Jump to content
GIGN Forum

Capital.lv un GIGN.lv TF2 turnīrs.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Tu saņem 10 punktus ja esi dienas līderis piemēram nodzēšot pretiniekus ar čurām, un tad Tu vel vari saņemt 10 punktus par to, ja esi līderis kaut kādā taunt kilā. Tātad ja abos būsi līderis saņemsi 20 punktus, ja būsi tikai vienā līderis, tad saņemsi 10 punktus.

Tu vari būt līderis visos challengos dienā un ievākt maksimālos punktus.

Link to comment
Share on other sites

Viņi to rēķina atsevišķi, noteikti redzēsi tos punktus nedēļas beigās nākošajā nedēļas "rezumē".

BTW:

Ājā runājot par to cilveku kas ir izpildījis mēneša čelindžu.

Ja tas gadījumā bija skauta taunts, tad es personīgi to redzēju un vel paslavēju pa mic.

To uztasīja Ledza vai tas viņa ļaunais dvīņu bralis (ar vārdu uzvārdu galā).

Tas bija highlanderā uz viena nabaga snaipera.

Edited by CeleronS
Link to comment
Share on other sites

Visi kā atkarīgie tos punktus te dīc :DDD

Turnīram un tai sistēmai nav ne vainas, izskatās normāli.

Runājot par šo poketošanu, tā vienmēr būs, ka mediķi tiem labākajiem pielīp (nevis speciāli, bet redz jēgu no tā) ... es vakar parukāju ar mediķi, it kā okey, sahīloju visus, poh, pr0 vai n00b, beigās uberu/kritz lieku vienmēr tādam kurš jēdz spēlēt (pārsvarā pēc vizuāla izskata var noteikt (piem. vakar uzliku demo unusual kroni, uzreiz 2 mediķi uzreiz pielipa) )

Tā kā veči, čill, tas ir tikai kompis, un konkurss veidots, lai varētu izklaidēties, nevis dirst viens uz otru. ;)

Link to comment
Share on other sites

celeron, par ko tu runa ? var kaut ko konsole ierakstit un tad var atrak stikijus mest ? man ari likas aizdomigi, ka dazhi baigi fiksi vinjus met, bet kad es panjemu demo, tad man ta visa padarishana daudz lenak notiek.

Link to comment
Share on other sites

Konsulē gluži nē, bet iekš tf/cfg/demoman.cfg iemetot īpašu tekstiņu var panākt, ka ka tu izmetīsi stikiju uz uzsperisi to gaisā maksimāli ātri. Ja nemaldos bij kaut kādas 0,83 sekundēs. Ar roku spiežot, nekad nepārtraukti tik ātri bumbas nevarēsi izmest/uzspert, drīzāk būsi priecīgs ja vismaz vienu reizi paspēsi palīst zem 1s.

Es vnk. papētiju ka lielajos lotosclan, ukcs, skial visur ir noņemta "wait" komanda un tas uzreiz izpurgā visus šos nedabīgi ātros skriptus iefrīzojot spēli. :D

eidted: NĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒ KILGOR, tagad mani visi drātēs ar to ;/

Edited by CeleronS
Link to comment
Share on other sites

eidted: NĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒĒ KILGOR, tagad mani visi drātēs ar to ;/

Man gan ļoti smagas aizdomas, ka to sauc par rapid fire skriptu.

Celerons saka:

[..] var panākt, ka ka tu izmetīsi stikiju uz uzsperisi to gaisā maksimāli ātri.

Internets saka:

Press and hold two mouse buttons for rapid-fire stickies. - Basically, you're gonna start shooting fast and explode them almost immediately.
Edited by Kilgors Trauts
Link to comment
Share on other sites

Ja skatās uz valve nostāju, tad neviens skripts nav čīts. Protams ir diskusijas par daudziem skriptiem, kas izmanto wait komandu, kā arī, spy gadījumā, ambasador zoom skriptu, kurš ja nemaldos, uz brīdi izmainīja FOV lai būtu vieglāk notēmēt.

Cik man zināms arī daudzas tf2 līgas pieprasa, lai wait komada būtu diseiblota.

Edited by Kilgors Trauts
Link to comment
Share on other sites

Cs spēlē jauni un stulbi. TF2 spēlē vecāki, bet tāpat stulbi. Mu spēlē atpalikušie - varbūt laiks aizmirst šo pasauli? Es runāju par lielu daļu, nevis visiem. chiu.

Pirmsmiega filozofija.

Es "rēkšu" tā kā iepriekšēja posta autors, ja kāds uzrakstīs, ka viss ir normāli, jo pats esmu stulbs un atpalicis.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Cs spēlē jauni un stulbi. TF2 spēlē vecāki, bet tāpat stulbi. Mu spēlē atpalikušie - varbūt laiks aizmirst šo pasauli? Es runāju par lielu daļu, nevis visiem. chiu.

Pirmsmiega filozofija.

Es "rēkšu" tā kā iepriekšēja posta autors, ja kāds uzrakstīs, ka viss ir normāli, jo pats esmu stulbs un atpalicis.

tevī mīt maza Semorka

Link to comment
Share on other sites

Katrs gadījums tiks izvērtēts atsevišķi... tie, kuri no jums tik tiešām ir gatavi cīnīties par balvām, ieteicams labāk neizmantot kreisos skriptus un visādas izvirtības, jo beigu beigās par to var tikt arī samazināts punktu skaits...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...