Jump to content
GIGN Forum

Capital.lv un GIGN.lv TF2 turnīrs.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Sveiki, turnīrs ir izvēties diezgan forš, bet dēļ lieliskās balvas izskatās , ka spelētāji dara visu lai uzvarētu. Riktīgi acīs krīt tie nedēļas uzdevumi. Paskatījos vakardienas uzvarētajus, Slonjara uzvar 3 pārbaudījumos kā Scout taunt, reflected flare un arrow. Reāli kādā veidā ? Paskatoties kā viņš spēlē un status, Pyro paņemts nieka 36 reizes, skauts ~80 un jau rauj tauntus un nežēlīgus reflektus. Nezinu, varbūt admini var atrast cikos tie fragi ir bijuši un man nebūs slinkums apskatīt demkas vai nav fermoti fragi. Slonjara gan jau nav vienīgais kurš tā dara. Esmu tikai par godīgu cīņu, ja jau balva ir tik grandioza, lai nav tā , ka kaut kāda lupata uzvar ar šitādām metodēm.

Link to comment
Share on other sites

Ir ir šī lieta sarunāta, uzmetu aci demo un tur skaidri redzams,ka ir sarunāts ka viņš ļauj lai pret viņu izpilda šos challengu`s un pie reizes arī tas,ka viņš ļauj speciāli sevi killot,lai tik viņam nāk punkti.

Neteiktu,ka es būtu pārsteigts,ka Slonjara tā dara

Link to comment
Share on other sites

• Video rullītis.

Iesūtot līdz 2 minūšu oriģinālu video rullīti, kurā ir atainots Capital.lv un GIGN.lv apvienojums starp realitāti un spēli, kādā oriģinālā un jautrā veidā.

Tev ir jāapvieno pašfilmēts video rullītis par capital ar video rullīti no pašas spēles. Kā Tu to paveiksi ir tava paša ziņā. Izmanto savu iztēli un iemaņas.

- 1., 2., 3. vieta attiecīgi 400/200/100 punkti.

- Video uzvarētājus izvēlēsies Capital.lv un GIGN.lv komanda.

Daudziem bija jautājumi par šo, kā tad tas notiek un kā to darīt? Šeit būs labs piemērs.

Tu nopērc datoru capital.lv veikalā. Nofilmē, kā Tu nes to laukā no veikala. Nofilmē, kā Tu nes projām inteli TF2 serverī. Apvieno šos divus video kāda oriģinālā veidā.

Video vai linku uz youtube sūti uz tf2@gign.lv ar norādi – Video rullītis.

Link to comment
Share on other sites

Vēl, vīri, man nedaudz jātājumi par šo statistiku:

1. Vai/cik atņem punktus par pašnāvību?

2. Kad raunds beidzies un lūzerus iet sist, vai tad vēl strādā tā statistika?

3. Vai par capture/defense arī kaut ko dod?

4. Un kā ir ar teleportiem? Es dažreiz tik labi progresēju, ka komanda ir starā. :)

Edited by CeleronS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu nevar būt! Es iepriekšējā dienā riktīgi sūkāju(Drops no 800 uz 500) un punktu neskaitīšanas dienā riktīgi rullēju(kd ratio lielāks par 3 un tika novākti parsvarā nennūbi), 100% tāds pat rezultats līdz pat vieniem!

Edited by CeleronS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...