Zidanam nervi neizturēja, domāju itāļi visas spēlēs laikā runāja rupjības, lai uzkurinātu francūžus (LOL) un beigās Zidans neizturēja smile.gif

tās čiksas kas turēja paplātes ar medāļām arī nebija peļamas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ziiiizzuuuuuu rockzzz.....

Skaists Glasgow kiss almost no vinja puses, bet tas chalis bija pelnijis visu laiku tureja Zizu aiz olam...

Katraa zinjaa spele bija interesanta. Nevar sudzeties par kvalitati. Domajams, ka zidans kadu laiku majas var neradities, jo savadak nabagu izkengas ka suda maisu....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...