Jump to content
GIGN Forum

Reāli Garlaicīgi Lasīt Forumu, Bet Varbūt Tomēr?


Alise
 Share

Recommended Posts

lamaajos.. eem :) varbuut,nenoliedzu. es dziivoju B13 -rajonaa. nenoliegshu,lamaajos nepiecieshamiibas spiesta ^_^

varbuut man ar /tevi pat nav kopiigu intreshu, par ko runaat :lol: taapee saruna arii iisti nevedaas? da labi, zabej!! (ja tas skaitaas lamuvaards,-zabej- ieshauj man hedaa)

vieniigais kad runaju nesakarigi, ir tad kad uzshauju :lol: par jebkaadien citaadiem gadiijumiem neuznjemos atbildiibu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) varbuut,nenoliedzu. es dziivoju B13 -rajonaa. nenoliegshu,lamaajos nepiecieshamiibas spiesta ^_^

varbuut man ar /tevi pat nav kopiigu intreshu, par ko runaat :lol: taapee saruna arii iisti nevedaas? da labi, zabej!! (ja tas skaitaas lamuvaards,-zabej- ieshauj man hedaa)

vieniigais kad runaju nesakarigi, ir tad kad uzshauju :lol: par jebkaadien citaadiem gadiijumiem neuznjemos atbildiibu :)

Nepieciešamības spiesta, tādi gadījumi arī ir ? Tas ir tā, ka Tev visi draugi lamājas un Tu, lai viņi neskatītos šķībi uz Tevi arī lieto lamu vārdus?

Par to, ka mums nav kopīgu interešu - nevar nepiekrist, bet Tu uzvedies tieši tāpat, runājot ar citiem, cik dzirdēju.

Vienkārši man ir citādākas vērtības un man meitene uzreiz izraisīs nepatiku, ja viņa uzvedīsies kā kaut kāds tēviņš.

Link to comment
Share on other sites

Garšo topiks.

alise čAwiNJaa

zin kas vēl ir labs? visi lielie patskaņi neizskatās smuki, bet visi lielie līdzskaņi gan. :)

eu Čau aLiSe , Kā ieT ?

kūūūūūl

pilnīgs spama topiks. yo čau ;ppp

edit; šeit kādam garšo pūpēdis? :D

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Taksh! :) Tad Alise ir ta, kas varetu adzivinat sho forumu, bet.. ir aizvainota par to izteikti neetisko piedavajumu no manas puses crt monitora sakara... hahaha

Nu tads jau ir tas internets. Citats - "Milais, tu naksi gulet? Pagaidi, man atri jaatbild. Kadam interneta NAV TAISNIBA!" :)

Ja gribas interesantu gignu, tad vienkarshi atkal jasak jauns topiks par nemirstoshajam temam, par kuram visi ir gatavi kaut ko iespamot - satikshanas ar citplanetieti, dieva esamiba, reinkarnacija, udens atminja, eltons dzhons nav miris! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši moderiem jāatļauj taisīt rēcīgus topikus, nevis uzreiz jāslēdz ciet. Bet normālos topikos gan nevajag spamot.

Kuram gan mūsdienās vairs interesē postu skaits.. hehe.. labāk pasmieties.

Kāds nepazīst hollow? varētu attaicināt atpakaļ.

p.s. beef, hollow bilde ar suni vispār bija vnk YO ČAU!

p.p.s. un to topiku vēl reizē tik daudz cilvēku lasīja un bija smieklīgi :D

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

A ko man, tupa gaazt CS? oi aizmirsu te dazhiem tak ir kas iebilztams, da kas te uzvedaas kaa beerns, ja taagodiigi, un pa iistam? ^_^

:D par moniiti, man vinju ahuuna vajadzeeja, bliin, kaa eest :) viss aatraakais, leetaakais, kaa likaas man, nets www.gign.lv bet redz, es kljuudiijos, (jo ir cilveeki, kaa Tu, kas tik tieshaam nesaprata kam man vajag tik hujovo monitoru) a varbuut es pieduuros :) da nee man vinju vajadzeeja, zabej, sen jau dabuuju, bet tik tieshaam man nebija ne jausmas kur riigas centraa aatri un leeti nopirkt vishujovaako monitoru uz to laiku!! p.s. dabuuju?

monitorus 4trus? :lol:

nodiršanas iemesls _uzrasti KAS?nodirsh, pateikshu kaapee nodirsh ;) katram kaapeec ir savs taapeec, lai cik debiili tas neizklausiitos ;)

Par tiem monitoriem tu mani totali paarprati, jo es biju domaajis, ka debiili bija tas, ko dazhi juuzeri tev piedaavaaja par to moniiti.

Un par to nodirshanu, kaa jau ieprieksh mineeju man vienkarshi taa liekas. To vareetu nesaukt par nodirshanu... Ai kr4 aizmirsti ko es teicu. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

alise lamajas? :DDDD

ja taa, tad tas gan nav forshi, man laikam nereala veiksme, ar tadam nav gadijies satikties, visas kulturalas :lalala:

bet prikola pec butu interesanti dzirdet kadu dialogu ar meiteni, kura lamajas :D

topikam prasas pec nosaukuma nomainjas, Alise vs ^ali^ :thumbsup:

---------

6. decembris. Pulksten 18.00. Sāka snigt. Mēs ar sievu sēdējām pie loga, dzērām karstu tēju un skatījāmies gleznainajā skatā, kas pavērās aiz loga. Sniegpārsliņas lēnām un maigi krita uz kokiem, zemes, mašīnām, pārklājot visu ar baltu sniega segu.

