Jump to content
GIGN Forum

Reāli Garlaicīgi Lasīt Forumu, Bet Varbūt Tomēr?


Alise
 Share

Recommended Posts

Muahahahaha, jēbal, svētdienas vakarm nevar vēlēties vel vairāk smieklu. Kas tu debīls esi? Jebal, lo*s! Tik pat labi tu varēji teikt, ka visi džeki, kas šeit uzturās, viņiem nepietiek meiteņu uzmanības? C`mon, es saprotu, ka te ir daudz ībļu dēļ kuriem var pamatīgi norēkties, bet es nebiju gaidijis tādu sūdu šeit redzot, ROFL!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zvaigžņu ķērāj, ībli, Tu neesi sapratis domu. Bet es par to nemaz nebrīnos.

Spešalī priekš Tevis - Ja reālajā pasaulē džeki viņai neizrāda nekādu piekrišanu, viņa atnāk te, parāda pupus, pasaka "o, es esmu meitene, kura spēlē cs". Tālāko cilvēku reakciju jau varam lieliski redzēt šajā topikā.

Tie, kuri meklē savu "mīlestību" cs portālos ir nožēlojami.

Kā Set^ sokās ar Baibu? :D

Link to comment
Share on other sites

;)

Tu laikam FAKING joko. Šajā forumā ir 12gadīgie, kas izsakās sakarīgāk nekā viņa.

Tas, ko raksta Alise, pat nav debīli, tas vienkārši ir sūds. Šķidra verbāla caureja, kam vienīgais iemesls, kā jau Ali teica ir, lai pievērstu sev kaut kādu uzmanību.

un ģēnijam starchaser jāpaprasa cik daudz džeku šeit ir iesūtījuši savas kailbildes? Jebal, lo*s!

šis topiks vienkārši strāvo no retardācijas, vienīgais posts, kas man patika, bija SKAM (cepums tev), izlasīju speciāli visus, lai kārtējo reizi pārliecinātos par to, ka Alisei ir 11 gadīgas meitenes intelekts un es BRĪNOS par katru, kas viņu neuzskata par ūdensgalvu.

šis topiks nepadarīja gign forumu interesantāku, drīzāk nožēlojamāku.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ko raksta Alise, pat nav debīli, tas vienkārši ir sūds. Šķidra verbāla caureja, kam vienīgais iemesls, kā jau Ali teica ir, lai pievērstu sev kaut kādu uzmanību.

un ģēnijam starchaser jāpaprasa cik daudz džeku šeit ir iesūtījuši savas kailbildes? Jebal, lo*s!

šis topiks vienkārši strāvo no retardācijas, vienīgais posts, kas man patika, bija SKAM (cepums tev), izlasīju speciāli visus, lai kārtējo reizi pārliecinātos par to, ka Alisei ir 11 gadīgas meitenes intelekts un es BRĪNOS par katru, kas viņu neuzskata par ūdensgalvu.

šis topiks nepadarīja gign forumu interesantāku, drīzāk nožēlojamāku.

Nu forumaa ir dalja cilveeku, kuru postiem es taa nepieveershu uzmaniibu. Varbuut tapeec. :)

Link to comment
Share on other sites

tev, kā izskatās šāds jautājums nav jāuzdod, jo acīmredzami skaidrs, ka pat ja tu domā ar dirsu, tad dari to diezgan neveiksmīgi. Neliels paskaidrojums tavam knapajam prātiņam.

šis tavs teksts

Tik pat labi tu varēji teikt, ka visi džeki, kas šeit uzturās, viņiem nepietiek meiteņu uzmanības?

tu acīmredzot nepiekrīti, ka Alise gignā dara lietas, lai pievērstu sev uzmanību un tev acīmredzot liekas, ka tikpat labi visi džeki, kas šeit uzturās pievērš sev uzmanību. Nu redzi, Alise atšķirībā no visiem šeit esošajiem džekiem ir iesūtījusi savu kailfoto gign dienas bildei. Es nesaku, ka tas ir kaut kas slikts, man pat tās bildes tīri labi patika (un sāku jau domāt, ka tas vispār ir vissakarīgākais ko Alise ir izdarījusi), bet tas lieliski pierāda faktu, ka viņa vēlas, lai viņai pievērš uzmanību.

