Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Jap. Un nu jau 0:3. Skumji. :|

EDIT* 0:4. Nabaga Vācija.

EDIT2* Nu vismaz goda vārti - 1:4. Vēl jau gan ir ko spēlēt, bet nu...

EDIT3* 1:5. Ajē.

EDIT4* 1:6. Laikam jau puiši vairs nemaz necenšas kaut ko darīt lietas labā, tīri izvilkt līdz galam.

EDIT5* 1:7. To jau laikam sauc par sagrāvi. Nu bet vismaz sākums bija skaists. :)

EDIT6* 1:8.

EDIT7* Ouu, tomēr sasparojās uz beigām - 2:8. :) Tā arī beidzās.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Sākums skarbs, bet vismaz priecē, ka 0:2 nevis 0:3. Izskatās, ka tomēr izvēlēšos miegu nevis 2. un 3. periodu. :hrmmm:

EDIT* Wops, šo laikam varēja pielikt klāt manam iepriekšējam supereditu postam. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Fantastiska spēle.

Neko fantastisku 1. periodā es tur neredzēju, 0:2 un uz 1 rokas pirkstiem saskaitāms cik mūsējie uzmeta pa pretinieku vārtiem. Tas, kas notika 3. perioda izskaņā, protams, ir jauki un skaisti, bet es vismaz izgulējos. Un 2:3OT, lai kā arī negribētos atzīt, tomēr ir zaudējums. Nejūtos nokavējis sensāciju, kur nu vēl kaut ko nofeilojis. Tikko brokastu laikā kā reiz noskatījos gan spēles izskaņu, gan papildlaiku pirms biju netā iečekojis rezultātu. :)

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši varētu noprast, ka tev SUI - BLR un CAN - GER spēles interesē vairāk par Latvijas spēli. Tiešām nevarēji pagulēt to 2 spēļu laikā un tad noskatīties Latvijas spēli ?

Es jau tev neko nepārmetu, tava izvēle, ko skatīties un ko nē, bet vienkārši tā dīvaini sanāk. :)

Link to comment
Share on other sites

02:30 pēc mūsu laika. :)http://www.eurovisionsports.tv/olympics/ pa 2. kanālu.

acido nē, šīs abas spēles man neinteresēja vairāk, vienkārši dažādu apsvērumu dēļ gulēt iet pa to laiku nevarēju, tad nu tā sanāca, ka, neraugoties uz LV sniegumu, loģiski sapratu, ka kaut kad būs jāguļ un diemžēl tie bija šie 2. periodi, jo 1. periods mani nepārliecināja tik ļoti, lai ziedotu šai spēlei visu manu trešdienu un staigātu apkārt in zomby-style. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...