Jump to content
GIGN Forum

2006. Gada Pasaules Čempionāts Futbolā


bukuciS
 Share

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

idiots tiesnesis ... bet Zidans pareizi izdarīja - nahuj losim itālim vajadzēja Zidāna māti saukt par kuci ? nu foršs džeks - franči vēl viņu pieminēs - un tas ir bbc nofilmētajā materiālā redzams un dzirdams par ko arī Zidāns arī ar galvu uzšava tam losim ... tikai laikam cerēja ka neviens neredzēs ..

un vispār Itālija un itāļu futbols smird - ar ko pierāda Juventus drīzākā nosūtīšana uz C līgu un Milan uz B ... adios amigos ... arivaderči ....

Link to comment
Share on other sites

Zidaans maak straadaat ar galvu. Par to vinjam arii respekt! smile.gif

cerams, ka Zizuu to itaali kkur gjeerbtuvees veelaak nokjeera un taa normaali parunaaja...

Bet speele bja ljoti interesanta. Zheel, ka Trezegee nemaaceeja iesist kaa Zidaans. Buutu par paaris cm zemaak sitis, buutu viss pavisam savaadaak. Protams, Zidaana truukums 11niekos bija manaams...

Varzheedaaji vienalga best un makaronjiki var iet un savas maates par kuceem saukt.

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

nu pēc tā Materazzi viģika spriežot viņš ļoti netīri spēlē, ķipo izskatās, ka viņš tāds liels un lempīgs, ka iespējams netīšām tur visu laiku sit garām bumbai un trāpa pretiniekiem, yeah right! un domāju "trashu" viņš visas spēlēs laikā runāja un zidanam beigās pieriebās smile.gif netīrais itālis!

Link to comment
Share on other sites

Nu kaa tur, lai arii nebutu ari es daudzas lietas nepiekritu, bet Italija ir chempioni un tas arii viss. Priex par to, ka par Zidana Glasgow kiss runaa visaa pasaule , bet par spiti tam vinsh sanjema shi turnira labakaa speletaja balvu smile.gif

Tachu mans favorits vienmer bus ieksh year 2006 World Cup Referee no ma4a Hol - Por smile.gif

Tiekamies shajaa topikaa pec 2 gadiem EC. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Pēc spēles un sarunas ar Zidānu Bufons paziņojis Marčello Lipi, ka vienā komandā ar Materaci vairs nespēlēs!

Davids Trezege atstāsta sarunu starp Zidanu un Materaci

Zidans: Ar rokām, mazais, ar rokām (par pārkāpumu, kad soda laukumā viņu turēja).

Materaci: Tev izlikās.

Zidans: Tikai tā jūs mani varat apturēt. Nekas, soda sitienos vinnēsim, tad atradīsi savām rokām interesantāku nodarbošanos...

Materaci: Pasapņo, pēc stundas Tava māte, man, pasaules čempionam a t s ū k ā s.

Pāc tā sekoja Zidana sitiens ar galvu.

Avots:

http://provokator.com.ua/n/2006/07/10/110938.html

Buffons malacis!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...