Bet es nebrīnīšos, ja tu nesapratīsi neko arī pēc paskaidrojuma. Jebal lo*s!

Link to comment
Share on other sites

Aiztasa kads sho topiku ciet pirms skidis asinis :D Lielaku bulja crapu pa 6 lapam neesu lasijis. Sharingan tev ir jaizdoma kads jauns topiks , kas piesaistitu cilveku uzmanibu no shi topika. Ieprieksejais topiks par pirdieniem bija tiri ok.

Link to comment
Share on other sites

Tak man galīgi pohuj ir par to, kādi cilvēki te uzturās, ko viņi lieto, runā, dara, etc. sūdus dara. Un par tiem džekiem - nē, man neliekas, vienk. tas bija atbildes jautājums, jo, kā jau teicu, man pohuj, kas te uzturās, ko viņi lieto, dara, etc. sūdus.

Man piem. Alise liekās tāds pats jūzeris kā pārējie, un kā jau visiem, katram indevīdam ir kāda pērle, ar ko viņi mēdz šeit paspīdēt. Kāds ar savu kreatīvismu, kāds ar savu stulbumu, kāds vienk. ar neko, jo viņa sūdi ir tīri nekādi.

Link to comment
Share on other sites

Man piem. Alise liekās tāds pats jūzeris kā pārējie, un kā jau visiem, katram indevīdam ir kāda pērle, ar ko viņi mēdz šeit paspīdēt. Kāds ar savu kreatīvismu, kāds ar savu stulbumu, kāds vienk. ar neko, jo viņa sūdi ir tīri nekādi.

Ja jau tev šeit ir uz visiem pohuj, tad ko tu šeit borzī un centies kādu aizstāvēt?!

Alisi nepazīstu, un liekas, ka arī nevēlos pāzīt, jo ar "bļē, nahuj, zabej" tekstiem tālu netiksi. Man jau pietiek, kad dzirdu kā kaimiņi savā starpā lamājās, kad viņu suņi mīž viens otram uz viņu eglītēm/krūmiņiem. Apmēram kaut kas līdzīgs - pilnīgs bezsakars un tupa lamāšanās...

Edited by `MaX`
Link to comment
Share on other sites

Sharingan - principā, mēs visi esam vienādi jūzeri, neredzu, ka tev būtu dotas kādas pravas, respektīvi, ne tu moders, ne mains, tātad, ej lasi sūdus!

lold,taadaa gadijumaa Shariganam jaaiet ciemos pie tevis kur tevis mineetie izraktenji ir pa pilnam :muahaha:

kas attiecas par aizsaakto dirshanu,nekaa nav piebilstama,tikai kaads var pateikt ko taa Alise itkaa taadu izdariijusi ka vinjai taada reputaacija?

Edited by GEAR
Link to comment
Share on other sites

Topiks iesūkā.

Jā jā, te daudzi raud, ka forumā nav nekā jautra blah blah..For sure, kā te var būt kaut kas jautrs, ja parasti visus smieklīgos topikus kāds no moderiem izdzēš, jo redziet, viņiem tas neliekas nekas jautrs.Visi topiki, kur reali varētu būt fun's tiek nahrenizēti, un autori nodristi no galvas liīdz kājām, jo tas, kas tajos topikos moderi nespēj definēt par jautru, un tajā vietā atstāj kautkādus "Pirdienu topikus" & shit.

