Jump to content
GIGN Forum

Gign 08


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 974
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karoče, ezīc teica lai braucu (bikl), tātad, ja viss ar naudām būs kartībā tad arī ieradīšos kopā ar draudzeni, vienīgais, būtu jauki, ja kādam baram varētu piemesties klāt Rīgā, vai vēl labāk - Cēsīs, par to alkoholu, kr4 varbūt kādam kas brauc ar mašīnu var aizsūtīt naudu un aizved pāris kastes alus? Ja nē, tad būs vien jāņem kas stiprāks. Āā, ir viens noteikums, ezītim būs jānodzied vecais zābaciņš ^_^.

EDIT: Un vispār, nevienam kautkāds nereāls naids vai iebildumi pret mani nav?

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Nevienam te ne pret vienu nav nereālais naids vai iebildumu. Ja tu vari rakstīt šajā forumā (neesi nobanots respektīvi) tad viss ir ok :)

vjuberi - ooo, naiss. Jāsarunā EDD, varēs jums būt megadiskusijas. Kas attiecas uz transportu, tad varbūt ir jēga uztaisīt transporta topiku, kur cilvēki, kam nav mašīnas, raksta no kurienes brauks un tie, kam ir, izvēlas ko grib ņemt savā vāģī :) Pie reizes visi autobusa braucēji var sarunāt satikties.

Es prognozēju, ka tāpat visi pa mašīnām nesalīdīs un vajadzēs uz šo unikālo pasākumu tāpat kādam braukt ar autobusu

p.s.

varbūt kāds man var pastāstīt kas tas par 07LB džeku. Pirmo reizi redzu.

Link to comment
Share on other sites

varbūt kāds man var pastāstīt kas tas par 07LB džeku. Pirmo reizi redzu.

pirms 2 gadiem gignā spēlēju regulāri, vnk nēsmu tik kruts un man nav reģistrēts nix(vecais niks bija DIe :D domāju ka daudzi mani atcerās)

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

bljaha muha.. hmm.. karoche tie kam vajag nopirkt shmigu, var atsuutiit man naudu un es ar businju varu aizbraukt uz super ņeto ( kapec? jo tur ir ari alus un leetaks, ne walter, bet cessu un aldaris) un nopirkt pohuj cik kastes. cik vajag! ja doma interesee tad spajoiet vien iekshaa.

esmu godiigs.

p,s es jau nu noteikti bushu pasakuma, ta ka ja naudu nodzershu varesiet mani turpat atpizģīt!

Link to comment
Share on other sites

esmu godiigs.

p,s es jau nu noteikti bushu pasakuma, ta ka ja naudu nodzershu varesiet mani turpat atpizģīt!

aaa, D-light? :)

Nesmu pilngadigs, bet ceru ka shadu lietu man atlaujs dzert. Un piedzerties ari nekarojas, vairs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...