Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Visu cienju Dinamo, bet šaudos vai spees tikt paari SKA barjerai...

Nav teikt, ka speeleejot pret MVD buutu dizhi labaak...

Ta jau 3dien redzees... Vismaz kaadu speeli play-off'os jaanjem, atshkiriibaa no ieprieksheejaa gada... ;)

Link to comment
Share on other sites

Cerība jau tomēr ir, ka kādu spēli paņemsim, taču kopsummā nekādas cerības uz tikšanu tālāk nelieku. Atceroties pagājušā gada Avangard pieredzi, kuri kā 8. sasita 1. vietā esošos Salavatu, brīnumi var notikt.

Neskatoties uz to, par labu hokeju!

P.S. Nez ko šogad sponsori dāvinās uz mājas spēlēm?

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka pirms gada Avangards sasita Salavatu play-off nu galīgi nebija nekāds brīnums vai sensācija, drīzāk tāds neliels pārsteigums. Vot ja mūsējie sērijā uzvarēs SKA, tas gan būs brīnums!

Link to comment
Share on other sites

Nu, esam SKA vinnējuši arī agrāk, tādēļ nebūs nekāds pārsteigums.

Tiesa, Jagra pārstāvētais Avangards ir samērā spēcīga komanda, taču viņi iepriekšējā sezonā knapi vispār iekļuva play-offā un sasita komandu, kuru mēs nekad neesam uzvarējuši, piedevām, Salavat ir kontinenta un savas divīzijas čempioni.

Edited by pikaso
Link to comment
Share on other sites

Vinnējuši esam tikai tapēc kad SKA komandai vārtos nestāvēja NASH !Vispār mazas cerības var likt uz dināmo, Ska sūtīs savu stiprākos sastāvus 1 perjodā un meiģinās garīgi iespaidot Dinamo komandu un jas tas neizdosies tad jau noteikti meiģinās agresivāk spelet. Nu pēc 20 min sāksies un tad jau visu varēs spriest, es nesaku ka pikaso nav taisnība un nesaku ka man ir 100 % taisnība, vienkārši es tā uzskatu.

Tomēr es turēšu ikšķus par dinamo :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Bleee 4o za hujnjA? Es nesos majaas kaa traks pifchiku iepirku kaartigi,bet nefigaa neraada...Spele pec live texta normala varetu buuut,musejie turaas...Shas jabuut lai gana dzirdeju ka vismaz kaadu 1/2 nebuushot!

P.s. PALDIES TOMER TAS links rukaa :) TENKS!

Edited by GooD`MeN
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...