Jump to content
GIGN Forum

Capital.lv un GIGN.lv TF2 turnīrs.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

man prieks, ka vismaz kāds no klātesošajiem rubī fišku :)

Kas attiecas par "loģisko" skrīnšotu - pirmkārt tie ir veci stati, otrkārt hlx ir samērā debīla sistēma, jo nav augšējās robežas cik punktus tu vari sasniegt, treškārt hlx dod visādus punktus par diezgan stulbām lietām (piemēram par uzceltu sentriju var nopelnīt DAHUJA). Šī konkursa punktu skaitīšanas sistēma ir balstīta uz psychostats principa un par pamatu ir ņemta Elo formula.

Kas vainas hlx statiem? Visa TF2 pasaule to izmanto, visi public serveru konkursi un turnīri tika aizvadīti ar tieši šīs statistikas palīdzību, beigās visi bija laimīgi. Lai uzceltu sentriju liels skills un talants nav vajadzīgs, bet gignā par uzceltu sentriju dod 4 punktus, tas gan ir daudz un tas nav taisnīgi attiecībā pret labiem spēlētājiem kuri dabūs tos pašus 4 punktus novācot 2 playerus. Daudzas lietas gign hlxstatos ir dīvainas, dēļ kā ir grūti noteikt spēlētāja reālo skila līmeni.

Jo vairāk tu spēlē, jo vairāk tos punktus nopelni. Tas nav pareizi.

Ir tāda komūna ar nosaukumu ALICE's homeservers, kurā nesen notika gignam līdzīgs turnīrs, tur viss tika aprēķināts ar hlstats palīdzību. Turnīrs notika brīvdienās(2,5 dienas) un reāli uzvarēja tie spēlētāji, kuri māk spēlēt un veltīja tam daudz laika. Tur neviens neteica, ka hlstats sūkā, protams, hlstatiem ir nelieli trūkumi, bet tos var novērst, piemēram, uzlikt ka punkti netiks doti par sentry būvēšanu vai tiks dots 1 punkts vai 2. Tas pats attiecās arī uz pārējām herņām par kurām tiek dots daudz punktu... Spēlējot tajā pubā un esot topā, man tika doti 2 punkti par kill, bet par manu nāvi, tiem kas ir manāmi zemāk par mani deva 20 punktus. Sanāk lai paliktu topā un turētu to līmeni man bija jānovāc 10 playerus(10*2pts)=20pts, bet kaut kādam nūbam par manu galvu deva 20 punktus. Tas bija ar domu, ka "pro" mierīgi tiks galā ar "botiem" un lai maksimāli sarežģītu spēli top spēlētājiem. Vienkārši vajag nedaudz laika, lai to visu uzstādītu tā, lai tā sistēma strādātu izcili. Tur viss bija izcili un balvas arī.

Bet nu šis ir GIGN turnīrs un turnīrs ar saviem noteikumiem. Šie noteikumi ir vienādi visiem. Lai uzvar labākais.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

example, tev nevajadzētu justies sarūgtinātam jo pēc GIGN statistikas:

1) par tevis nogalināšanu dod daudz punktus

2) lai tu dabūtu tik pat daudz punktus, tev ir jānogalina vismaz 10 nūbi

3) tu apgrozies +/- top5

GIGN statistika pa lielam sakrīt ar hlx statiem, ar atsevišķiem izņēmumiem, piemēram, ja tu močī 24/7, tad tas tevi tik ļoti nepacels punktos. Vairāk vai mazāk viss ir atkarīgs no tava skila nevis no laika, ko tu patērē spēlējot serverī.

Btw ja šī statistika sevi pierādīs par labu esam, es apsveru domu hlx nahrenizēt :)

Link to comment
Share on other sites

worm, neaizmirsti, ka TF2 ir komandas spēle un šeit ir izteiktas support klases, kuras vnk nevar fragot tā, kā to var darīt demo/heavy/sollijs. Hlstatos punkti tiek piešķirti par daudzām nemazsvarīgām lietām(Teleportu būvēšana/Aizdedzinātu komandas biedru nodzēšana/Revenge/Domination/Headshot kill etc.) Vai tavā statistikā par to arī tiek doti punkti? Ja nē, tad tavā gign serverī bez hlxstatiem neviens nespēlēs.

Just sayin'.

Link to comment
Share on other sites

atverot tavu linku es tikai zinu, ka kāds ir uz tā linka nospiedis, neko vairāk nezinu... cilvēkam ir arī jāielogojoas ar steam ID, tad es zinu jau kas tas ir par spēlētaju... visbeidzot viņam ir arī jāieiet serverī, lai es zinātu, ka cilvēks spēlē TF2

Link to comment
Share on other sites

da ladna, tu mani ar kādu jauc

es pats daudz spēlēju ar mediku, jo man pc lago kojās, mājās uzspēlēju ar demo, bet nu nav man nevienu reizi turnīra laikā bijis mediks, kas man skaraida līdzi, hīlo tikai mani un liek ūberu tikai man

kā arī, turnīrā jau arī nav rakstīts, ka tā nedrikst, vienkārši ja kāds cilvēks cenšas kaut ko iegūt bez personīgā medika, tad tas nebūs iespējams, jo šeit jau ir pietiekami daudz varoņi, tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

kas lol, pasaki atklāti, ka tā nav

to savu smaidiņu vari likt vai nē, bet tā tas ir

Stop cryin'

Šis nav 1v1 MGE turnīrs(žēl gan), bet gan public 16v16 turnīrs, kur uzvarēs tas, kurš vislabāk spēlēs.

Ja tev neviens meds neskraida pakaļ, tas nozīmē, ka tu esi bad un jēgas tevi ārstēt arī nav.

Turnīra laikā mani ārstēja kādi 10 mediķi, jo viņiem ir rizons skraidīt ar mani nevis ar tevi.

Got it?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...