Jump to content
GIGN Forum

Eksāmens 2010


cucinjshs
 Share

Recommended Posts

Vispār tāds sūds tas eksāmens. Nafig es 3 gadus gāju uz latviešu valodas stundām, ja tajā eksāmenā latviešu valodai tika atvēlēti kaut kādi nīkulīgi 20 jautājumi? Tas interpunkcijas uzdevums vispār bija izsmiekls.

Paveicās, ka domrakstā tēma tāda ērta bija, diezgan viegli rakstījās, tik man nedaudz nervi pievīla, nodevu nepārlasījis, tātad 100% būs kāda kļūda.

Analīzē paņēmu lugas fragmentu, jo no vēstījuma veidiem neko nesaprotu. Liekas, ka puslīdz sakarīgi visu uzrakstīju, ja neņem vērā punktu par valodu fragmentā, tur es baigi maz pierakstīju.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Pirmā daļa bija diezgan viegla. Man liekas, ka 9.klasē komatu likšanas uzdevums bija kādas 3 reizes grūtāks, nekā 12. Pārsprieduma tēma sākumā iedzina mani nelielā panikā, bet, kad izdomāju, par ko īsti rakstīšu, tad jau tā lieta kaut kā aizgāja uz priekšu. 3.daļā man parādījās pohas no vakardienas + man bija karsti, tapēc es tur besījos un nevarēju normāli padomāt.

Link to comment
Share on other sites

es rakstiju pa to kādas atziņas veidojušās un kuras nenovecos...

piem. A.čaks ar savu daiļradi mums atver acis atziņai, ka rīga un tās ielas ir dzīvas un tā vienmēr būs utt...+ vel ar dažiem citiem līdzīgus variantus pieminēju...

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc 3. uzdevumam bija piebilde "Nosacīti brīva tēma". Pārspriedumā lielākoties pieminēju kultūrvēsturiskos faktus Latvijā, tikai tamdēļ, lai tur kaut kas būtu. Prozas darba vēstījuma veidos principā bija jāapraksta, kādā formā darbs rakstīts - kā novele, kā stāsts, kā biogrāfija vai vēl kaut kādīgi, par laiku un telpu un par kompozīciju kopumā. Varbūt pieminēt sarunas un apraksta veidu, teiksim apraksti, dialogi, monologi u.t.t. Tajā linkā, kas bija 2 lapas atpakaļ bija pilnīgi identiski jautājumi šī gada eksāmenam, tāpēc biju jau laicīgāk sagatavojies :)

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Normāls tas prozas darbs bija. Sāku lasīt un man iepatikās :) Varēja pat vēl vairāk būt :D

Tagad piektdien matemātika jāuzraksta un 11. fizika. Tur vismaz laiks ātrāk paies, jo būs ko darīt.

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

tikko liku angļu valodu. rakstīšanā vispār vietas nepietika pat līdz pusei vēstulei tikt, dēam

runāšanā runāju ar čalīti kurš teica they in winter making ski and snowbording

gl, piektdien vēsture

yay piedzimu neveiksmīgā dienā

Link to comment
Share on other sites

Es pirms eksāmeniem vispār nemācijos un iesaku citiem tā darīt, jo būs kapitāls jukums galvā un stress.. No rīta, pirms eksāmena, labāk izdert kādu aliņu un mierīgi čāpot uz skolu ;]

+ eksāmeni, vismaz 9. klasē ir nereāli viegli :D

Edited by ORIGINALS
Link to comment
Share on other sites

Nu tā, angļu valoda aiz muguras. Rakstīšana un klausīšanās bija samērā viegla, taču gan jau kāda kļūda būs ieviesusies. Runas daļā, cerams, būs max punkti, tā ka ir labas cerības uz 9 vai 8 :D

P.S. Latviešu valodā dabūju 9 (9.klase)

Link to comment
Share on other sites

Paper 7.

Tu ar draugiem taisi filmu vakaru un tev ir jāpastāst par katru filmu.

ICE AGE

X MEN

Twilight New Moon

High school musical 3

17 Again

Paper 1.

Ar draugu kurš runā tikai angliski pastāstīt par Latviju kā .... Neatceros sry

Kādas tradīcijas ir Latvijā.

Iesaki vietas Latvija uz kurām tu vēlētos aizbraukt.

un vēl 3 jautājumi kurus es neatceros jo nesapratu viņus.

Wohoo angļu itkā 7 dabūju, maby būs vairāk. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...