8.decembris. Mēs pamodāmies un ieraudzījām, ka visa pasaule ap mums ir mirdzošas sniega sagšas pārklāta. Kolosāls skats! Pirmo reizi mūžā paņēmu rokās sniega lāpstu un attīriju no kupenām gan pagalmu, gan iebraucamo ceļu. Man tas patika varen labi. Pēc īsa brīža pabrauca sniega tīrāmā mašīna un nejauši uzgāza sniegu uz tikko iztīrītā iebraucamā ceļa. Vadītājs smaidīja un pamāja man ar roku. Es pamāju viņam pretī un notīriju ceļu vēlreiz.

10.decembris. Šonakt uzsniga vēl 15 centimetru bieza sniega kārta. Ārā temperatūra nokritās līdz 11 grādiem zem nulles. Īsta ziema! Zem sniega seguma dažiem kokiem nolūza zari. Es tīriju iebraucamo ceļu, pēc neilga laika brauca garam sniega tīrītājs....un atkal izdarīja savu jociņu.

12.decembris. Saulīte dienā sildīja tik čakli, ka daļa sniega izkusa. Pēcpusdienā temperatūra strauji nokritās, un viss pārvērtās ledū. Tīrīdams sniegu, nokritu uz pēcpuses. Slimnīcā mani nofotografēja no visām pusēm, taču, par laimi, nekas nebija salauzts. Laika ziņās teica, ka gaidāms sniegs. Sievas automašīnai nopirku riepas ar radzēm.

14.decembris. Nakti uzkrita vēl 25 centimetri balto mēslu. Sieva savā automobīlī saskrējās ar sniega tīrītāju. Automobīļa motors nu ir dēlī. Ja šāds laiks turpināsies, sniegs neizkusīs līdz pat augusta beigām. Sniega tīrītājs šodien pabrauca garām divas reizes.

16.decembris. Joprojām snieg. Snieg visu laiku. Mūsu dārzā nav neviena koka, kam sniegs nebūtu aplauzis visus zarus. Elektrības nebija lielāko nakts daļu. Lai nenosaltu līdz nāvei, dedzinājām sveces un lodlampu, kas apgāzās un gandrīz nodedzināja māju. Man izdevās uguni apdzēst, taču uz rokām ir ne tikai tulznas, bet arī otrās pakāpes apdegumi. Nosvilināju skropstas un uzacis. Ceļā uz slimnīcu sadauzījām manu džipu.

18.decembris. Aizsala tualete. Ja iesiet ārā, neēdiet brūno sniegu.

20.decembris. Tie nolādētie mēsli arvien vēl krīt un krīt. Lai, ejot līdz pastkastei, nenosaltu, ir jāsavelk mugura viss skapja saturs. Ja noķeršu to kretīnu, kas vada sniega tīrāmo mašīnu, pārgrauzīšu viņam rīkli un izraušu ādamābolu. Tā vien šķiet, ka viņš glūn aiz stūra, lai acumirklī varētu bliezt ar 130 kilometriem stundā un aprakt to, kas kādreiz bija mans iebraucamais ceļš.

22.decembris. Elektrības joprojām nav. Mājā sāk izsalt prusaki. Sniega tīrāmā mašīna iestiga uz ceļa, un tas ņerga vadītājs uzdrošinājās nākt pie manis prasīt sniega lāpstu. Es viņam paskaidroju, ka esmu salauzis jau piecas lāpstas, rokot viņa sagāzto sniegu, un salauzu vēl sesto, pasveicinot viņa pretīgo viepli.

24.decembris. Priecīgus Ziemassvētkus. Snieg. Laika prognozes paredz vēl divdesmit centimetru sniega tuvākajās 24 stundās.

25.decembris. Laika prognozētāji meloja. Sasniga trīsdesmit pieci centimetri sniega. Es laikam no sniega baltuma sāku kļūt akls, jo man šķiet, ka sieva izskatās tīri labi.

26.decembris. Sieva iet prom - varbūt uz visiem laikiem. Es vairs nevaru pakustināt kāju pirkstus. Neesmu redzējis sauli veselu mūžību. Naktī gaidāms sniegs. Aizdedzināju māju, lai nevajadzētu rakt no jumta nost sniegu.

27.decembris. Mani arestēja par vandālismu un huligānisku uzbrukumu sniega tīrītāja šoferim. Sods: trīs nedēļas jātīra sniegs veco ļaužu pansionātā.

:muahaha:

Link to comment
Share on other sites

:) ko es saraxtiiju uz +1?! iebaz man acii..

ja nevari, iebaaziishu tev, to ko pats sen buusi aizmirsis :(

Es pateikshu godigi tu vari bazt visadus vecus sudus man seja , bet lieta ir tada , ka es esmu izaudzis , bet kads laikam ne

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...