Jump to content
GIGN Forum

MieZiiS_JanX

Mirstīgais
 • Content Count

  389
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

MieZiiS_JanX last won the day on August 4 2012

MieZiiS_JanX had the most liked content!

Community Reputation

88 Pirmais čalis ciemā

4 Followers

About MieZiiS_JanX

 • Rank
  Uubergeks
 • Birthday 11/05/1990

Profile Information

 • Location
  Latvia,SALACGRĪVA
 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 1. Tak mediji konkrēti kurina naidu pret Krieviju un pat pret Latvijā mītošajiem krievvalodīgajiem. Neko tādu neatminos, kad ASV karoja citās valstīs. Par ES, ko tā mums ir devusi? Lielākas algas, bet arī lielākas cenas produktiem veikalos un iznīcināti pašu uzņēmumi? Tie izbūvētie ceļi un pārējā palīdzība jau ir viņiem pašiem, jo drīz Latvija būs izpārdota bagātajiem ES (aī Krievijas) pilsoņiem. Un diez vai nauda atsvērs to, ka mums pašiem drīz nekas nepiederēs, dzīvosim 10 stāvos viens virs otra. Un vispār esmu sapratis, ka internetā un vispār diskutēt par šo tēmu nav vērts, tikai nevus var sabeigt
 2. Varbūt izplatu baumas, bet Suņu būdā gāja par šo te runa un ja nekļūdos, tas bija raidijums kurā bija Streips un viņs to arī apstiprināja - katrā ziņā nav dūmu bez uguns. Protams, Latvija ir maza valsts un bez kaut kādas kopienas neizdzīvosim, jo neražojam visu, bet nu nevajag tur safanoties par ES. Mums te vēl ir mierīgi, bet AK, Francija, Vācija ir padarītas par mēslainēm. Nu nebūs mierīga dzīve ar citas ticības/rases pārstāvjiem, jo viņi līdzīgi kā krievi Latvijā kačās pravas. P.S. Baltie cilvēki uz pasaules ir tikai aptuveni 1 miljards un skaits sarūk, kamēr afrikāņi drīzumā būs vairāk kā aziāti un dzīvo nabadzībā. Saprotu, ka Eiropa ir salīdzinoši neapdzīvota un ar bagātīgu zemi, kur var ražot pārtiku, bet nu gribētos lai arī baltajam cilvēkam ir kur dzīvot.
 3. pats neesmu izmantojis un nezinu ka tur ir, bet http://www.sudzibas.lv/membershop-lv-c18216.html
 4. Kādas sejas? ES gatavojot dokumentus, ka bernudārzos mācīšot par homoseksuāļiem un ES ļauj savazāt pilnu Eiropu ar visādiem pabirām, tu man liekas labāk dzīvo Europe for muslims ne?
 5. Rakstīts, ka 81% atlaides, bet lapā neko tādu neredzu
 6. Elvi ir Ņamma, picas lētas un garšīgas, nu vismaz man garšo, bet piegāde gan liekas, ka nav. Vēl letāk kā extrapizza.lv.
 7. MieZiiS_JanX

  Liepkalni.

  Tas ir jaunajā Rimi, kurš ir pa ceļam uz Ķekavu.
 8. Laikam domāja, ka asprātīgi - fano forumā ar iegrūda šo. Pilnīgs sūds.
 9. MieZiiS_JanX

  karma

  aa jaa, nudien kaut kas ir mainijies, jo agraak shippings bija nereali daargs
 10. MieZiiS_JanX

  karma

  Esmu sūtijis, bet ne pa taisno no lapas, jo shippings ir kosmoss, esmu caur amazon.com sūtijis, kad vēl nebija lieliskais nodoklis un atmuitošana.
 11. Vienreiz uzspēlēju, vairs nespēlēšu :[ labāk dūdldžampu uzspēlēt, kad nav ko darīt
 12. Jo vairāk klausās nēģērus, jo debīlāki paliek. http://www.youtube.com/watch?v=HdYjFGpziMY
 13. Mentu mocīšiem nav radars ar ko mērīt ātrumu un mocīši brauc pa divi.
×
×
 • Create New...