Jump to content
GIGN Forum

Capital.lv un GIGN.lv TF2 turnīrs.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

Man liekas, ka tas serveris 2 nedēļas nav apdeitots. To var saprast, jo neviens tajā serverī nespēlēja. Bet nu GIGN Main serveris baigi lago tbh, domāju, ka labāk vajadzēja uztaisīt 2 24-slotu serverus: viens - Allmaps, otrs - Badwater/Goldrush/Dustbowl.

Btw, admini, nomainat tak to veco cp_gullywash mapi, viņa jau kā pāris gadus netiek spēlēta...

cp_gullywash_final1

Būtu labi, ja vecais viadukts tiktu nomainīts uz jaunāku - zaļāku versiju.

DL: Link

Edited by example
Link to comment
Share on other sites

Dēēēm, laikam laba šmiga bijusi! :XD2:

Bet tā, es nesaprotu, kāpēc sevi tā mocīt, izgudrojot pilnīgi visu no jauna. Vieglāk būtu bijusi kārtīga hlx modifikācija, aizvācot visus neskila/neteamworka punktus un palaižot "ja nūbs skillotu novāc, tā tam uzreiz 25pt un otrādi tikai 2", tātad jāatvāc vismaz 13 nūbi uz katru nāvi, lai būtu bezlimita progress.

Un var taču aizliegt, lai webā un spēlē neuzrāda, tieši par ko tiek apbalvots.

Protams, es neesmu programmērs, bet es ticu ka to būtu izdarīt vieglāk, nekā uzcelt pilnīgi jaunu sistēmu.

Un pēctam ir pluss, ka nav jātērē savs laiks, lai dotu atbildes lūzeriem no foruma, viņi visu, kas ir atļauts, var skatīties dzīvajā statos.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kads bullšits, mani punkti ir paņemti no kaut kādas pagājušās trešdienas vai centurtdienas lowenda nevis no svētdienas (Laikam kaut kāds beckups veikts). Bija jābūt stabili pāri 6 sietiem. Nu neko darīt. Ar to laikam jāatvadās no top 3.

Edited by CeleronS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...