Jump to content
GIGN Forum

Reverend.

Mirstīgais
 • Content Count

  298
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Reverend. last won the day on October 19 2012

Reverend. had the most liked content!

Community Reputation

100 Ziepīte

2 Followers

About Reverend.

 • Rank
  Taiperis >.<

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Reverend.

  Nakts Riita Spams

  Ļevo dzērāju topiks. Laikam nāksies atzīt to, ka gūdijs šeit ir vienīgais vecis. Pārējie geji šeit spa centrus apmeklē un alkoholam piešķir nozīmi.
 2. Ja jūs vēlaties skatīties kā sētnieki pieņem dzemdības, tad ok. Tur būs tikai viens vienīgs bullšits.
 3. Kāpēc krieviem vajag straponu? Viņiem pietiek ar tēvzemes mīlestību.
 4. Reverend.

  okartes internets

  Kāpēc neatbildi ? Tad varbūt satiekamies? Romantiskas vakariņas visai ģimenei. Nekas traks nebūs, nenodarbojos ar orgānu pārdošanu.
 5. Reverend.

  okartes internets

  Mums ir jāiedzer kopā, kādā tukšā un pamestā vietā.
 6. Reverend.

  Nakts Riita Spams

  Sen nebiju šeit ienācis, bet kas tie par jaunajiem idiotiem ? Palasīju pēdējās divas lapas un padomāju - meitenēm vajag dienasgrāmatu.
 7. Reverend.

  Bans

  Tak iemācies rakstīt, izņemot smaidiņus. Kad ar Tevi runā, tad nevienu vārdu nespēj pateikt.
 8. Reverend.

  Nakts Riita Spams

  Palasīt kā divi primāti mēģina pārspēt viens otru, kas gan var būt labāks pohu dienā.
 9. Autors ir vienkārši ģeniāls priduraks. Būtu norādijis ip vismaz, ja kāds meklēt un atrastu, ka viņš no publiskā wi-fi iegājis, ablomītos. Nav ne detaļas, ne kas. Lattelecom laikam atsaka norādīt detaļas, ja reiz viņš ir tik izmisis un šeit raksta. Šajā gadījumā policija ir Tava vienīgā izeja, vai nu maksā kādam, kur summa tiešām nebūs 150, bet gan 500ls+, neviens par velti Tev nepalīdzēs. Ir tikai viena interese, kā noskaidroji ip adresi ?
 10. Reverend.

  Vīzas

  ]Atvaino, bet es tik tieši nezinu, tikai pieļauju, ja cilvēks nezin, kā uz turieni dabūt vizu, tad viņam vispār nevajag tur doties. Risini un uzzini visus jautājumus.
 11. Reverend.

  Vīzas

  Aizej uz vēstniecību, saņemsi studentu vīzu - 6 mēneši. VISS!
 12. Reverend.

  Alkohols!

  Labi, es būšu bērns, tēti ? Tu esi galīgi sagājis sviestā, spriežot pēc tavas domāšanas, tev meitas jau sen vajadzēja atņemt. Kur nu vēl tādai radībai kā Tu, uzņemties atbildību par citu cilvēku audzināšanu. Ir tāda lieta kā atbildības sajūta, nevis - ai, po*, es zem narkotikām, sīkais būs prikols. Nosākuma domāju, ka esi +/- standarta cilvēks, kuram ir īslaicīgas problēmas. Izrādās, ka Tu esi mentāli atpalicis idiots. Peace out.
 13. Reverend.

  Alkohols!

  Sakārto savu fucking bardaku galvā, un neraksti šeit. Tu šeit raksti daudzreiz lielāku murgu, nekā es pārdzēries. Šis nebūs forums, kur saņemsi pozitīvas atsauksmes, tikai un vienīgi negatīvas. Nopietni, neraksti šeit vairāk, iedzīs Tevi depresijā vairāk, nekā Tu esi.
 14. Reverend.

  Alkohols!

  Es vēl joprojām spēlēju, lai būtu precīzi, tad man niks tāds nebija. Semorka, ar tādu attieksmi kā Tev, es drīz lasīšu par Tavu pašnāvību spokos. Ja pats sev nespēj palīdzēt, tad arī psihologi nespēs. Ja pats nespēj savu dzīvi sakārtot, ceri, ka citi to sakārotos ? It kā pieaudzis cilvēks, bet tik mazs bērns....
×
×
 • Create New...