Edited by RaWrRr
Link to comment
Share on other sites

mcaa :paklanaas:

centiishos neizpluust savaa domaa, tb visi mees esam sheit kaa vienoti, kam war, man CS, nemaz nerunaajot par to ko es nemineeju, un ja kaadam nav pienjemams ka es speeleeju CS/lamaajos/tad ziniet es daru arii to kas, jums praataa pat' neienaaktu,bet es taadeelj nejuutos ne sliktaaka, ne arii kaa uudensgalva,un pat ne kaa cietpaure, tas ka jums kaut kas nav pienjemams nepadara mani par stulbu/viirishkjiigu/uudensgalvu/nepienjemamu :) bet tas vnk noraada uz juusu aprobezhotiibu, c'mooOOOOOn ir 21gadsimts :group: ?

atkal es aizrunaajos? ^_^

bet domaajams mans stulbums tik tieshaam shoreiz pieraadaas, atbildot uz ko tik debiilu

par rezumee,?es varbuut kaa vienmeer ?kljuudos? :lol: bet tu noteikti esi Indigo beerns, ja juuti manu karmu :umnjiks: ,paziistot mani MAX 20min., domaajams nav iemesla taalaakaj diskusijai ar Indigo beernu, kur nu!?

? ? uiii es nemaz nemineeshu to ko raxtiiji, par viirieshu dzimuma paarstaavjiem manaa dziive :lol: uz sho gan atbildot man ir veeleeshanas pajautaat, cik vecs esi?

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

Kā tas tavs bezjēdzīgais sūds bija jāsaprot?

HA HA, cash^, kas šodien ir īpaši ģeniāls, uzmeta man bezjēgā kkādu warn`u ar reason "Tu par daudz runā..." HA HA! Vot dēļ tāda sūda te nekāda fun`a, etc. sūdu, ko visi baigi grib. Velviens pierādijums, ka šoreiz vainīgi moderi ar to, ka apgriež skābekli tiem, kas veido kādu sūdu. Moderi tak laikam šeit ir ļoti pieauguši, haha lmfao:axe::muahaha:

Edited by StarChaser
Link to comment
Share on other sites

HA HA, cash^, kas šodien ir īpaši ģeniāls, uzmeta man bezjēgā kkādu warn`u ar reason "Tu par daudz runā..." HA HA! Vot dēļ tāda sūda te nekāda fun`a, etc. sūdu, ko visi baigi grib. Velviens pierādijums, ka šoreiz vainīgi moderi ar to, ka apgriež skābekli tiem, kas veido kādu sūdu. Moderi tak laikam šeit ir ļoti pieauguši, haha lmfao:axe::muahaha:

tu tiešām pārāk gudru tēlo, l*h. :slap:

EDIT:cash ir ģeniālāks par tevi, daudz ģeniālāks. ja tu viņu apskaud tad vari iet tusēt ar 12 gadīgajiem.

:sparta:

Edited by Liztikz*
Link to comment
Share on other sites

Sūds NAV fun's :thumbsup:

Pirdienu topiks ir smieklīgs un izklaidējošs, bet šī ir jēla diršanās, kur tāpat pie kopsaucēja nenonāks.

Atbildot uz Tavu PM'u par to, kāpēc warn:

Tu raksti pārāk daudz jēlības.

P.S. Ar Tevi sarunā vairs neielaidīšos (nav vērts). Ja kaut kas nepatīk, tad forumā ir sūdzību sadaļa (tas attiecās arī uz visiem pārējiem).

Link to comment
Share on other sites

Pēc pēdējām divām lapām sapratu, ka tam cirvim, kura niku jau aizmirsu, dzīves aktuālākā problēma ir sūdi. Par to "šeit visi esam vienādi jūzeri" labāk pieturi muti, jo es sevī nesaskatu nekādu līdzību ar Tevi, pirdien. Piedevām man vienmēr būs vārda brīvības pravas Tevi pasūtīt tieši un taisni uz pimpi.

Vari neatbildēt.

Link to comment
Share on other sites

Vari neatbildēt.

Tad jau tu esi baigais vecis, ka tev ir vārda brīvības pravas. Mož uzprasi main`iem, lai tev par godu uztaisa vel specjālu grupu? Tu tak esi mega debīls! Nopērc smadzenes, un aizpildi ar viņām savu iedomības tukšo pauri. kamēr tu esi grupā "Members", tikmēr vari sūkāt dirsu ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...