Jump to content
GIGN Forum

Reāli Garlaicīgi Lasīt Forumu, Bet Varbūt Tomēr?


Alise
 Share

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:D

Jums šeit mazliet jokaina attieksme ir. Paši veidojat tēmas, ka šajā forumā ir garlaicīgi un ja kāds/a uztaisa topiku, lai jūs uzjautrinātu, tad uzreiz seko cilvēka pazemošana.

shis topiks tieshaam ir uzjautrinosh. un uzjautrinosh, kaa jau lielaakaa dalja topiku, ir taapeec, ka te tiek nodirsts kaads/a :D

taa kaa Alisi dziivee esmu saticis uz 3 sekundem varbuut, iisti neatceros, tad pateikt neko konkreeti nevareeshu attieciibaa uz Alisi (kkas jaadara lietas labaa!?)

Alise, joprojam gaidu, kad vareesim uzpiipee kopaa! ^_^

topiks rox.

turpinam, turpinam.

Link to comment
Share on other sites

Es jūsu vietā pievērstos pirdienu topikam, tam noteikti ir lielāks potenciāls un produktivitātes iespējas par šo. :hrmmm:

EDIT*

http://web.archive.org/web/20030709214941/...x.php?cat=match

Kāpēc šeit dienas bildē ir čalis? :friiks:

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:hrmmm:

EDIT*

Kāpēc šeit dienas bildē ir čalis? :friiks:

Tā tēma pretīga un degradējoša, priekš jūsu "inteliģentās" gign sabiedrības. No sākuma likās normāli inteliģenta auditorija, tagad liekas ,ka šeit ir pilns ar kompleksiem jauniešiem.Kuriem patīk apvainot citus.

Get a life.

Lielākai daļa no foruma lietotājiem ir tiešam degradējoša un pretīga.

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

:D

Jums šeit mazliet jokaina attieksme ir. Paši veidojat tēmas, ka šajā forumā ir garlaicīgi un ja kāds/a uztaisa topiku, lai jūs uzjautrinātu, tad uzreiz seko cilvēka pazemošana.

1oo%?

es pat pati taa nepateiktu, kaa izteicies tu :) bet par nozhelu man, visa atbilstiiba Tavam raxtiitajam ir vairaak nekaa precizaa/pareiza? :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Get a life.

Lielākai daļa no foruma lietotājiem ir tiešam degradējoša un pretīga.

Kas tieši tev diskusijās par pirdieniem šķiet pretīgs, degradējošs, kompleksains un apvainojošs?

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Yo.

Nu es arī gribu uzrakstīt kautko... Piemēram, kāpēc jūs nabagi apvainojat alisi? Vai tāpēc, ka kāds cenšas darīt kautko sakarā ar pēdējā laika lielo tukšumu forumā? Vai arī tāpēc, ka viņa nav "normāla"( neatbilst apkārtējo pieņemtajām normām)? Nu kāpēc?

btw. Šitādus topikus vairāk vajadzētu!

Link to comment
Share on other sites

Mans rezumē - Alisei reālajā dzīvē nepietiek puišu uzmanības un tādēļ viņa sāka uzturēties šeit. Jo reālajā dzīvē visiem ātri vien paliek ne pārāk patīkami komunicēt ar tik rupju siev dz pārstāvi un automatiski tai tiek iedots kurvītis.

Bet šeit, šeit ir citādāk - šeit ir pilns ar cilvēkiem, kurus viņa var atšūt un, publicējot savus kailfoto (omg, kura normāla čiksa to darītu un vēl šeit), viņa savā veidā ceļ pašapziņu, jo visi raksta cik tie ir jauki (reti kurš runā par Alisi, vairumam tik "ooo, krūtis").

Link to comment
Share on other sites

Mans rezumē - Alisei reālajā dzīvē nepietiek puišu uzmanības un tādēļ viņa sāka uzturēties šeit. Jo reālajā dzīvē visiem ātri vien paliek ne pārāk patīkami komunicēt ar tik rupju siev dz pārstāvi un automatiski tai tiek iedots kurvītis.

Bet šeit, šeit ir citādāk - šeit ir pilns ar cilvēkiem, kurus viņa var atšūt un, publicējot savus kailfoto (omg, kura normāla čiksa to darītu un vēl šeit), viņa savā veidā ceļ pašapziņu, jo visi raksta cik tie ir jauki (reti kurš runā par Alisi, vairumam tik "ooo, krūtis").

wrong :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Wrong, tāpēc, ka tu vēl līdz vecumam, kad sāk interesēt meitenes, neesi izaudzis.

Tieši tā, Alise - rude attention whore. Būtu priecīgs, ja forumā būtu iespēja nerādīt kāda konkrēta, manis izvēlēta usera postus, jo tāds bezsakars, kas birst Alisei ārā nav novērojam neviena cita postos. Es domāju debīls bezsakars ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...